SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Detoks a białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] powinienem dostarczać węglowodany (kasza jaglana, ziemniaki, orkisz, komosa owoce, warzywa) czy tłuszcze (oleje, żółtko, awokado, migdały, oliwa, masło) to nie wiem z czego białko. Mięso nie wskazane i ograniczyłbym się do jednej porcji w ciągu dnia, ryby, jajka też nie bardzo według zaleceń. Serwatka niby jest produktem neutralnym no ale też [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2877 Data: 2016-12-10 17:46:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko bez E dodatków itp.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam potrzebuje pomocy szanownych fachowców. zbliża się czas że będe chciał zakupić białko. i tu moje pytanie.Na które wpc się wykosztować by dostać to co chce. minimalna ilość chemii i w miare prawdziwy skład.Tak jak w tym arcie "sprawdź skład..." czy jest coś innego prócz białka sfd?? na początku jak wyszły prod. sfd.nie wiem czy to było [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1830 Data: 2015-01-07 17:53:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna+bialko tylko jakie ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Bede bral kreatyne z bialkiem tylko nie wiem jakie kupic ... co bardziej polecacie ... 1)Na 100gr tłuszcz 1 g. białko 13 g. węglowodany ( laktoza ) 71 g. sole mineralne 8 g. wapń 880 mg - 100%* fosfor 800 mg miedź 4,6 mg witaminy B2 2,74 mg - 170%* B12 1,86 ug - 186%* kwas pantotenowy 4,6 mg - 76%* wartość [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1801 Data: 2004-12-20 19:12:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy moglbym zazywac bialko?

    Temat
    Trening dla początkujących

    witam;) od 4 lat trenuje koszykowke i jestem zbudowany jak typowy koszykarz..wysoki chudy,z wyrzezbionymi lecz malymi miesniami.Jednak na boisku nie mam problemow z poruszaniem sie oraz skakaniem,jestem dynamiczny jak na swoje parametry(202cm,81kg). nie chodze na silownie lecz duzo cwicze w domu,robie duzo pompek i cwicze miesnie brzucha i [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2056 Data: 2010-07-29 22:17:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak policzyc oliwe z oliwek na ktorej smaze filety z kurczaka; dodaje naprawde niewiele, tak na oko moze 2-3 lyzki stolowe. Czy uwzgledniac to totalnym zsumowaniu. Drugie pytanie dotyczy salatki ktora sobie sam przyrzadzam do obiadow (150g Fileta z kurczaka plus 100g brazowego ryzu). Wyglada to tak: pare listkow salaty lodowej, 1-2 pomodory, pol [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 993 Data: 2010-07-24 22:07:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc carbox, białko + kreta

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam! Wcinam kreatynę z Olimpu mega caps 1250 (mono) biorę 4 przed treningiem 4 po. Dzisiaj dostałem od wuja ''prezent", Carbonox z Olimpu, Olimp - Vita-Min Multiple Sport i białko Wpc protein plus. I teraz moje pytanie brzmi: czy dobrze myślę, że carbo wypić 30min przed siłownia ( chodzę o stałych godzinach, zawsze 19, ale droga na siłownie na [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 984 Data: 2016-10-27 23:16:36 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Alergia na białko a suple.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Otóż, od pewnego czasu zaobserwowałem u siebie objawy alergii pokarmowej na białko, udałem się do lekarza rodzinnego, dostałem skierowanie do lekarza alergologa na testy. Niestety okazało się, że najbliższy wolny termin jest na czerwiec. A jak wiadomo pakować trzeba. Zaobserwowałem, ze jeśli zjem więcej niż 60/70g białka na kg MC, to wtedy [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1585 Data: 2012-02-11 17:04:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko-14lat.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] mi napisać czy mógł bym stosować już jakieś suplementy , bo efekty nie są za duże i praktycznie nic nie przytyłem wyrobiła mi się trochę sylwetka . Chodzi mi o jakieś białko żeby zbudować szybciej masę mięśniową.Mam jeszcze jedno pytanie czy można ćwyiczyć mając 14 lat trochę na ten temat czytałem i zrozumiałem ,że połowa osób pisze że się [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 921 Data: 2014-08-05 22:37:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko serwatkowe czy BCAA??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] chce utrzymać mięsnie!!! myśle nad BCAA z treca 240kap. (w dni treningowe 8kap w dni nie treningowe 6kap) czy może czy może WPC 100% z olimpu 2000g (dwa opakowania po 1000g) białko brał bym 25 gram po treningu i 25 na noc a w dni bez treningu 20g rano i 30 gram na noc!!! i to to starczyło by mi na 40dni!!! co lepiej wybrać? pomożcie!!!! mam dobrą [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 5013 Data: 2004-02-25 09:16:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam od przyszlego tygodnia zaczynam cykl na shock & storm + bialko + zma apteczne + witaminki. storm mam zamiar brac 1 miarke rano a przed treningiem 1 miarke shocka. W dni nietreningowe tylko 1 miarke storma z rana. Ale pytanie mam glownie o bialko Optimum 100% Whey Gold ktore posiadam zastanawiam sie czy jest sens brac je po posilku [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1718 Data: 2009-04-22 16:58:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko plus Aminokfasy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chciałbym wziąć białko i aminokwasy. Zastanawiam się nad połaczeniem ISOLITE i BCAA POWDER? Co o tym sądzicie? MOże być czy proponujecie coś innego?? Może jeszcze jakieś mono do tego? obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 21 Waga: 70 Wzrost: 173 Cel cyklu: mięśnie, siła stosowane już wcześniej suplementy : Mass [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1158 Data: 2011-07-19 21:46:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] trawi laktozę, ja na nią jestem uczulony, więc staram się jej unikać... Zwykle jadłem izolaty, bo tak naprawdę bardziej opłacają się. Trafiłem na coś takiego: http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Whey_Protein-opis25709.html Nie zawiera laktozy PODOBNO. Co wy wcinacie, jakie białko polecicie na cykl, którego nie chcę zmarnować.. :) Pozdro!

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 2820 Data: 2014-06-06 17:27:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • no xplode/ bcaa mega caps/bialko/carbo

    Temat
    Odżywki i suplementy

    pracuje na 2 zmiany po 12h i nie wiem kiedy wziac noxplode jak mam na rano(6.00) jak wstane to chcialbym cos zjesc, a to oslabi dzialanie noxplode, wiec odpada... w pracy mam tylko 2 przerwy na posilki, ale na upartego moge wyjsc na moment na stolowke i zrobic sobie szejka. O ktorej godzinie najlepiej by pasowalo?? Na sniadanie zazwyczaj schodzimy [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1700 Data: 2007-12-12 21:50:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko będzie dla mnie najlepsze?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Jestem sredniozaawansowany (cwicze ok. 14 mies z małą przerwą) i zdecydowałęm się wreszcie (lepiej puzno niz wcale) na zakup białka.. niestety zupełnie się poogubiłem produktów jest od zaje**** a ja niewiem co wybrac. Potrzebuje czegos do max ok. 50 zł moze jakies serwatkowe ale słyszałem ze sie ponim pierdzi to niewiem...

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 5862 Data: 2004-06-10 13:08:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam serdecznie forumowiczow Pytanie jak w tytule. Dodam, ze nie mam problemu z doborem suplemnow do mojego cyklu. Jest z reszta wiele postow z takim zestawem, ale wszedzie jest mowa o tym, czy mozna je ogolnie laczyc w cyklu, ale nie znalazlem odpowiedzi, czy mozna laczyc je w jednej porcji. Wedug zalecen producentow przyjmujemy: DAA - 3x [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 912 Data: 2014-04-27 16:33:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie białko wybrać

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie Białko wybrać ? Myślałem o SP 80 ( jajko i WPC ) ale na opakowaniu pisze "special night formula" czyli przeznaczone szczególnie na noc, czy nie lepiej w tym wypadku będzie zakup jakiegoś białka serwtkowego - a jak tak to jakie może WPC ? Chodzi mi o białka Olimpu !! (p.s. ile białka jest w 100g WPC ? )

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 6662 Data: 2004-11-07 12:13:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko w moczu mimo zdrowych nerek

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] mam pewną dietę, może nie jest do końca super ale na taką mnie stać. Białka jem ok 2g na 1kg. To chyba standard dla ludzi ćwiczących na siłowni a jednak w moim moczu jest białko. 2 razy robili mi analizę i wykazywało zawsze po 300mg coś tam. Nie pamiętam dokładnie jednostki. Powinno być zaś 0. Lekarz robił mi USG żeby sprawdzić nerki i niby [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3573 Data: 2010-07-03 14:34:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podwyzszone białko badania krwi

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] dzis rano mama pobrala mi krew potrzebuje wyniki do karty sportowej i okazalo sie ze mam dosc duzo podzwyzszony poziom bialka we krwi. około 12 w nocy wypilem Xblenda pro białko ktore zawiera mix 5 białek w tym kazeine. badania krwi były lekko przed 7. CZy jest to pewnie tym spowodowane? czy jest sie czym martwic na silke chodze 3x w tygodniu, [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 5084 Data: 2011-05-20 10:46:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co daje białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich jestem tu nowy i chcialym zadać takie pytanie co moge się spodziewać po białku bo mam zamiar kupić sobie około 2kg czy strace tkanke tłuszczowom i sie pojawią mięśnie czy nabiore tego tłuszczyku dodam ze chodze na siłowni i na zapasy

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 7288 Data: 2013-03-14 19:39:28 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • AAKG/Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] nie zawsze można zjeść porządny posiłek, Sami wiecie... Dysponując niewielkimi środkami, Zastanawiam się nad dobrymi odżywkami. Czy mając dietę i plan na ćwiczenie, AAKG i białko do dobre połączenie? Czy jeśli masa beztłuszczowa mym celem, AAKG z białkiem pomogą w tym wiele? Nie zależy mi na ogromnych przyrostach, Ale przybraniu do 5kg [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2514 Data: 2011-04-13 18:35:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)