SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Prośba o sprawdzenie planu trenigu i wskazówki

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzien 1-wszy klatka: wyciskanie sztangi na laweczce plaskiej 12;10;8;8 wyciskanie sztangielek na skosnej 12;10;8;8 rozpietki sztangielkami na lawce plaskiej 12;10;8;8 triceps: WYCISKANIE "FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU 12:10:8:8 PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 12:10:8:8 Na koniec na zmiane serie brzuchów na [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2921 Data: 2008-05-26 21:08:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tydzień treningowy nr. 12 Wreszcie zawitałam na siłkę 8-) miski z weekendu: sobota 20.07 Suma dobowa: 1468kcal, 101g (27%) białko, 58g (35%) tłuszcze, 143g (38%) węglowodany niedziela 21.07 Suma dobowa: 1542kcal, 96g (25%) białko, 62g (37%) tłuszcze, 143g (38%) węglowodany picie: woda, kawa suple: tran, minerały koloidalne (naprawdę, mam zamiar [...]

    Odpowiedzi: 1022 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-22 10:58:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Miski dotychczasowe: wtorek 23.07 Suma dobowa: 1458kcal, 102g (27%) białko, 55g (33%) tłuszcze, 152g (40%) węglowodany środa 25.07 Suma dobowa: 1724kcal, 104g (24%) białko, 61g (32%) tłuszcze, 191g (44%) węglowodany - high carb day http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif Wczoraj aero: interwał: 6x30/30 + aero do 30 min. Nie było pawiów, [...]

    Odpowiedzi: 1022 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-25 09:57:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Miski: piątek 02.08 Suma dobowa: 1549kcal, 107g (27%) białko, 61g (35%) tłuszcze, 145g (37%) węglowodany sobota nieliczona (high carb), mniej wiecej tak: 1)chleb, jajka, ser, rzodkiewki,papryka 2)placek owsiany 3)miruna, ziemniaki surówka, owoce 4)serek wiejski z warzywami + chleb chrupki z lidla (tak wiemmm, nabiał ale ostatnio jedzony bardzo [...]

    Odpowiedzi: 1022 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-05 11:12:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] x 10 + 8kg x 10 jw. I to by bylo na tyle. Suplementacja rano: man up 4 tabsy, crea x5 jedna porcja, joint porcja, witaminy, mineraly, lecytyna itp.. standard. po treningu białko, na treningu carbo. Bialko do ryżu Dzisiaj mi troszeczke czasu brakuje na jedzenie .. Ale kalorycznosc sie bedzie zgadzała Dieta : 2 worki ryzu , 150g owsianych, [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-07-21 20:01:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] w domu stąd nie ma owsa), twaróg,baton ,kokosanka,,energetyki zawsze z tego coś tam wpada Suplementacja : tak jak wczoraj tylko dzis treningu nie ma i na wiecżór idzie tylko białko do ryzu Koniecznie musze jakoś to rozplanować zeby dodać jeszcze kcal bo waga stoi .. Siedziąc 11h w pracy jest to ciężkie a mam 2 przerwy.. Jakiegoś gainera trzeba [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-07-23 22:03:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] maże się, poprostu wiem :-) . Ale sie czepiacie jaaaa piernicze :D. 02.07.2015 Dzien nietreningowy Dieta: 500g udek ,100 g orkiszowych, 3 worki ryzu, 4 jaja, twaróg, 2x białko .. Nie kupilem mięsa i tak no słabiutko.. A i tam 3 batony , czipsy 8-). suplementacja : rano - man up, crea, lecytyna, witaminy, balbalbla 03.07.2015 Trening - [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-04 22:45:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] bez treningu- gorąco mnie dobiło, nie dałem rady.. Dieta : 1200g frytek, Mcwrap z wołem , 600g udek, 150g ciniminis Suplementacja : rano crea x5, lecytyna, witaminy itd. 2x białko 08.08.2015 dzien rowniez bez treningu ;/.. 13h pracy Dieta : 2 worki ryzu jasminowego,450g frytek, 150g ciniminis , 500g udek(mial byc 1kg i sie k***a popsuły.. nie [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-08 22:11:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] jw Triceps Francuz hantlą jednorącz 16kg x 12 jw jw jw Biceps uginanie ramion z hantlą w oparciu o kolano 10kg x 12 jw jw Suplementacja : crea x5 , lecytyna, witaminy 2x białko dieta : nie opisuje bo nadal jest słabo 25.08.2015 Dzien bez treningu Dieta : 150 g makaronu, 400g piersi, 2x białko , 2 pączki i duży rożek z rana, cała [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-25 20:58:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] 20sztabek + krążek 20kg x6 jw jw jw jw Prostowanie ramion z linką wyciągu górnego 13 sztabek x 6 jw jw jw x12. 8-) Dieta : Z rana całe op bułeczek maślanych i kakao + białko , 3 worki ryżu , 500+ g piersi i na wieczór twaróg jeszcze wrzucę. Waga trochę podskoczyła do góry 91kg . Także coś tam się dzieje. Suplementacja : 3x białko , tab [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-01 18:50:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] x6 + x6 x4 + x6 . Młotki hantlą stojąc jednorącz 18kg x 8 + 10kg x 8 jw jw Spuchłem niesamowicie.. Dieta : Tutaj słabo ,rozlał mi się dzień jakoś. Rano bułki maślane i białko , później 200g sznycli i worek ryżu , worek ryżu z białkiem przed siłownią , po siłowni pół dużej pizzy.. i na siłowni tam białko jeszcze kupiłem bo się zagadałem i [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-04 12:05:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] Suplementacja : witaminy, ,magnez, monohydrat 8g 3 porcje białka w ciągu dnia. Dieta : 800g udek bez skóry i kości , 3 worki ryżu, rano nie pamietam co szło i na wieczór białko i coś słodyczy napewno %-) jakos się juz na tym tak nie skupiam przy treningu siłowym. Podsumowanie, bardzo fajny trening nóg wyszedł.. Dupa boli do dziś :) i [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-15 22:32:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] , ryż ze schabem .. A potem to już z górki 8-).. lody, chipsy chooje muje dzikie węże i popijawka wieczorna..chałwa w pracy i baton Suplementacja : monohydrat 8g, 2x białko podczas dnia ,witaminy. Podsumowanie, fajny trening, żarcie gorzej :-) ale to juz każdy się przyzwyczaił ,że jednak u mnie tej diety nie ma . Dziś : 17.09.2015 Trening [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-17 22:40:44 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] dokonczyłem lody i twaróg z masłem orzechowym. (coś mało, ale starczy 8-)) Suplementacja : rano wit a-z,magnez,multi,oslonki na żołądek ,dibencozide na treningu carbo, rano białko,po treningu białko i jeszcze na wieczor też sobie pizne a co tam.. Podsumowanie : Dzisiaj mała objętość , plecy po klatce były słabe ale coś się rozjechałem w tym [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-08 22:11:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • D.Szukała - Białko

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] Pana Dariusza jestem od niedawna ćwiczącą na siłowni dziewczyną, czytam wszystkie Pana artykuły w dziale "Kobieta w klubie", i mam pytanie odnośnie suplementacji białkowej u kobiet. Mianowicie kjakie dawki odżywki białkowej powinnam spożywać ćwicząc mniej więcej trzy razy w tygodniu? mam świadomość, że moja dieta nie pokrywa w 100% [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 9176 Data: 2003-01-02 17:28:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • D.Szukała - Białko

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Fitgirl - obiecuje że nie zdobędziesz takich gabarytów jak Piotrek - to lata pracy i niestety męskie predyspozycje. Wielokrotnie powtarzam, że preparaty wysokobialkowe sa idealne dla kobiet ( głównie dlatego, że w diecie pań jest duży niedobór tego składnika) Białko bardzo korzystnie działa na utrzymanie beztłuszczowej masy ciała. Ciesze się, że [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 9176 Data: 2003-01-08 12:15:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • D.Szukała - Białko

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Artykul jest malo interesujacy jak wiele tych bialkowych... Bialko jest maglowane od kilku lat i wszyscy wiedza na wylot co trzeba znim robic :PPP Za to ja moglbym napisac cos naprawde ciakawego, wlacznie z wiedza teoretyczna, jezeli bede mial troche czasu :))) JESZCZE TU WROCE UWAGA bo dam wam zaraz jak Kasparow mata Ich abreiBe Kopf dir und zu [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 9176 Data: 2003-04-09 11:19:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • D.Szukała - Białko

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Mam pytanie: Które białko jest najlepsze po treningu i dlaczego? 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE, System Protein 80, Whey Pro Matrix - czy może jeszcze jakies inne? Trenuje biegi - 1500m

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 9176 Data: 2006-02-27 09:27:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • D.Szukała - Białko

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Witam, mam takie pytanie do p. Szukały W diecie na sile jest ogromna ilosc bialka, co wiec strawi owe bialko?? Bo przeciez ilosc ww jest niewystarczajaca

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 9176 Data: 2009-01-03 19:29:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • D.Szukała - Białko

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    a to blad, siła to uklad nerwowy a ten zywi sie weglami , bialko oslabia sile bez ww Zmieniony przez - eryk12 w dniu 2009-01-04 06:39:40

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 9176 Data: 2009-01-04 06:39:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)