SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na lipomastie (klata rzeźba)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3094

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męska

Wiek

24

Waga

86

Wzrost

184

Cel treningowy

rzeźba (pryiorytet klatka , motyle)

Staż treningowy na siłowni

rok i 3 miechy z przewami

Uprawiane inne sporty

geodeta chodze i chodzę w pracy

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

problemy ze stawami operacja kolana ( mam krzywe kolana rzepka źle się skręca do prawego boku w prawym kolanie i do lewego w lewym co powoduje wyskoczenie rzepki ze stawu )

Zażywane suplementy

Nic

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiadów nie robie a jak juz to tak 25 kg i po 10 martwego nic a na klatkę 65kg w 2seriach po 10 pow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518
Siemanko mam straszny problem ćwiczę i ćwiczę już z 2 lata z przerwami wiem ze to źle ale aktualnie na siłowni już 2,5 miecha mam strasznie dużo tłuszczu na cycach i pod pachami na motylach i strasznie ciężko mi to zrzucić nie mam czasu na diety i kasy zbytnio bardzo proszę może chociaż ktoś mi podpowie jakie ćwiczenia wykonywać i w ilu seriach. Przez te 3 miechy robiłem coś jakby fbw co 2 dzień ćwiczyłem wszystkie partie mięśni po 2 ćw. na partię i po 10 ruchów w serii aktualnie na klatkę jestem w stanie wycisnąć 25 kilo na stronę przy gryfie 20kilowym 2 serie po 10 i rozpiętki hantlami po 14kg 2x10 kiedyś biegałem skakałem wszystko robiłem nawet dietę miałem i tak nie zrzuciłem tego fatu schudłem ogólnie z 85 do 74 w miesiąc i pare dni więc mogę ale czemu tak miejscowo się nie da.

Mam wzrost 184
waga 86 to zależy 87,
nie wżeram żadnych odżywek nic a nic gdzie kiedyś cisłem sporo ale stwierdziełem że to ściema.
Pracuje do 16:30 na siłownie chodzę o 18 chciałbym regularnie jeść bo to coś najlepszego ale nie mogę zjadam obiad godzinę przed siłownią i śniadanie w pracy tak do 11 z 3 kanapki nie jadam kolacji chyba że mnie najdzie.

Panowie proszę o pomoc bo mam już dość tego nawet w koszulce wstyd mi chodzić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518
Dodam fotki :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893
POLECAM TRENING TABATA LUB HIT ORAZ WSZELKIEGO RODZAJU ROZCIĄGANIA NP. SPRĘŻYNY
TRENUJ CAŁE CIAŁO, BO TŁUSZCZU NIE SPALISZ MIEJSCOWO
OPERUJ TRENINGIEM, DIETĄ, ZWRACAJ UWAGĘ NA EFEKTY. JEŻELI TO NIE POMOŻE KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z LEKARZEM SPECJALISTĄ
WIEM, BĘDZIE CIĘŻKO, EFEKTÓW TEŻ OD RAZU SIĘ NIE SPODZIEWAJ. WYTRWAŁOŚCI ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518
Serdeczne dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893
Sam się z tym borykam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518
czy mogę ćwiczyć normalnie fbw w jeden dzień a następny tabata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518
Dziś wykonałem lub starałem się wykonać trening tabata i jestem w szoku godzinę po treningu mam tak podwyższoną tęperaturę ciała że szok nawet nie powtórzyłem serii 8x tylko 4x pompki z wyskokiem i 4x przysiady ze sztanga msakra polecam ten trening wszystkim bo mam taką nadzieje że działa, ba na banczek działa. Ja przeplatam 3 etapowy trening tzn.

* bieg interwałowy 30s szybki 30 wolny 10x

* Wyciskanie na klatkę płaska 3s 12x w ciągłym ruchu bez przytrzymania w górnej fazie lecz z wolniejszym opuszczeniem i 20 kg na stronę styka

* Tabata pompka z wyskokiem

przerwa od 5min

* brzuszki 3s
* wiosłowanie sztangielką w oparciu o ławkę
* tabata martwy na prostych z wypychaniem sztangi do góry (KOSAA)

Jak to wykonam dokładnie to z 30 kg schudnę jak na razie to słabiutko.


Zmieniony przez - SanTimel w dniu 2012-09-26 20:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518
Pobrałem parę książek i dopiero teraz widzę jak moje wypady an siłkę były mylne nie wiem po co ja tak ćwiczyłem heh tabata super w połączeniu z hiit i 1 lub dwoma ćwiczeniami sporym ciężarem będą efekty temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Tu nie ma zadnej magii, musisz schudnac a bez odpowiedniej diety nic z tego nie bedzie.

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-09-29 19:50:33

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893
SanTimel wiem dobrze co działa, więc poleciłem TABATĘ, a z czym ją połączysz to już inna sprawa.
DIETKA, DIETKA, DIETKA. Ja uciekam, zostawiam eksperta Logana ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkowy trening

Następny temat

początkujący, pomocy.

WHEY premium