SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko-14lat.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2
Cześć . Jestem Szymon chodzę na siłownie już około pół roku zacząłem chodzić na siłownie po treningach zapasów i dopadła mnie ''zajawka''
Oprócz tego , że w domu ćwiczyłem na drążku , pompki czy też bieganie to siłownia . Mam 1,70 wzrostu warzę 52-53 kg .Mam jeszcze tkankę tłuszczową trochę sporą .Można powiedzieć ,że mam dietę toz. nie jem fast foodów , słodyczy i ogólnie zdrowo jem .Moje pytanie jest takie czy moglibyście mi napisać czy mógł bym stosować już jakieś suplementy , bo efekty nie są za duże i praktycznie nic nie przytyłem wyrobiła mi się trochę sylwetka . Chodzi mi o jakieś białko żeby zbudować szybciej masę mięśniową.Mam jeszcze jedno pytanie czy można ćwyiczyć mając 14 lat trochę na ten temat czytałem i zrozumiałem ,że połowa osób pisze że się nie rośnie druga ze jest wszystko normalnie . Dzięki z góry !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1747
Zacznij od ułożenia porządnej diety a suplementy zostaw na później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Jw w tym wieku, a tym bardziej wadze spokojnie dostarczysz białko z jedzenia ;)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5550
Przy 170 cm wzrostu i 52kg pewnie wyglądasz jak anorektyk. Masuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
odzywka bialkowa to nic nadzwyczajnego, to nie cudowny srodek na przyrost miesni, dzialac bedzie tak samo jak bialko z kurczaka, jajek itd,

robisz gdzies bledy zywieniowe i lub/trenigowe stąd marne efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie A6W

Następny temat

Czy powinienem brac bialko w czasie diety odchudzajacej? Dodam ze chodze na silownie

WHEY premium