SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta na rzezbe

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiec tak jestem Nowy i To Moja pierwsza dieta i chodzi mi o diete na rzezbe poniewaz chcem wyrzezbic Cialo. Dowiedzialem sie ze dieta potrzebna na rzezbe wiec moze ktos pomoc jak dobrze ja ulozyc bo jestem w niej zielony i jak juz bede ja mial to jaka odzywka na rzezbe czy spalacz? a moze bialko?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 7144 Data: 2010-06-08 18:50:03 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Jaką kreatynę ...

    Temat
    ActivLab

    Witam Wzrost 177 cm, waga 63 kg, wiek 16, trening siłowy 3 dniowy, dieta, siłownia full wypas.Jestem uczulony na białko, NIGDY NIE STOSOWAŁEM ŻADNYCH SUPLI !!!, staż na siłce : w wieku 14 lat 6 miesięcy, rok temu przez całą zimę. Mam do was pytanie jaka kreatyna jest lepsza jabłczan czy monohydrat, jeśli jabłczan to jaką kreatynę polecacie, [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 3589 Data: 2011-11-28 18:28:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moja dieta prośba o uwagi

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Na początku napisze że jestem tu nowy i chciałbym zaczerpnąć kilku rad mam 34lata 176cm wzrostu Trzy miesiące temu zaczolem ćwiczyć, przed ćwiczeniami i dietką ważyłem 85 kilo teraz 74 i waga stanęła tylko troszkę tłuszczu na brzuchu zostało. Teraz myslałem nad małym masowaniem i rozbudowaniem górnych części ciała i dlatego właśnie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 864 Data: 2013-01-26 14:10:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja na masę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] tym momencie mam za sobą już roczny staż na siłowni i ostatnio z powodu pracy i ogólnego zmęczenia i braku czasu na odpowiednie gotowanie mam zastój. Do tej pory stosowałem białko, węglowodany i odżywki przedtreningowe. W tym momencie robię właśnie zakupy przez internet i chciałbym prosić o poradę, czy rzeczy które sobie wybrałem wszystkie razem [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2329 Data: 2016-05-25 13:42:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam 18 lat, staż malutki bo około 3 miesiące i chciałbym aby ktoś mi pomógł w ocenie diety. Podam wymiary: wzrost-194 cm Biceps-35 cm Klata-105 cm Udo-55 cm A to moja dieta: cel:masa Ilosc bialka na kg masy ciala: 2,0g Ilosc weglowodanow na kg masy ciala: 3,3g Ilosc tluszczy na kg masy ciala: 1,5g Razem bialko: 162g Razem tluszcze: [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 958 Data: 2008-01-20 14:39:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do sprawdzenia.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1. Posiłek godz. 8.30 - 100g płatków owsianych - 300ml mleka 2% - 3 jaja cale gotowane - 100ml soku z marchewki - mały banan 2. Posiłek godz. 12.00 - 100g szynki z piersi kurczaka - 140g pieczywa razowego - 30g sera żółtego - 10g masła - sałata, pomidor 3. Posiłek godz. 15.00 - 100g ryżu brązowego - 150g piersi kurczaka - sałatka warzywna - 15g [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 748 Data: 2009-12-15 09:41:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Płeć : mężczyzna Wiek : 29 Waga : 110 Wzrost : 192 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 35% Uprawiany sport lub inne formy aktywności : basen 2x w tygodniu Cel : redukcja/rzeźba Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : astma Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak Czy możliwe jest [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 933 Data: 2014-01-15 15:54:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o ocene mojej diety ;]

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ! Wprowadzilem jakies poprawki w mojej diecie i czekam na komentarze ;D . Ma to byc dieta na mase. Wiek: 18lat waga: 75kg wzrost 182 1. godz 7:00 mleko 2% - 300 płatki owsiane górskie - 75 rodzynki - 60 2. godz 10:30 chleb razowy 100gr filet z piersi indyka 10gr oliwa z oliwek 3g 3. godz 11:25 orzechy wloskie 50gr 4. godz 12;30 chleb razowy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1257 Data: 2006-12-05 17:56:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suple na redukcje - kilka pytan

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam czytalem o suplementach (chodzi mi o redukcje tluszczu) i wyczytalem sobie tak: na czco rano: scorch (na poczatek 1-2 kapsulki) sniadanie: omega3 (1-2 g) dodatkowo: bcaa, OLIMP Vita-Min Plus, OLIMP BCAA, bialko Ostrovia w zwiazku z tym pytania: 1) czy nie zaszkodzi mi tyle suplementow ? 2) kiedy brac witaminy ? po sniadaniu ? 3) omege 3 [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2927 Data: 2008-07-22 11:18:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna + suplementy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Oprócz tego jem już Thermo Fat Burnera i L-karnitynę z green tea, która została mi z dawnych czasów, chcę ja skończyć i zostać z samym Thermo. Treningi: poniedziałek Brazylijskie Jiu Jitsu, wtorek bieganie, środa BJJ, czwartek bieganie, piątek BJJ, sobota basen. Uważacie, że te białko nada się na kolację ?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1471 Data: 2011-02-06 19:28:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacja w multisporcie ;)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] i supli... Chcę tak rozplanować suplementacje, jesli ktoś ma sugestie to proszę o korekty. Napiszę tylko suplementacje wraz z wyrywkową częścia diety P1: płatki owsiane+białko + paczka AnimalPak w zależności od czasu albo P2 lub T1 jeśli T1: to przed BCAA+Cytrulina w trakcie Izotoniki po BCAA+Glutamina+węgle P2 lub P3 T2: [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 806 Data: 2011-04-06 12:50:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta ektomofrik na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 'tylko' 3120 macie jakis pomysl co moge dodac?? odywkzki?? czy lepiej naturalne skladniki z gory dzieki za pomoc Po treningu to banan od razu po a kurczak z 30 min po. zasnatawiam sie czy moze od razu po treningu jakis koltajl: banan+białko jaj+ mleko+ odzywka?? bedzie to rozwiazaniem?? Zmieniony przez - bb18bb18 w dniu 2011-01-29 10:34:55

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2685 Data: 2011-01-29 10:33:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pizza z tortilli

    Temat
    Kuchnia SFD

    [...] kurczaka oliwki i kapary nakładamy drugiego placka wstawiamy na wolnym gazie na kilka minut przykrywając patelnię pokrywką aż ser się rozpuści całość-1100 kcal białko-87 gram węglowodany -96 gram tłuszcze 39 gram /SFD/Images/2015/9/28/8bd8ddbd97604e9fbc3205ce5464c5f0.jpg [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2520 Data: 2015-09-28 17:40:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    chcialby kupic hyper shocka i storma mass xxl i bialko ostrowie i mam takie pytanie czy powinienem juz to brac czy to cos mi da? waze 70 kg wzrost 175 cwicze juz ponad 1,5 roku ale zawsze to jakos pocwicze 2 miecy i mam przerwe i takie to ejst wlasnie ciwczenie w lapie mialem 37 teraz mam 34 ;/ .Znowu zcaelem ciwczyc w piwnicy miesiac pocwiczylem [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2109 Data: 2007-01-17 13:42:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co kiedy i w jakich ilosciach?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich! mam pytanko do znawcow i nie tylko... Moze zaczne od tego iz w swoim malym arsenale posiadam -Carbo z Olimp-u, -odzywke bialkowa z Olimp-u "Whey Protein complex 100%" (koncentrat białka serwatkowego), -gainera tez z Olimp-u "Whey gainer 4000" -podczas treningow pije duzo izotonica ("HOT" ACTIVITA) Wzrost-186cm Waga-79kg [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1484 Data: 2007-07-19 20:37:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta 185/71kg/16lat do oceny !!!!!!!!!!!!!!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema, chciałem wm przedstawić moją dietę żebyście ją ocenili posiłek 3 o 11:20 to obiad szkolny który jest różny np.Ziemniaki + kotlet/pierś/ryba+surówka, pierogi z serem, kluski z serem lub truskawkami, spagetti, strogonof, pieczeń rzymska. Suplementacja: 2x 33g białka SFD Na czczo 5g kreatyny OLIMP (MONO) i 5g po treningu. Na kalkulatorze [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1039 Data: 2012-03-30 20:47:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Activlab master drink

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam co myslicie o takim drinku. Czy naprawdę ma w sobie te wartości ? Jak działa ? Mam plan dozucic go do swojej diety by dodać troszkę białka pracuje jako kierowca i nie zawsze mogę dokladnie i dobrze zjeść a ta forma jako napoj by mi pasowała i całkiem ok smakuje ;) poniżej specyfikacji Porcja: 500ml Ilość porcji w opakowaniu: 1 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 829 Data: 2015-10-14 15:07:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suple na miesien

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc Temat temetem, ale otwieram go bo mam pewne pytanie, dotyczace miesni, rozwijam je od jakiegos czasy i prawde mowiac jestem bardzo zadowolony z postepow, poza dieta na poziomie 3g/m.kg bialka i 2g/m.kg uwywalem supli, mialem cykl z No-xplode+BCAA FA-extrim antycatabolic i cytocell, nastepnie mialem przerwe 5tyg od supli i teraz chce znowu [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 643 Data: 2012-09-08 20:55:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak progresu w pewnych partiach

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Niedawno wrocilem na siłownie po przerwie i trenuje 3 dniowym FBW. Stosuje dietę, a dodatkowo biore suplementy takie jak bcaa i białko. Przez osttanie 2 miesiące zauważyłem naprawde bardzo duży progres. Waga skoczyła jakieś 6 kg. Postępy widać szczególnie jeżeli chodzi o klatke i plecy. Barki także idą. Niestety obwód moich ramion ruszył się [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 791 Data: 2012-07-09 16:37:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Beztluszczowa masa miesniowa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Cwicze na silownie dosc intensywnie(4-5 razy w tyg) od roku. W tym czasie przytylem ok 7 kg(nie wszytsko niestety w miesniach:)) Teraz waze 76kg mam 180 cm. Jetsem po 2 cyklach kreatyny. Do 2 cyklu dolaczylem whey mass (45%bialko, 45%weglowodany) i tauryne. Niby miesnie rosna, co raz bardizje widoczne, ale chce wieksze(szczegolnie klatka. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3075 Data: 2004-12-17 23:16:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)