Dwukrotny zdobywca tytułu Mr. Olympia Mahmoud „Big Ramy” Elssbiay to jeden z największych i najbardziej popularnych kulturystów. Niedawno wrzucił na swój Instagram aktualizację sylwetki. Dzięki temu mamy podgląd na to, jak wygląda nieco ponad trzy miesiące przed Olympią 2022. Po tym, jak Brandon Curry wygrał Mr. Olympia 2019, wiele osób spodziewało się, że obroni też tytuł w następnym roku. Big Ramy niestety odebrał mu tę możliwość. Rok później ponownie ukradł show swoim rozmiarem nie do pokonania, a Curry ponownie zajął drugie miejsce.

Milos Sarcev twierdzi, że gabaryty Big Ramy dają mu zdecydowaną przewagę nad innymi zawodnikami. Po prostu wygląda bardziej imponująco na scenie. Big Ramy codziennie ciężko pracuje na siłowni, aby przenieść swoją sylwetkę na wyższy poziom. W ostatnim filmie przesłanym na jego Instagram wygląda masywnie i wydaje się, że jest jeszcze większy.

Jest szalenie zdeterminowany, aby zdobyć trzecie trofeum Mr. Olympia. Jakiś czas temu zdradził, że waży już nieco ponad 153 kg. Z pewnością rywale będą deptać mu po piętach, a zwłaszcza młody zawodnik, jakim jest Nick Walker, który miał jeden z najbardziej udanych debiutów w 2021 roku. Chociaż daje z siebie wszystko przyznał, że Ramy prawdopodobnie ponownie wygra zawody, jeśli nic nie stanie mu na przeszkodzie. Olympia Weekend 2022 zaplanowana jest na 15-18 grudnia w Planet Hollywood Las Vegas Resort & Casino. Na bieżąco będziemy informować Was o postępach zawodników biorących udział w tej imprezie.

 

Komentarze (1)
TomQ-MAG

wydaje sie, ze talie nieco poprawil.
Brakuje mu tylko wiekszej medialnosci, na pewno przychylniej by patrzylo srodowisko. Tak to wielu zarzuca mu, ze nie jest prawdziwym ambasadorem BB. Jednak jak zawsze... to scena weryfikuje, a nie ilosc likow pod postem

3