Witam jestem nowym forumowiczem i mam kilka pytan:) mam 181cm wzrostu Waga 73 KG bic 32 klata 100 barki 116 cwicze 5 razy w tygodniu poniedzialek klata wtorek biceps + nogi sroda plecy czwartek barki piatek triceps + nogi Chcialbym Szybko przybrac na masie Cwicze 4 miesiace kupilem hp i xpand nie posiadam diety czy moze mi ktos doradzic jakie [...]
Witam Zacząłem właśnie cykl składający się z creavolution-a (450g)+ Crester (250kaps) do tego oczywiście carbo po treningu i białko na uzupełnienie. Chciałbym się dowiedzieć czy dobrze robie, a mianowicie jem posiłek przed treningowy około 1830 a za 15 minut biore porcje creavolution-a i o 19 rozpoczynam trening. Nie za mała przerwa pomiędzy [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
http://fotofotki.pl/pliki_img/i73l5a0ojtcihnfvxly.png Białko 2,3g/kg, tłuszcze 1.5g/kg, węgle 3g/kg z warzywami 3.2g/kg Tutaj cos zmienić czy na początek może być? Kalorycznosc podbic/zmniejszyc czy jest ok? http://fotofotki.pl/pliki_img/oaer1fpobfzda5mc2x7d.png T – trening Mawashiego, co 2 tygodnie dodaje jeden obwód A - areoby Jakies poprawki w [...]
witam mam kilka pytan mianowicie: 1 jezeli podczas treningu spalam około 1000 do 1400 kcal to posiłek po treningowy powinien byc w jakich proporcjach chodzi mi o kcal białko wegle i tłuszcze? 2 czy w dni nietreningowe utrzymywac taki sam bilans kaloryczny jak w dni treningowe? 3 brzuch cwiczyc go na kazdym treningu jezeli trenuje 3 razy w tyg? 4 [...]
[...] byłbym skłonny zakupic jakąś odżywkę , chyba wyjdzie mi to na lepsze niż mietek .Mimo to nie jestem w stanie spośród dostępnych wybrac najlepszej , chodzi mi chyba raczej o białko , chcę nadobyć masy ;) jeśli ktoś może niech skrobnie w co warto zainwestować , co prócz białka wypadałoby żreć z suplementów ?? wiem że dieta i trening to podstawa , [...]
[...] Burn Xtreme 100 kaps. ,TSE 180 kaps., BSN Thermonex - 120 kaps., a Therma CORE 180tabl(chyba ze macie jakies inne propozycje ale nie drozej jak 100-110zl) Oczywiście dieta jest, trening, aeroby. Kupiłem także białko do uzupełnienia diety, BCAA jako antykatabolik, omega, witaminy. Proszę o rade który spalacz wybrać. Z góry dzięki Pozdrawiam
Witam prosze o poprawe diety na mase waga 58 kg białko-116 węglowodany-232 tłuszcz-58 Sniadanie 7:00 -płatki owsiane +mleko+ bakalie Sniadanie 2 10:00-2 kromki chleba razowego z jajkiem i szynka , Jabłko +słonecznik Obiad przed treningiem 15:00 - 100 G ryzu brazowego,piers z kurczaka,oliwa z oliwek ,warzywa, chwile przed treningiem Carbo Po [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] moja sylwetka musi się zmienić, choć nie jestem jakoś mega zalany tłuszczem to kilka kilo mniej na pewno nie zaszkodziłoby. Trenuje 3/4 razy w tygodniu. Zakupiłem kreatynę, białko oraz carbo. Jem ok. 2000kcal może trochę mniej, staram się jeść jak najmniej tłuszczy. Moim głównym celem jest przybranie masy mięśniowej, ale chciałbym już na wakacje [...]
[...] to mi starczyło na dwa dni kompletnie nie znam sie na cenach nie wiem gdzie co taniej gdzie drożej :),chciałbym powiedzmy 100 zł wydawac chociażby na tydzień ,diety scisłej nie mam jem ryz białko tluszcze wiadome;) .Ważę 71kg na 175wzr .Prosze pomóżcie mi na co wydawac kase aby w miare oszczednie to wyglądało?:) za pomoc z góry dziękujęwink.gif
Hmm białko wyrabiam, tłuszcze też to jest na razie bez kolacji ;) Więc luźno ;) Czym podbić kcl i węgla ? I czy ten myfitnesspal nie za dużo sugeruje węgli ? 456gram ? oO Nie czaje tutaj sód i cukier po co jest, jak cukru należy unikać i soli ;) Dodam, że jestem trochę zalany :) Moja obecna waga 78kg 180cm ;) [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] odchudzającej 2050kcal na dzień. Dodam, że nie prowadzę na razie żadnej aktywności fizycznej, mam zamiar w przyszłości to zmienić, ale nie o tym. Problem w tym, że aplikacja wyliczyła mi: 6% białko 74% węglowodany 30% tluszcze Martwi mnie ilość białka w stosunku do węglowodanów. Możecie jakoś skomentować te wyliczenia? Z góry dzięki i pozdrawiam
Mam pytanie do osób bardziej obeznanych w temacie , otóż zobaczyłem ostatnio odżywkę białkowo-węglowodanową (13% bialka + 80 % węglowodanów) , wzbogaconą o monowodzian kreatyny a także HMB i różne takie smieszne witaminki , ale bylo cos podejrzeanie tanie 40 zł za 1kg odżywki. Wiec pytanie :takie laczone odzywki są dobre czy nie bardzo i lepiej [...]
[...] tłuszczami jakby za szybko waga leciała, a z czego odejmować jeśli na tych ~1700 kcal by nie leciało? bo podobno więcej białka od tłuszczy być nie może, a znowu jak białko odejmę to będzie go strasznie mało gram na kg mojej wagi.. trening to split 4x w tygodniu / bcaa i 30-40 min aerobów po nim Zmieniony przez - Keenen w dniu 2011-03-27 [...]
Witam! Planuje zarzucic sobie cykl kreatynowy, będzie to mój pierwszy cykl, stąd monohydras co zapewne wiecie :) Cykl oczywiście byłby wzbogacony o białko i inne potrzebne rzeczy, dieta jest, o dziwo mocno się trzyma. Cykl - Olimp Creatine mega caps - Olimp Carbonox - Olimp BCAA Mega caps - Optimum Whey Gold 100% + pełen kompleks witamin i [...]
Witam mam 17 lat ( 180cm wzrostu , 78kg wagi , 39 cm biceps, 110 cm klatka piersiowa , ćwiczę 4-5 razy w tyg. ) Mój staż jeśli chodzi o siłownie to 2 lata , brałem różne odżywki typu Gainer, Białko ,Kreatyna . Na sucho ćwiczę już od 4 miesięcy myślę ze to dobra przerwa i mogę już zacząć jakiś cykl chciałbym zapytać jakie suple powinienem brać [...]
[...] głowy, czy jakiś procent hormonu wzrostu nie jest poświęcany na rozrost mięsni zamaist wzrost w górę, jak się ćwiczy? Czy jest go wtedy po prostu więcej? To samo z jedzeniem - czy jak się ćwiczy, to białko nie ejst dużywane na rozwój mięśni tylko zamaist na wzrsot w górę? To są tylko moje durne domysły, niczym nie potwierdzone i nieuzasadnione
[...] chciałbym zacząć w miarę profesjonalnie chodzić na siłkę, żeby to miało jakiś efekt. Dietę prosiłbym tak od godziny 6.00 lub od 7.00. Tylko prosiłbym, aby to były produkty w miarę tanie. I jeszcze jakie suplementy byście polecili ? Myślałem nad carbo, i jakieś białko ale nie wiem jaki wybrać. Suplementy i dietę prosiłbym taką, aby zwiększyć masę.
[...] pierwszy cykl kreatyny, postawilem na mono. Jako że nie miałem z nią wcześniej kontaktu nie wiem jaką wybrać. Czy ten produkt będzie dobry? Tu wprowadź tekst linku... I dugie pytanie. Czy do kreatyny mogę brać to białko. Tu wprowadź tekst linku... No i czy mozecie polecic jakies dobre witaminki? Z góry dziekuje za poswiecony czas. Pozdrawiam