SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] chiński i syberyjski) Agnus Castus Różaniec Górski Saw Palmetto Damiana Leavs oraz cynk i wit B6 dotego troche l-argininy i oczywiście bcaa i białko i dobra dietka. Zastanawiam się czy może dokupić jeszcze chryzynę lub rezerwatrol albo coś innego aby podnieść efektywność zestawu(poza tym mało jakoś blokerów [...]

    Odpowiedzi: 556 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-08 10:52:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] na jakies 2 cykle.Chodzilo mi pozatym głownie własnie o składniki typowo roślinne bez żadnej chemii której i tak wystarczająco dużo jemy w pożywieniu i reszcie odżywek typu białko aminy itp. CZytałem też na forum,ze podobno glutamina i gaba (ktora jest jej pochodną) moga obniżać kortyzol,czy ktoś cos wie wiecej na ten temat? A jak to brać,lepiej [...]

    Odpowiedzi: 556 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-08 17:19:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Cell Mass. Mój staż treningowy to 3 lata, waga 86kg w bicepsie 41,5. Oczywiście chciałbym nabrać masy. Do wydania mam 500zł. Mam już Mutant Mass, zastanawiam się jakie białko, jakie Bcaa i Wielkie pytanie jaki booster teścia? czy do tego można dodać kreatyne mono, jakiś booster. Proszę o pomoc nie chciałbym bezmyślnie wydać tej kasy i nie [...]

    Odpowiedzi: 556 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-14 10:01:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 50) albo robi dosypki jak bylo w przypadku novedexa (kilku sportowcow zostalo zawieszonych zgodnie z sugestiami WADA), albo oszukuja na zawartosci wzgledem etykiety (ich białko a raczej bulk myofusion) przed i po cyklu na inhibit-e masz w necie pelno, kupuj kota w worku - novedex skoro cena odgrywa najwieksza role, ew. poszukaj atd z fusion, [...]

    Odpowiedzi: 556 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-13 22:16:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] i male efekty po tym jednak są... (robilem daa kilka razy, 6brono, atd, , universal test, stak i mstak i wiele innych)... Dieta - 5 posiłków catering dla sportowców, do tego białko, po treningu universal torrent, widamin animal pak, przetrningowka typu xplode, preparaty na stawy, w trakcie treningu bcaa itp... - czyli pelna dieta i [...]

    Odpowiedzi: 556 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-18 17:06:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • batony to batony nie bialko z reszta nie wiem jakie bialko masz skoro wali chemia bialko a tymbardziej batony bialkowe maja byc przyjemnoscia stacki,bcaa czy jakies boosterki NO przewaznie smakuja zle ale bialko i batony MAJĄ (!) smakowac dobrze jesli jakies bialko Ci nie podchodzi - to wiecej go nie kupuj a batony mam z UK Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 1356 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-29 19:04:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • opcja shake/MRP jest lepsza opcja nie oplaca sie brac bcaa - no chyba ze kogos stac/albo ciezka fizyczna praca to wtedy jeszcze jeszcze ale czy optymalnie - to kwestia dyskusyjna jesli nie jestes na dietach typu IF (okresowy post) nie zalezy CI na niskim poziomie insuliny (na tym one polegaja) wiec imo lepszym wyjsciem jest wypicie bialka + [...]

    Odpowiedzi: 1356 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-11 18:48:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://s1.fotowrzut.pl/VKPP2723FJ/1.jpg DAY IN --- 16 https://www.youtube.com/watch?v=Sncg3RUcAy4 klatka - wyciskanie hantli skos gora 12/12/12/12 - wyciskanie hantli skos dol 12/12/12/12 - rozpietki skos gora 15/15/15/15 - rozpietki stojąc na bramce linkami z dolu 15/15/15/15 - przenoszenie hantla za glowe lezac na plaskiej - 4 serie ile weszlo [...]

    Odpowiedzi: 692 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-10 19:17:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://s1.fotowrzut.pl/VKPP2723FJ/1.jpg DAY IN --- 28 https://www.youtube.com/watch?v=FxgJpu326ko nogi - przysiad ze sztanga na plecach 12/12/12/12/12 - prostowanie nog na maszynie siedząc 15/15/15/15 - uginanie nog na maszynie lezac na brzuchu 15/15/15/15 - wykroki z hantlami w rekach 4 serie po ile weszlo - martwy ciag na prostych nogach [...]

    Odpowiedzi: 692 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-22 13:15:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DAY IN --- 46 biceps - uginanie rak ze sztanga prosta 12/12/12/12 - uginanie rak z hantlami siedząc na lawce , plecy podparte skos gora 12/12/12/12 - uginanie rak ze sztanga laman stojąc , klatka polozona na lawce skos gora 15/15/15/15 - uginanie rak z hantlem stojąc z izolacja na lawce skos gora 20/20/20/20 triceps - uginanie francuskie ze [...]

    Odpowiedzi: 692 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-12 19:30:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakby konkurowal tak jak pisza to chyba 90% osob ciwczacych by nie spala! jak wyglada ostatni posilek? bialko (duuuuzo bialka) + fat a bialko to co jak nie aminokwasy?! wegle moga pomoc w zasnieciu ale nie musza byc koniecznoscia a bialko juz na pewno tez nie musi przeszkadzac czy jakos specjalnie pobudzac Witoldini nie ma sensu laczyc bialka z [...]

    Odpowiedzi: 60 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-27 14:42:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WSZYSTKO O KREATYNIE

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] tylko dostarcza węglowodanów w celu uzupełnienia glikogenu, lecz także aminokwasów wykorzystywanych do naprawy mięśni szkieletowych i syntezy nowej tkanki mięśniowej. Model białkowo/węglowo-danowo/kreatynowy jest znacznie lepszym mechanizmem budowy w kulturystyce, gdyż nie tylko dostarcza budulca w postaci aminokwasów, ale również zapewnia [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 7682 Data: 2005-03-18 00:26:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CIEKAWOSTKI

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] do soji - Jest ona źródłem nie tylko bardzo wartościowego białka, Jak to w konuc jest? Białko roślinne jest aż tak wartościowe w artykule pisze ze soja zawiera wartościowe białko , nie ma mowy czy jest ono pełnowartościowe czy niepełnowartościowe ale białko w obojętnie jakiej formie jest wartościowym pożywieniem. Zmieniony przez - Rothen w dniu [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-03-25 21:40:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SFD/Images/2015/7/24/fa06a652dc3741a68902e948d31f9e15.jpg PODSUMOWANIE TESTU !!! Podziekowania dla sponsora testu firmy Hi Tec oraz dla ekipie z SFD za wybranie mnie , tak samo ekipie bioracej udział w tescie . DANE PODSTAWOWE Wiek - 34l Wzrost - 173cm Staż - liczac SW + siłownia ponad 10lat Celem testu była rekompozycja , okres swiateczny był [...]

    Odpowiedzi: 692 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-26 18:58:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Oraz MOŻLIWOSCI PRZEPROWADZENIA TESTU dla FIRMY SFD/Images/2015/7/24/aa98531a795a4ed7874c2f24fd10aef4.jpg . Naprawde suplementy przydaly mi się bardzo, szczególnie białko, kreatyna, bcaa, ale o tym napisze pare słów więcej pod spodem. Również chciałbym podziękować chłopakom, Przemkowi, Krystianowi, Rafałowi, Łukaszowi i Patrykowi, na [...]

    Odpowiedzi: 692 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-26 19:00:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] caps 30g Whey C6 Dzień nie treningowy (rano naczczo) 80g Creasteron + 2 caps Dieta: 3500kcal minimum 200g białka do 350g węglowodanów reszta tłuszcze :> Posiłki przeważnie: białko+tłuszcz białko+węglowodany (trening) Whey C6+owoce/węglowodany proste białko+węglowodany białko+tłuszcz ../Content/img/noimage.png Waga 88kg Klatka 107 [...]

    Odpowiedzi: 832 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-18 22:00:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] PONIEDZIAŁEK 03-02-2014 - DT /SFD/Images/2015/12/31/5eca8df47dd24e4d8d7a4cdc68e30d9a.png Śniadanie: płatki owsiane z odżywką białkową 60 g Płatki owsiane górskie 40 g białko, odżywka 150 g Banan 150 g Mleko spożywcze, 3,2% tłuszczu 15 g Orzechy nerkowca 10 g Czekolada gorzka [...]

    Odpowiedzi: 902 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-03 23:24:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] chleb pełnoziarnisty 100g nutella 50g banan Posiłek 5 300g serek wiejski 30g whey c-6 KALORIE : 3500 BIAŁKO : 200 WĘGLOWODANY : 485 TŁUSZCZE : 82 Dziś dużo prochu /gainer i białko, bo normalnie nie mam siły na nic, lenistwo pełną gębą %-) Jutro będzie wiecej posiłków i wiecej miesa... Ogólnie będzie lepiej ;-) Jutro dzień wolny od treningu, tym [...]

    Odpowiedzi: 902 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-09 22:33:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] PONIEDZIAŁEK 17-02-2014 - DT /SFD/Images/2015/12/31/f8f47140b4a34e2ead47d4643b7eb39e.png Śniadanie: płatki owsiane z odżywką białkową 60 g Płatki owsiane górskie 40 g białko, odżywka 150 g Banan 150 g Mleko spożywcze, 3,2% tłuszczu 15 g Orzechy nerkowca 10 g Czekolada gorzka [...]

    Odpowiedzi: 902 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-18 11:04:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] PIĄTEK 21-02-2014 - DT /SFD/Images/2015/12/31/a67b421670b1459fa61ef0126489be55.png Śniadanie: płatki owsiane z odżywką białkową 40 g Białko, odżywka 60 g Płatki owsiane 10 g Migdały 150 g Mleko spożywcze, 3,2% tłuszczu 200 g Jabłko 10 g Czekolada gorzka [...]

    Odpowiedzi: 902 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-26 11:45:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)