SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie odnosnie cyklu (kreta, booster & bialko)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
witam od przyszlego tygodnia zaczynam cykl na shock & storm + bialko + zma apteczne + witaminki.
storm mam zamiar brac 1 miarke rano a przed treningiem 1 miarke shocka. W dni nietreningowe tylko 1 miarke storma z rana.
Ale pytanie mam glownie o bialko Optimum 100% Whey Gold ktore posiadam zastanawiam sie czy jest sens brac je po posilku treningowym ok godziny 20 czy lepiej na noc gdzies kolo 22.
Pierwotnie mialem zamiar je brac do sniadania i jako ostatni posilek pzred snem ale podobno najlepiej je brac po treningu...

ps dodam ze mam jako taka diete i zdaje sobie sprawe iz bialko stosuje sie wg brakow ale jak juz robie cykl to moge pzreceiz zamienic jajka z rana czy twarog na noc na szejka

Zmieniony przez - fifirifi w dniu 2009-04-22 17:00:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
okej bede sie do tego stosowal dzieki za rady :)

Zmieniony przez - fifirifi w dniu 2009-04-22 20:41:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
to jakis slaby ten posilek po treningowy co ?
lepiej zjesc pelnowartosciowy posilek po treningu a bialko dac na inna pore .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale dlaczegochcesz zmieniac jajka (lepsze rozwiazanie), na szejka (rozwiazanie gorsze)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
po treningu bialy ryz + piers z kuraka a bialko mysalem ze dobre tak pol godiznki po tym posilku.
nie wiedizalem ze te bialko jest gorsze od jajek wydawalo mi sie ze jest lepsze stad ta propozycja nie sadze abym mogl do 16:00 dodac te bialko do kanapek ktore jem w pracy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
produkty orginalne, nieprzetworzone sa leposzym rozwiazaniem jako posilek/skl posilku w ciagu dnia. Jesli nie masz brakow w diecie- bialkonie jestCi potrzebne.

Jelsi chcesz je stosowac - to mozna skorzystac z tego ze odzywka jest produktem wysokoprzetworzonym wlasnie okoloptreningowo (np zaraz po), i spozyc wlasnie wetdy, a posilek wciagu 30 - 90 min od porcji odzywko (czy tez odzywki + wegle).

ja osobiscie zazwyczja po treningu spozywam wpc+ryz+rodzynki/banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
mam troche brakow w diecie nie zaszkodzi mi brac troche bialka podczas cyklu ostatni raz bralem krete w wakacje i to same mono od tego czasu caly czas dieta ale ostatnio zmienilem prace i zaczalem chudnac chce sprawdzic to bialko podczas cyklu wiec prosze o pomoc dobrania dobzre godzin jego brania zalozmy ze posilek przed treningowy (brazowy ryz + kurak) em o 16:30 zaraz po treningu akies wafle ryzowe/banan i po kapieli zalozmy ze o 19:30 na spokojnie bialy ryz z kurczakiem to co zamienic te ww proste po treningu na bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
panowie a ja mam takie krutkie pytanie co wziasc po cyklu kreatynowym biore mono horse power hmb i mega mass 4000 a chce wiedziec co mam wziasc po kreatynie ze by nie było spadków[]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
fifirifi - to dorzuc bialko do banana/wafli po treningu.

chyb za masz jakis posilek ubozszy w bialko - to zapij go szejkiem. spojrz na odzywke bialkowa jak na filet z kurczaka. To "dziala" mniej wiecej tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
ale masz na mysli cala miarke po treningu rownowartosc 30g bialka? i po 20 minutach posilek potreningowy?
W pracy raczej nie dam rady robic sobie shejkow dlatego sie tak nastawialem na sniadanie i przed snem ale rozumiem jajka i twarog to lepsze rozwiazanie ktore nie warto zamieniac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
a tak btw to czy storm rano i shock przed tren w DT i storm rano w DNT jest ok? czy lepiej dolozyc storma po treningu? dodam iz waze 75kg i ile moge jechac taki cykl? 6-8tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ilosc uzytego w ciagu dnia bialka z odzywki powinna byc uzalezniona od brakow. zwyczajowo 20 - 50g produktu na porcje

ja bralbym s+s:

DT przed treningiem shock po treningu storm
DNT: rano lub o innej porze storm

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-04-22 19:06:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze - przeciwwskazania

Następny temat

FIBO 2009 OLIMP SHOW Zapraszamy!!!!!!!!

WHEY premium