SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • dieta a zdrowie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam! jestem bardzo ciekaw relacji pomiedzy dieta kulturystyczna bogata w bialko i weglowodany a zdrowie. czytalem juz kilka artykulow na ten temat i jedne drugim zaprzeczaja. dieta wysoko weglowodowanowa jest potrzebna w fazie budowania masy a jednak szkodzi zdrowiu i przyczynuia sie do powstawania komorek nowotworowych. prosze o sensowne [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1305 Data: 2006-08-02 22:04:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WPC V MAS XXL

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Mam takie pytanie co jest lepsze na przybranie masy. WPC Ostrowia Bialko czy MAS XXL z Treca??

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3720 Data: 2007-01-06 00:05:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kiedy omega 3

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam kiedy najlepiej przyjmowac omega-3? trening mam o 18.30 posilki od 7 co 3 godziny do 21 o 10 odzywka weglowodanowo bialkowa liczona jako posilek po treningu o 20.00 odzywka weglowodanowo bialkowa 21.00 kolacja 23.30 bialko jezeli posiadalbym dodatkowo olej MCT jak by to wygladalo

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1820 Data: 2008-09-09 21:06:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Monohydrat/ CM3 przy przeroście komory.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] juz z polroku rok no i by chciał brac mono/cm3 ale ma przerost lewej komory serca. Czy branie kretyny przy takim czymś jest bezpieczne ? Poza siłownią , duzo biega ponieważ gra w klubie piłkarskim. Drugie pytanie jeśli kretyna odpadnie to białko jako uzupełnienie może , rzecz jasna nie ? ;-) Liczę na odpowiedzi ludzi którzy coś wiedzą. Dzieki ;)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 955 Data: 2011-11-11 17:08:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OCENA POD DIEtkeee Pilniee ;D

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wiek 17 waga 80-81kg wzrost 175cm ćwiczę od wakacji 2010 na domowej siłowni teraz wjechałęm na odzywki tzn białko carbo glutamina hmb i mono ;) diety do tej pory nie maiłem , wiec chce ją już ułożyć:) i tu moje pytanie jaki mam typ budowy proszęwas o odpowiedzi iż jest mi to potrzebne do dietki z góry thx :) [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 780 Data: 2012-02-08 11:40:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw ANIMALA jak brac najlepiej ???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam własnie zakupilem zesatw kilku supli a doklanie Animal Pak Animal Nitro i Białko Nitro Tech® Hardcore 1814g i pytanie sie odnosi do tego czy moge brac te 3 suple razem ? czy branie ich w jednym cyklu da mi maxymalne kozysci ? czy lepiej brac Animale razem a bailko odpuscic ? prosze o POMOC ... z Góry dzieki !! i pozdrawiam..

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1489 Data: 2007-12-30 00:37:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam mam pytanie: jak brać super BCAA System Treca na redukcji? Na etykiecie napisane jest przed tereingiem i wyczytałem gdzieś by nie mieszać z białekiem Czy przed treningiem 45 min można brać te 10 kaps w moim przypadku (95 kg) a po białko (koncentrat) czy lepiej przed i po ??

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1913 Data: 2014-04-07 17:24:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jeść czy nie??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam pytanie czy jesli zjem kolacje o 23 to o 24 moge zjesc juz sp80?? Chodzi mi o to czy kolacja zdazy sie wchlonac itd bo nie chce marnowac tego bialka. Tak w ogole to ile trawimy bialko (po jakim czasie mozemy przyjac kolejna porcje) zakladajac ze mamy dobra przemiane materii?? Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1632 Data: 2004-02-11 00:49:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co teraz?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Skończyłem właśnie cykl Kreatynowy Mega Cpas 1250 który Trwał 7 Tygodni. Na dzień dzisiejszy biorę białko Provit 85. Zastanawiam się nad kupnem kilku rzeczy : Muscle Asylum Project Mass Impact, OLIMP BCAA Xplode 500g, NOZ IV. Czy to dobry wybór? Czy może jednak wybrać coś innego? Na Zakup chciałbym przeznaczyć max 400 zł. Z góry dzięki za [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 937 Data: 2010-03-28 03:10:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Doradzcie mi jak zaczac

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] ćwiczę aktualnie pompki i podciągnięcia. Ale chcę zacząć formować moja sylwetkę i być bardziej umięśnionym. Więc polećcie mi jakieś plany ćwiczeń na siłownie co jak zacząć i jakie białko. Chcę zacząć z białkiem bo na sucho to nie da mi to wielkich rezultatów mam 177cm wzrostu i coś koło 67-70 kg wagi. Pomóżcie początkującemu się rozwijać.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 667 Data: 2013-02-22 23:17:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta i rozlorzenie skladnikow

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam taki problem, no bo mam juz wyliczone skladniki i wyszlo tak : na 2353 zapotrzebowania wyszlo mi w tym : a) weglowodany : 0,4 x 2353 = 941, 941 : 4 = 235,25g b) bialko : 0,3 x 2353 = 706, 706 : 4 = 176,5g c) tluszcze : 0,3 x 2353 = 706, 706 : 9 = 78,4g ale nie wiem zabardzo jak to ma byc rozlone na posilku ze np w jeden bedzie 25/30/30 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 996 Data: 2007-03-02 20:23:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o szybka rade/sogi

    Temat
    Odżywki i suplementy

    jestem w polwoie pierwszego cyklu kretki i musze przerwac treningi na 4 dni bo wyjezdzam.oprucz tego biore tauryne,omega3,bialko i carbo.czy mam w tych dniach przesatc jesc kretke i tautyne czy jesc np po 5 gr dziennie??bo rozumie ze pozostale suple jesc normalnie??prosze o szybko odpowiedz bo niedlugo musze wyjechac

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1635 Data: 2006-05-24 08:45:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomóżcie:D

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zależy mi tutaj na pomocy.. ponieważ gdzie indziej jej nie moge znaleść..Mam nadzieje, że mi pomożecie.W końcu jest tu wielu specjalistów. Właśnie ułożyłem diete i plan na mase i chciałbym zakupiś coś ze spulementów. Co byście radzili jakieś białko czy gainer? napiszcie nazwy. Staż treningowy: 7 miesięcy Waga 61kg Wzrost 175cm.. z góry thx

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1190 Data: 2007-04-14 22:19:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak polaczyc prace na budowie z treningiem!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    chodzi o to ze szukam pracy a mam dobra oferte zeby na budowie pracowac.pewnie bede pracowal 8-10godzin dziennie.chce cwiczyc 3razy w tyg.teraz mam niezla mase miesniowa i nie chce jej stracic a jeszcze cos dorzucic ;) jaki trening i jakie suple proponujecie w moim przypadku! mysle ze bez bcaa sie nie obejdzie! oczywiscie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1035 Data: 2007-10-02 17:10:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SIŁKA I SAUNA- CZY MOŻNA??

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam:) Mam pytanie dotyczące tego czy mogę zrobić siłownię a potem basen/sauna. Biorę białko i bcaa i podpowiedzcie mi kiedy mam je wziąć? Po siłce czy po basenie?? A jeżeli nie można stosowac siłowni i od razu po tym basenu i sauny to jaka musi być przerwa czasowa między nimi?? Pozdrawiam i liczę na pomoc z Waszej strony:)

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1370 Data: 2010-12-07 18:29:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple dobrane do wieku. (masa)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema, zacznijmy od tego że chcę nabrać masy mieśniowej, mam raczej mizerną dietę ( nie da rady jej polepszyć ), zamawiam białko i carbo, czy mogę do tego dorzuć BSN No-Xplode czy coś takiego? Kreatyna, No, Bcaa, HMB czy coś? z góry dzięki za pomoc. Staż 2mc, Wiek 15, Wzrost 180 waga 68

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1550 Data: 2012-03-20 20:17:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam maly dylemat

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hej! chcialam sie spytac czy branie bialka (Ultimate) moze miec jakis wplyw na mniejsze wchlanianie sie tabletek antykoncepcyjnych? ostatnio kupilam sobie bialko i po prostu nurtuje mnie pytanie czy przez przypadek nie dorobie sie dzieciaka bo tabletka sie zle wchlonela i takie tam. jesli ktos wie czy to ma jakis wplyw to bede wdzieczna za [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1204 Data: 2006-01-19 21:40:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do ocneny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam moja dietka to nie szał ale prosze ocenic 1. 6:00 *płatki owsiane 70 gram *2 jaja całe 2.10:00 Gainer 100g 3. 13:00 *Chleb żytni 6 kromek *Jogurt 4.16:00 *Makaron 100g *Pierś z kurczaka TRENING 5.po treningu *ryż * banan 6.przed spaniem Białko WPC i do tego jeszcze chyba dodam CARBO bo brakuje mi troche węgli:P

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2009-09-27 22:37:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - suplementy

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, stawiam pierwsze kroki na siłowni :) Moim celem jest redukcja uciążliwej tkanki tłuszczowej, dlatego również zaopatrzyłam się w suplementy takie jak białko 100% whey protein professional, CLA oraz revex - 16. Zastanawiam się nad kupnem Herbal W-X. I moje pytanie brzmi, czy mogę łączyć herbal z revexem i CLA? z góry dzięki za odpowiedź :)

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1184 Data: 2014-08-13 14:19:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na masę zrzut do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam mam 24 lata ćwiczę od ok roku. postanowiłam przez 2 mies zmienić dietę aby nabrać nieco masy mięśniowej, zakupiłam białko oraz HMB. Kolezanka pomaga mi układac dietę. Bardzo proszę o ocenę i ewentualne podpowiedzi /SFD/Images/2015/7/17/2d181c4d39b34e259c8fed66cf026927.jpg

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1729 Data: 2015-07-17 15:29:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)