SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Tak jak w temacie. Proszę o mała podpowiedź bo nie wiem co wybrać. Do tego oczywiście mam ułożona dietę kupione Bcaa i białko pro long 12. Pozdrawiam:)

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1125 Data: 2011-11-10 15:49:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena cyklu...

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    prosze o ocene cyklu storm+shock+bialko do uzupelnienia diety i czy moge te odzywki stosowac ze spalaczami tluszczu{bo chcialbym sie wyrzezbic}jesli tak to co byscie za spalacze polecili z gory dzieki

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 734 Data: 2009-03-30 14:56:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odzywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Ostatnio bralem gainerek i biore jeszcze bialko .Jade na mase . Czy moglbym brac krete??? Poniewaz kiedys kilku forumowiczow napisalo mi ze przy moich wymiarach to bezsensu.Dieta i plan jest.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 733 Data: 2009-04-14 18:27:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zapotrzebowanie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    czy jak będę tylko dostarczał zapotrzebowanie dzienne na węglowodany tłuszcze i białko to czy będę przybierał na masie mięśniowej czy będzie stało w miejscu czy jak ?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 887 Data: 2012-11-14 14:10:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Smaczek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wpisujcie tu jakie jedliscie najsmaczniejsze odzywki. ja zaczne BIALKO jeszcze nie napotkalem GAINER 1 vitalmaxa, truskawka CARBO bx truskawka z mlekiem

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 936 Data: 2005-05-27 19:40:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ****Co lepsze???????*****

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Kupiłem xp i cp mam na zbyciu jeszcze 150zł nie wiem w co je zainwestować. Po tym cyklu oczekuje na przyrost masy.Lepiej więc jak kupie gain fasta czy jakieś dobre białko serwatkowe??

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 831 Data: 2006-03-13 20:09:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odpowiednie odżywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich . Ćwiczę koło 7 miesięcy, efekty już trochę widzę :) . Mam parę pytań : Co lepiej kupić aby uzupełnić braki ? Białko czy Gainer ? Co zjeść przed i po siłowni ?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 676 Data: 2012-06-03 17:48:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • B/T/W

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    siema, ukladam sobie wlasie diete i tak sie zastanawiam w jakich godzinach czego dac najwiecej? wiem ze przedtreningiem wegle, a z rana tluszcze ta? białko na noc? a z rana też dorzucic wiecej wegli?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 702 Data: 2013-04-21 15:36:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co lepsze po treningu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, zastanawiam się co kupić do stosowania po treningu. Do tej pory brałem węgle+kreatyna+białko i zastanawiam się czy nie wymienić tego na gainera+ kreatyna. Gainer mass core. Co myślicie ??

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 686 Data: 2014-08-12 20:51:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak dawkować te odżywki??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Białko 1,2kg Infusion Carbo 2kg Witaminy omega Mam jezcze Ostrovie ok. 700g Najwazniejsze : Xpand + kreatyna mono 100% Będzie cykl od jutra, jak to ogarnąc? dzięki:)

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 840 Data: 2011-11-27 22:44:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomocy!!!

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam! Mam problem ze swoją wagą. Waże 60kg przy wzroście 182!!! Czy jest jakiś sposób żebym szybko przybrał na masie?? Czy białko i kreatyna mi pomoże? Z góry dzięki za pomoc!

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 805 Data: 2007-01-25 13:58:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bedzie dobrze?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam plan ;p biore diete na mase białkowa na 70 kg do tego doliczam białko pro Longatum , witaminki i carbo bedze pasowalo wszysko razem?? staż 3 miesiące kasy na suplementy 100 zł

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 830 Data: 2008-02-09 11:10:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sprzedam smak cytrynowy, produkt otwarty z pudelkiem wazy 1400g wiec mysle ze spokojnie 1200g prochu jest, czyli prawie pelne moge zamienic za bialko. OFERTY PISAC NA PRIV

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 940 Data: 2013-03-12 17:45:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy można tak robić????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy jak z rana przygotuje sobie białko (ovopol)z wodą i zapakuje sobie go do szkoły i wypije np po czasie 4 godzin to mu sie nic nie stanie przez ten czas 4godzin???? czy bedzie w 100% skuteczny??

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 712 Data: 2004-02-17 20:10:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PYTANIE DO BIOGENIX

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Jak to jest mozliwe ze kupilem bialko PROLONGATUM 3,5 kg zapakowane i oklejone jako smak WANILIA a w srodku jest smak czekoladowy ???

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1328 Data: 2006-01-09 13:04:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Blad na stronie

    Temat
    ATLETA

    http://www.atleta.pl/sklep/product_info.php?products_id=1545&osCsid=daa40e236732b27584b920f1db9693be Wartość odżywcza w porcji (28 g): Białko 34 g

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1158 Data: 2006-03-18 09:55:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sprzedam suple

    Temat
    Targowisko

    1 bialko prolongatum smak truskawka 750g 2 x carbo (ananas pomarancz) 1kg VITA-MIN Multiple Sport 60 caps wszystko sprzedam za 100zł+kw chetni pisac.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1127 Data: 2008-12-08 00:37:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak brać (lub nie brać)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam! kolega zakupił takie produkty BIOGENIX CARB BX i OSTROWIA BIAŁKO WPC-80 i teraz ma pytanie! JAK POWINIEN STOSOWAC TE ODZYWKI? tzn. w DT i DNT jakie porcje i kiedy w ciagu dnia?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 792 Data: 2009-09-20 13:39:26 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Kiedy posiłek

    Temat
    Trec

    Witam Jeżeli bezpośredni po treningu biore węgle i białko to kiedy mam zjeść nastépny posiłek.Chodzi o czas jaki musi mináć.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1335 Data: 2011-11-07 09:22:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Street workout i suplementy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Mam 19lat, ważę 68kg, 178cm wzrostu. Ćwiczę około 4 razy w tygodniu SW. Moje pytanie brzmi, jakie polecacie mi odżywki do SW? Monohydrat i białko/gainer może być? Czekam na odpowiedź, pozdro

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 630 Data: 2015-12-19 04:23:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)