witam! jestem bardzo ciekaw relacji pomiedzy dieta kulturystyczna bogata w bialko i weglowodany a zdrowie. czytalem juz kilka artykulow na ten temat i jedne drugim zaprzeczaja. dieta wysoko weglowodowanowa jest potrzebna w fazie budowania masy a jednak szkodzi zdrowiu i przyczynuia sie do powstawania komorek nowotworowych. prosze o sensowne [...]
witam kiedy najlepiej przyjmowac omega-3? trening mam o 18.30 posilki od 7 co 3 godziny do 21 o 10 odzywka weglowodanowo bialkowa liczona jako posilek po treningu o 20.00 odzywka weglowodanowo bialkowa 21.00 kolacja 23.30 bialko jezeli posiadalbym dodatkowo olej MCT jak by to wygladalo
[...] juz z polroku rok no i by chciał brac mono/cm3 ale ma przerost lewej komory serca. Czy branie kretyny przy takim czymś jest bezpieczne ? Poza siłownią , duzo biega ponieważ gra w klubie piłkarskim. Drugie pytanie jeśli kretyna odpadnie to białko jako uzupełnienie może , rzecz jasna nie ? ;-) Liczę na odpowiedzi ludzi którzy coś wiedzą. Dzieki ;)
Witam wiek 17 waga 80-81kg wzrost 175cm ćwiczę od wakacji 2010 na domowej siłowni teraz wjechałęm na odzywki tzn białko carbo glutamina hmb i mono ;) diety do tej pory nie maiłem , wiec chce ją już ułożyć:) i tu moje pytanie jaki mam typ budowy proszęwas o odpowiedzi iż jest mi to potrzebne do dietki z góry thx :) [...]
Witam własnie zakupilem zesatw kilku supli a doklanie Animal Pak Animal Nitro i Białko Nitro Tech® Hardcore 1814g i pytanie sie odnosi do tego czy moge brac te 3 suple razem ? czy branie ich w jednym cyklu da mi maxymalne kozysci ? czy lepiej brac Animale razem a bailko odpuscic ? prosze o POMOC ... z Góry dzieki !! i pozdrawiam..
Witam mam pytanie: jak brać super BCAA System Treca na redukcji? Na etykiecie napisane jest przed tereingiem i wyczytałem gdzieś by nie mieszać z białekiem Czy przed treningiem 45 min można brać te 10 kaps w moim przypadku (95 kg) a po białko (koncentrat) czy lepiej przed i po ??
Witam, mam pytanie czy jesli zjem kolacje o 23 to o 24 moge zjesc juz sp80?? Chodzi mi o to czy kolacja zdazy sie wchlonac itd bo nie chce marnowac tego bialka. Tak w ogole to ile trawimy bialko (po jakim czasie mozemy przyjac kolejna porcje) zakladajac ze mamy dobra przemiane materii?? Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
Witam Skończyłem właśnie cykl Kreatynowy Mega Cpas 1250 który Trwał 7 Tygodni. Na dzień dzisiejszy biorę białko Provit 85. Zastanawiam się nad kupnem kilku rzeczy : Muscle Asylum Project Mass Impact, OLIMP BCAA Xplode 500g, NOZ IV. Czy to dobry wybór? Czy może jednak wybrać coś innego? Na Zakup chciałbym przeznaczyć max 400 zł. Z góry dzięki za [...]
[...] ćwiczę aktualnie pompki i podciągnięcia. Ale chcę zacząć formować moja sylwetkę i być bardziej umięśnionym. Więc polećcie mi jakieś plany ćwiczeń na siłownie co jak zacząć i jakie białko. Chcę zacząć z białkiem bo na sucho to nie da mi to wielkich rezultatów mam 177cm wzrostu i coś koło 67-70 kg wagi. Pomóżcie początkującemu się rozwijać.
Witam, mam taki problem, no bo mam juz wyliczone skladniki i wyszlo tak : na 2353 zapotrzebowania wyszlo mi w tym : a) weglowodany : 0,4 x 2353 = 941, 941 : 4 = 235,25g b) bialko : 0,3 x 2353 = 706, 706 : 4 = 176,5g c) tluszcze : 0,3 x 2353 = 706, 706 : 9 = 78,4g ale nie wiem zabardzo jak to ma byc rozlone na posilku ze np w jeden bedzie 25/30/30 [...]
jestem w polwoie pierwszego cyklu kretki i musze przerwac treningi na 4 dni bo wyjezdzam.oprucz tego biore tauryne,omega3,bialko i carbo.czy mam w tych dniach przesatc jesc kretke i tautyne czy jesc np po 5 gr dziennie??bo rozumie ze pozostale suple jesc normalnie??prosze o szybko odpowiedz bo niedlugo musze wyjechac
Zależy mi tutaj na pomocy.. ponieważ gdzie indziej jej nie moge znaleść..Mam nadzieje, że mi pomożecie.W końcu jest tu wielu specjalistów. Właśnie ułożyłem diete i plan na mase i chciałbym zakupiś coś ze spulementów. Co byście radzili jakieś białko czy gainer? napiszcie nazwy. Staż treningowy: 7 miesięcy Waga 61kg Wzrost 175cm.. z góry thx
chodzi o to ze szukam pracy a mam dobra oferte zeby na budowie pracowac.pewnie bede pracowal 8-10godzin dziennie.chce cwiczyc 3razy w tyg.teraz mam niezla mase miesniowa i nie chce jej stracic a jeszcze cos dorzucic ;) jaki trening i jakie suple proponujecie w moim przypadku! mysle ze bez bcaa sie nie obejdzie! oczywiscie [...]
Witam:) Mam pytanie dotyczące tego czy mogę zrobić siłownię a potem basen/sauna. Biorę białko i bcaa i podpowiedzcie mi kiedy mam je wziąć? Po siłce czy po basenie?? A jeżeli nie można stosowac siłowni i od razu po tym basenu i sauny to jaka musi być przerwa czasowa między nimi?? Pozdrawiam i liczę na pomoc z Waszej strony:)
Siema, zacznijmy od tego że chcę nabrać masy mieśniowej, mam raczej mizerną dietę ( nie da rady jej polepszyć ), zamawiam białko i carbo, czy mogę do tego dorzuć BSN No-Xplode czy coś takiego? Kreatyna, No, Bcaa, HMB czy coś? z góry dzięki za pomoc. Staż 2mc, Wiek 15, Wzrost 180 waga 68
Hej! chcialam sie spytac czy branie bialka (Ultimate) moze miec jakis wplyw na mniejsze wchlanianie sie tabletek antykoncepcyjnych? ostatnio kupilam sobie bialko i po prostu nurtuje mnie pytanie czy przez przypadek nie dorobie sie dzieciaka bo tabletka sie zle wchlonela i takie tam. jesli ktos wie czy to ma jakis wplyw to bede wdzieczna za [...]
Witam moja dietka to nie szał ale prosze ocenic 1. 6:00 *płatki owsiane 70 gram *2 jaja całe 2.10:00 Gainer 100g 3. 13:00 *Chleb żytni 6 kromek *Jogurt 4.16:00 *Makaron 100g *Pierś z kurczaka TRENING 5.po treningu *ryż * banan 6.przed spaniem Białko WPC i do tego jeszcze chyba dodam CARBO bo brakuje mi troche węgli:P
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, stawiam pierwsze kroki na siłowni :) Moim celem jest redukcja uciążliwej tkanki tłuszczowej, dlatego również zaopatrzyłam się w suplementy takie jak białko 100% whey protein professional, CLA oraz revex - 16. Zastanawiam się nad kupnem Herbal W-X. I moje pytanie brzmi, czy mogę łączyć herbal z revexem i CLA? z góry dzięki za odpowiedź :)
witam mam 24 lata ćwiczę od ok roku. postanowiłam przez 2 mies zmienić dietę aby nabrać nieco masy mięśniowej, zakupiłam białko oraz HMB. Kolezanka pomaga mi układac dietę. Bardzo proszę o ocenę i ewentualne podpowiedzi /SFD/Images/2015/7/17/2d181c4d39b34e259c8fed66cf026927.jpg