SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Olimp Whey Protein Complex 100%

    Temat
    Odżywki i suplementy

    waszym zdaniem moge zastapic ta odrzywka bialko kaizena 100% Whey Protein poniewaz kaizen mi sie juz konczy a ta wychodzi o wiele taniej

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 4420 Data: 2008-07-10 18:09:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mesomorph + Green MAGnitude + Creapure

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, co sądzicie o takim połączeniu supli: APS Mesomorph - przed treningiem Green Magnitude - pod koniec treningu Creapure - DNT oprócz tego we własnym zakresie białko, witaminy, omega3 itd cel cyklu - masa mieśniowa dieta- jest odzywki zjedone - mono,cm3, superpump250, shock, storm, nozIV Czekam na jakieś opinie, ewentualnie inne propozycje [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1855 Data: 2010-08-12 13:09:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Mam takie pytanie. Otóż od miesiąca ćwiczę, mam plan treningowy na masę, od 3 tygodni biorę białko WPC80. Mój problem wygląda następująco- widzę pierwsze efekty moich ćwiczeń, ale prawy mięsień klatki piersiowej jest mniejszy od tego po lewej. Nie jest to jakaś wielka różnica, ale jest widoczna, a nie chciałbym, żeby to się pogłębiało. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1454 Data: 2011-02-11 18:26:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odżywka na masę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam . Czy moglibyście mi podsunąć jakąś odżywkę na masę ? (białko, gainer) Będzie to moja pierwsza odżywka i chciałbym przybrać na masie mięśniowej ok 5 kg lub więcej . Zastanawiałem się nad Whey Mass Builder Hi-Tec'a , Mutant Massie PVL . Przymierzam się już do jesieni i zimy. A teraz coś o mnie : 183 cm wzrostu , 66 kg wagi , staż 3 lata , [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1758 Data: 2012-05-13 18:27:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, próbuję ułożyć sobie dietę ale mi nie wychodzi;/ Prosiłbym o pomoc żeby ułożyć dietę dla mnie na masę aby przytył z 5kg, jak najtańszą z uwagi że nie posiadam za dużo pieniędzy na dietę. Drugie śniadanie w szkole, to posiłek jakiś bardzo prosty chleb razowy + coś do tego. Z góry dzięki :) Współczynnik BMR 1746.09 Aby utrzymać wagę Kalorie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 762 Data: 2012-01-15 12:37:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase 74 kg!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siemano chciałem żebyście powiedzieli co poprawić mam 17 lat , tutaj moje zapotrzebowanie. Współczynnik BMR 1879.86 Aby utrzymać wagę Kalorie 3242.76 Węglowodany 55% 1783.52kcal = 445.88gram Białko 15%% 486.41kcal = 121.6gram Tluszcz 30% 972.83kcal = 108.09gram Brakuje jeszcze troche kcal ale nie wiem jak to teraz pozmieniać , i czym ewentualnie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 980 Data: 2014-03-19 18:44:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich uzytkownikow... Najpierw kilka faktow: Mam 17 lat, 173cm wzrostu i waze 63-64kg... Od ponad pol roku trenuje MT a staz na silowni to jakis rok... A teraz do rzeczy: Niedlugo zaczynam trening HST, ustalilem juz maksy i obciazenia na kazdy trening...Kupilem Shotguna przed treningiem i CP ktorego bd bral rano i po treningu...i wydaje [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1103 Data: 2009-01-15 08:21:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreta z tse . .?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    To tak chcialbym przybrac na masie , zrobic zezbe ... a dokladniej chodzi mi o sucha mase miesniowa. Mam zamiar kupic bialko wpc ( chyba ze inne polecacie ogulnie dostepne w dobrych cenach ) Thermo Speed Extreme Mega Caps zeby stracic tluszcz (wybralem to poniewaz ludzie pisza ze dobra cena no i jakosc / producent pisze ze pomaga nabrac [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 754 Data: 2011-05-09 15:01:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny (boks)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, wrzucam swój przykładowy dzień diety, aktualna waga 86 kg wzrost 188 cm. Trenuje 5 razy w tygodniu boks. Cel waga między 90 kg a 92 kg Suplementacja: -Bcaa 5 g przed i po treningu -Mono 5 g przed i po treningu -Carbo 40 g po treningu -Białko 40 g do kolacji /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/3058803db8d14c7ab53865768c82bb5b.png Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1483 Data: 2015-02-09 16:09:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A więc proszę, przejdzie coś takiego? Chciałem dać do śniadania samo białko jaj, ale to chyba bez sensu, kcal za mało wtedy i tłuszczy prawie tyle co kot naplakał wiec coś takiego. Warzywa do posiłków rzecz jasna. Wzrost: 182 Waga: 82 Bicek: 37 Pas: 83 Talia: 78 /SFD/Images/2016/5/15/6477c14991184ff98305a4eb9b544c4d.jpg

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2048 Data: 2016-05-15 18:25:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam ! Przeglądałem allegro i natknołem sie na to białko, żeby nie łamać regualminu nie podam linku, żeby znaleźć tą aukcje wystarczy wejsc w odzywki białkowe i wpisać JFB. Co o tym myślicie ? 2 kg niby 70 zł więc to taniej niz ostrowia. Czekam na opinie.

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 3003 Data: 2008-02-17 13:16:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie diety na mase

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Bry drodzy forumowicze :D Mógłby ktoś rzucić okiem na moją dietę i poprawić co nie co ? Byłbym wdzięczny ;) Współczynnik BMR 1747.34 Aby utrzymać wagę Kalorie 3014.16 Węglowodany 55% 1657.79kcal = 414.45gram Białko 15%% 452.12kcal = 113.03gram Tluszcz 30% 904.25kcal = 100.47gram /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/0cf2184d44d6488095ca5f441218163a.png

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1848 Data: 2014-11-10 18:03:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 16 lat

    Temat
    Galeria Zdjęć

    kolo cwiczy 7miechow bral bialko i kredke ma 16 lat

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 4736 Data: 2004-02-01 03:12:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cel redukcja tkanki tluszczowej jak rano mam zamiar jeździc rowerem naczczo to przed rowerkiem wypic bialko ? czy dopiero po? i kiedy aminki ? ...moge jeżdzic 5 razy w tyg rowerem ? czy jeździc cześciej? ....i jaki jest dobry plan ,cwiczenia na spalenie tkanki tłu. na brzuchu? pozdr

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2907 Data: 2006-05-14 18:56:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki supek?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Chcialbym sie dowiedziec jakie bialko/gainer dałoby najlepsze efekty w moim przypadku. Moja dieta to trochę kicha , bo po treningu 100g ryzu z 140g tunczykiem + dziennie przed snem 200g twarogu . Chcialbym aby suplement wyrownal wszystkie braki w diecie. Cwicze 4 miesiace, myslalem nad * Olimp GainBolic 6000 * HiTec Whey Mass Gain 174cm [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 951 Data: 2009-12-24 13:49:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BA, kreatyna +..

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] ( odraz jakie dawki BA, przed treningiem itd. kreatyne bede brać naczczo + po albo przd treningiem po 5g.) 2. Czy do tych dwóch suplementow, bedzie błedęm dodawanie takze białko? Jako uzupełienie diety? ps: ktora lepsza?? http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_Beta_Alanina-opis25750.html [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 906 Data: 2014-06-06 07:40:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mleczko- pytanie...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jak jedzenie tego ma się do wyrabiania mięśni (oczywiście razem z treningiem)?? czy znacie jakieś inne ogólnodostępne środki spozywcze mające dość dużo białka (bez suplementów) oprócz jajek, mleka i serów?? a skład mleka odtłuszczonego w proszku to: (na 100 g.) białko- 35,7 g tłuszcz- 0,8 g węglowodany- 51,2 g wartość energetyczna- 360 kcal

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 974 Data: 2005-01-25 15:05:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na luty

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jak dotąd brałem kreatyne mono i 3 kg białka Rerfekt Whey Protein oraz dextro juice 2 puszki!!! Teraz planuje cykl na lutu na zmasowanie, mam 450 zł ale nie chce wszystkiego wydać!! Myslałem nad jakimś jabłczanem, stackiem i do tego gain fasta z universala i jakieś białko Mxpro np. co sądzicie a dieta jest ok Proszę o doradzenie mi z góry dzięki

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1435 Data: 2006-01-10 15:54:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dietam masowa do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Śniadanie (1) ser żółty, twaróg chleb warzywa - pomidor, sałata 2 śniadanie (2) twaróg z chlebem, mleko 0,5% Obiad (3) zależy co mam ugotuje ;p często jakaś zupa, kurczak białko (4) 20 - 30g TRENING Posiłek potreningowy (5) pierś z kurczaka, ryż, sałatka z warzyw Kolacja (6) tuńczyk w oleju wymiennie z twarogiem Zmieniony przez - kamilo_ w [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 900 Data: 2007-07-29 10:41:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hi tec whey protein-wątpliwości

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] spożycia pełnowartościowego białka w danym momencie? Czy można je brać dodatkowo do diety oprócz diety np rano itd czy jeżeli już tylko jako zamiennik posiłku...odmierzając taką samą ilość kcal jaka powinna się znaleźć w danym posiłku. Czy to białko (szybkie) nadaje się do jedzenia na wieczór? Nie jestem doświadczony jeśli chodzi o odżywki :)

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1345 Data: 2009-11-07 23:23:51 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)