SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dobrze ułożyłem dietę?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] być mięciutkie :D Chciałbym trochę nabrać mięśni lecz czy jest to możliwe dzięki samej diecie bez treningu nie wiem ;/ Moim zdaniem zamiest jeść świństwo parówki ,to lepiej białko xd Dane: 16lat za 5 miesięcy 17 waga :75kg wzrost:182,5 mam szybką przemianę materii ,powiem ważę tyle ,ale na tyle nie wyglądam dziwne :P Moja Dieta Posiłek 1 <-- [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1222 Data: 2008-03-09 18:21:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białeczko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    siemano wszystkim,chcialem kupic jakies dobre bialko ktore bede bral bezposrednio po treningu i moze jeszcze w innym momencie ale nie wiem bo to zalezy czy bede mogl zjesc czy nie,Jakie polecacie?chodzi mi zeby bylo od 2kg w zwyż i cena żeby nie wychodzila taka straszna,uznajmy ze 120zl +przesylka to max.zucajcie jakies propozycje tych co [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2512 Data: 2010-09-21 23:15:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ml oliwy - 6.00 Posiłek 2: 150 G pieczywa + 50g Szynki z indyka - 10.00 Posiłek 3: 50g ryżu + 200g piersi + 5ml oliwy + warzywa - 15.20 > Trening 16:30-17.45 Po treningu białko Posiłek 4: 18:00 50g ryżu + 200g piersi + warzywa Posiłek 5: 150g serek wiejski + 10ml oliwy - 20.30 Proszę jak najlepszy pomysl - pragnę się rozwijać dalej mimo [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 587 Data: 2015-04-16 16:51:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 53kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] żadne Stan zdrowia : w pełni zdrowy Preferowane formy aktywności fizycznej : trenowanie w domu & świeżym powietrzu Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Kreatyna, jakieś białko w proszku Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Nie Stosowane wcześniej diety : Tak, ale słabo było Zmieniony przez - Ozzzj w dniu 2016-10-22 20:40:11

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1575 Data: 2016-10-22 20:27:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocenę diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Typ budowy: ektomorfik Waga: 70 kg Wzrost: 183 cm Zapotrzebowanie kaloryczne: 3000 kcal Białko: 140g (2g na kilogram masy ciala) Węglowodany: 350g (5g na kilogram masy ciała) Tłuszcze: 70g (1g na kilogram masy ciala) Posiłek nr 1 (ok.godz.8) Jajka 200g Płatki owsiane 100g Rodzynki 30g Suma: 750 kcal, 37g białka, 80g węgli, 27g tłuszczy Posiłek nr [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2793 Data: 2007-03-22 13:53:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do sprawdzenia i poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiek: 19 Waga 69 Wzrost 186 Obliczyłem zapotrzebowanie : 3798 kcal Przewiduje 7 posiłków w ciągu dnia. białko 284.85g na posiłek: 40.7 g węgle 522g na posiłek 74.6 g tłuszcze obliczyłem 15% z całego zapotrzebowania ale niewiem czy tak ma byc : 569,7g na posiłek 81 g Tam gdzie niewiem co dodac robie "?????????" śniadanie 6.10 tran [...]

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 3007 Data: 2010-03-07 19:43:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] z przerwami) Teraz zacząłem na nowo po przerwie jakiś 3 miesiącach.I jeszcze nigdy nie brałem żadnej odżywki.Zależy mi na przyroście masy.Chciałbym się was poradzić jakie odżywki kupić sobie?? Czy ma to być jakaś kreatyna, czy zwykłe jakieś białko? A może od razu nitrobolon? Mam do wydania od 150-200zł. Prosze o pomoc i z góry dziękuje:)

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 8801 Data: 2006-10-23 21:59:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak zjesc zeby przytyc moja teoria

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    jestem kompletnie niedoswiadczony w dziedzinie dietetyki , ale dopoki nie dotarlem do tego forum, wydawalo mi sie ze aby przytyc, trzeba poprostu jesc, baaa ze trzeba jesc wszystko jak najwiecej jedzenia slodyczy napoji cukierkow itp . wydawalo mi sie ze tak najlepiej zrobic mase hah no moze troszke przasadzam cos tam wiedzialem o tych bialkach i [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2691 Data: 2008-07-13 21:21:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocene plany

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Proszę o ocenę planu (fbw z priorytetem na klatkę) A Wyciskanie sztangi płaska 2 serie Wyciskanie hantli skos 2s Przysiady 3s Wiosłowanie sztangą 3s Sciaganie linki wyciagu górnego za kark 3s Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s Pompki na poreczach 3s Uginanie ze sztangą na modlitewniku 3 serie Brzuch B Wyciskanie hantli płaska 2 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 631 Data: 2009-12-10 15:26:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam wszystkich. chcialbym zakupic suplementy takie jak w temacie i chcialbym porad jak je zarzywac. Diete mam jednak wspomagac sie bede bialkiem ostrowi wpc80 po trenigu i przed snem natomiast w dni nietreningowe pomiedzy obiadkiem a kolacja i takze przed snem. wiem jednak ze nie powinno zarzywac sie kreatyny tuz po zarzyciu bialka. myslalem nad [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1781 Data: 2010-01-31 16:19:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA, DIETA, DIETA

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiem, ze podstawa masy jest prawidlowa dieta. Ale ja przeczytalem juz wiele tematow w tym dziale i nadal nie moge ulozyc nic sensownego. Probowalem programu "Dziennik posilkow v1.07" i tak nic nie ulozylem, nie wiem naprawde. Jestem gotow jesc praktycznie codziennie to samo, zeby tylko nabrac masy. Planuje kupic "Magnum 4000" czy "Magnum 5000" [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1683 Data: 2005-06-13 17:37:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny i ew. poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Płeć : mężczyzna Wiek : 22 Waga : 89 Wzrost : 177 Obwód klatki : 112 Obwód ramienia : 37 Obwód talii : 99 Obwód uda : 62 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25% Aktywność w ciągu dnia : praca i trening siłowy/bieganie Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - 3x w tygodniu bieganie Cel : redukcja rozłożona w czasie [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1054 Data: 2014-11-27 13:45:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do SPRAWDZENIA barki/nogi

    Temat
    Trening dla początkujących

    najbardziej zalezy mi na barkach jest to dla mnie najwazniejsza partia bardziej niz biceps i klatka : ) taki ułozyłem plan ale nie jestem pewny czy jest to dobrze ułozony plan czy kolejność ma tutaj znaczenie ? prosze o poprawienie bo czuje ze cos zle (ani razu na tym nie cwiczylem) w piatek robie nogi + barki NOGI Przysiady klasyczne (sztanga [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 788 Data: 2010-01-13 15:08:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka redukcyjna do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dietka redukcyjna do oceny , moje wymiary i waga w profilu Do każdego posiłku jakieś warzywka ale ich nie wliczam w dietę. I Płatki owsiane 80 Kakao 16%, proszek 10 Ser twarogowy półtłusty 125 Mleko spożywcze 3,5 % tłuszczu 200 Orzechy włoskie 40 II Tran 5 Jaja kurze całe [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1108 Data: 2010-05-27 17:28:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do poprawek - redukcja (dieta) + suple

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne BMR - 1920 Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne - 2496 białko 2g na kg węgle 3g na kg reszta tłuszcze Współczynnik aktywności przyjąłem 1.3 do wyliczeń masa ciała 80kg dokładnie 83 ale te 3 kg to woda i inne śmieci Praca fizyczna 9 godzin , trening zaczynam mniej więcej o godzinie 16:20-40.. 2 przerwy w pracy [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 681 Data: 2015-03-29 20:34:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki posiłek tuż przed porannym treningiem

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] przed treningiem. Gubię się w źródłach z internetu, stąd mój post. Czy faktycznie jakiś mały posiłek przed moim treningiem jest konieczny i co to miałoby być? Węgle proste + białko? Jakie mniej więcej proporcje, czy mogą to być owoce, czy raczej zboża? Musiałabym to zjeść/wypić jakieś 10 minut przed treningiem. Jaka ilość przy dziennym bilansie [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2201 Data: 2016-03-17 11:01:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie mogę urosnąć :(

    Temat
    Trening w domu

    [...] wydaje mi się, że już teraz jem tak dużo, że trudno byłoby tu jeszcze coś dorzucić. Z moich obliczeń wynika, że dziennie jem jakieś 3500 kcal! Proporcje na kg masy ciała: białko - 2,2 (do tego jeszcze jakieś 0,8 białka roślinnego), węgle - ponad 6, tłuszcze - ponad 1. Jem 5-6 posiłków dziennie. Czasami to już nawet wpycham jedzenie trochę na [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1615 Data: 2005-01-30 17:33:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema, Proszę o pomoc w ułożeniu diety na redukcje. Wiek - 16 Waga - 88 Wzrost - 1,76 Chce schudnąć 8 kg Ćwiczę 6 dni w tygodniu 1 dzień - klata 2 dzień - biceps, przedramię 3 dzień - barki 4 dzień - triceps 5 dzień - plecy 6 dzień - nogi Sam próbowałem coś ułożyć ale nigdy tego nie robiłem i nwm czy było by to dobrze. Godz. 6.30 Posiłek I [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1030 Data: 2016-01-19 09:44:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Low Carb

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] lat waga: < 75 kg wzrost: 175 cm * aktywność: 3x siłownia 2x aeroby rankiem, na czczo * suplementacja aminokwasy BCAA, witaminy, ZMA 'apteczne' * odżywianie: I 20g odżywka białkowa, izolat/matrix II 20g płatki pszenne 30g płatki owsiane 10g otręby pszenne 10g wiórki kokosowe 100g twaróg chudy 50g dżem III 160g dorsz świeży 30g oliwa z oliwek + [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1202 Data: 2008-08-13 10:03:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening niemieckich... Czy aby na pewno dobry wybór?

    Temat
    Aktualności - Sporty Siłowe

    [...] ;) To będzie moja pierwsza siłówka. Proszę o pomoc i rady. Senegroth jestem pod wrażeniem twoich wyników i z chęcią posłuchałbym twoich wskazówek jak i innych ludzi którzy się na tym znają :) Aha posiadam kreatynę Vitalmaxa i białko Ostrowi wpc Czy zacząć suplementację przy silówce czy jeszcze czekać??? To byłby mój pierwszy cykl. Pomocy!!! :)

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 3797 Data: 2011-04-25 10:13:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)