SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kiedy i w jakich ilosciach?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!

mam pytanko do znawcow i nie tylko...

Moze zaczne od tego iz w swoim malym arsenale posiadam
-Carbo z Olimp-u,
-odzywke bialkowa z Olimp-u "Whey Protein complex 100%" (koncentrat białka serwatkowego),
-gainera tez z Olimp-u "Whey gainer 4000"
-podczas treningow pije duzo izotonica ("HOT" ACTIVITA)

Wzrost-186cm
Waga-79kg

codziennie jezdze na rowerze do pracy w weekendy robie dluzsze wypady (ok.50km)
Na silownie chodze co drugi dzien i duzo biegam bo co drugi dzien po 10km a w weekendy 30km.
Oprocz tych odzywek biore rowniez "Glukozamine"

Chcialbym sie wyrzezbic, tylko nie wiem jak rozplanowac sobie zazywanie tych sumplementow(kiedy brac bialko kiedy gainera co z carbo?)

Wiem tylko tyle ze powinno sie ogrniczyc spozywanie weglowodanow,ale nic poza tym.

Bede naprawde wdzieczny za jakakolwiek rade!

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
coz , odzywki masz niebardzo na rzezbienie ;] , ale aktywnosc duza , ja bym ustalił dietę na pułapie 3g białka na kg masy ciała 4 g węgli i 1 g tłuszczu , twoje odzywki moga ci pomoc dokladnie wywazyc ta diete , co do carbo i gainerow to radze ostroznie , ew . co moge polecic to carbo w trakcie/bezposrednio po wysiłku , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki

a jakie suplementy bys mi polecil?Co tak naprawde warto brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze napisze w skrocie co jadam:

Sniadanie to przewaznie platki owsiane na mleku + jakis owoc przewaznie banan badz bogato przyozdobione kanapki :)
2 sniadanie to kanapki ktore mam zrobione z chleba zytniego pelnoziarnistego z szynka badz tunczykiem + duza ilosc warzyw
obiad przewaznie jem na miescie bo nie mam jak robic obiadu poniewaz pracuje do 18,ale sa ta badz pierogi ruskie badz golabki i tez nie za czesto,wole czasami urozmaicic sobie jedzenie ktore biore do pracy i to zajadac.
Pomiedzy posilkami oczywiscie jakis owoc,jogurt,batonik.
Na kolacje czyli zaraz po treningu przewaznie talerz wypelniony:bananem kawalkami ananasa,jagody,jogurt naturalny,platki jeczmienne,rodzynki,pomarancz,jablko itp.
Przed snem lykam bialko i to tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska supli

Następny temat

Fitness Authority - katalog produktów 2007

WHEY premium