SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • PERFECT BODY 25 - JUŻ W SPRZEDAŻY!

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] spalać tłuszcz i budować mięśnie w tym samym czasie? METODY TRENINGOWE PROFESJONALISTÓW! Jak zbudować maksymalną ilość mięśni w jak najkrótszym czasie? ALFA LAKTOALBUMINA: białko dla atlety...? IDEALNY BOOSTER TESTOSTERONU Dieta Biorytmowa BCAA – dla kogo, kiedy i dlaczego Leki przeciwzapalne w sporcie Cukier w diecie - przyjaciel czy wróg SEKS [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 990 Data: 2014-01-10 16:44:32 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • PERFECT BODY 33 - JUŻ W SPRZEDAŻY!

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] HEAVY DUTY trening tylko dla NAJTWARDSZYCH Kompleksowa REKOMPOZYCJA na lato Program SCHWARZENEGGERA dla HARDGAINERÓW HIIT VS LISS - Co lepsze …? Wycinka IDEALNA PSBP – białko nad białkami EKSTRAKT Z KAKAO: wycinka i masa ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA warto? SEKS w pracy MIEJSCOWE SPALANIE TŁUSZCZU i jak zawsze wiele innych ciekawych artykułów W [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1375 Data: 2015-04-30 16:06:33 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Moja dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] co mógłbym w niej zmienić żeby była jeszcze lepsza :). Dodam, że jestem ektomorfikiem moje zapotrzebowanie kaloryczne to 3600 kcal a z diety dostarczę dokładnie 3680 kcal :) białko 160gram dostarczę 176, węglowodany 480 dostarczę 550, tłuszcz 80 dostarczę 86. Dodam również, że wolałbym zamiast gainera jeść normalny posiłek, ale niestety nie dam [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 739 Data: 2012-03-05 09:50:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tabata Trening wydolnościowy i wytrzymałościowy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] No i głównym moim problemem jest to co jeść po tym treningu?... Zastanawiam się czy może nic nie jeść po takim treningu czy może spożyć porcję białka w postaci odżywki białkowej czy może białko i węglowodany ponieważ w żadnym artykule nie mogę znaleźć na to odpowiedzi. Nie wiem co będzie najlepsze dlatego oczekuję profesjonalnej odpowiedzi [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 948 Data: 2014-02-06 21:11:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Analiza\Poprawka Diety na Redukcję

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] - 100g - 344kcal 21:30 - Posiłek nr 6 - 466kcal Twaróg półtłusty Zambrowski - 150g - 182kcal Jogurt naturalny 2% - 200g - 120kcal Orzechy włoskie - 25g - 164kcal Suma dobowa: 2434kcal, 206g (34%) białko, 61g (23%) tłuszcze, 268g (44%) węglowodany I kolejne pytanie czy to jest dobre cięcie kaloryczne? Proszę o poprawkę! Dzięki

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1312 Data: 2013-06-23 19:09:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, prosilbym kogos o sprawdzenie diety jaka sobie rozpisalem. Wracam po prawie 2 letniej przerwie od treningow, wiec moze zapomnialem jakies wazne rzeczy. b 2g ; t 2g ; w 5,5g tak sobie ustalilem, jestem ektomorfikiem, waze 73 kg, cel to przybranie na masie bialko roslinne tez wliczac czy nie? Posilek I 4 jaja 2 kromki chleba razowego orzechy [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 632 Data: 2014-03-13 16:38:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do oceny :)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, od dawna myślałem o diecie i postanowiłem się za to w końcu wziąści, zacząłem czytać fora i mniej więcej się orientuje ale nie jestem pewny swojej wiedzy. Postanowiłem nie robić z góry narzuconych posiłków tylko na początku zakupy i według nich dostosować posiłki. Zrobiłem niestety szybkie zakupy; Otręby owsiane, owoce, tuńczyk, makaron na [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 862 Data: 2014-05-20 10:47:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Opinie o Minnie Maud

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] rady? Poważnie zastanawiam się nad podjęciem tej metody... Wyszłam z anoreksji, od dawna mam stabilną wagę (przytyłam zdrowo z 33 do 44-45 kg). Mój jadłospis bogaty jest w białko i zdrowe tłuszcze, zero fastfoodow. Lekko ćwiczę, dużo spaceruje. Mimo wszystko coś nadal jest nie tak... Ciągle myślę i jedzeniu, jestem cały czas głodna, sytośc [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2463 Data: 2020-03-16 19:40:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co sadzicie o moim planie!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] uchwytu wyciagu z gory 4x10 wiosłowanie wasko na wycuagu 4x10 wiosłowanie sztanga w opadzie 4x10 sobota i niedziela wolna (czasem robie nozki):) przerwy miedzy seriami to ok 90sek. pozdrawiam i prosze o opinie! ps. oczywiscie zazywam suplementy białko 80% aminokwasy i tribulus pod koniec tego cyklu dobije keatynka i zrobie miesiac przerwy

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 925 Data: 2005-09-25 21:11:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, masa, brzuch?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Makaron razowy 100g Ser twarogowy chudy 100g Banan 1 (ok 200g) 17:00-19:00 trening po treningu banan 1 (ok 200g) 19:30 Ryż biały 100g Pierś z kurczaka 250g 22:00 Jaja kurze, białko 6 (ok 400g) Razem: B - 203,72 T - 37,49 WW - 478,18 kcal - 2982 Treningu nie bede rozpisywal dokladnie, chyba ze komus to bedzie niezbedne do wyciagniecia jakis [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1960 Data: 2007-03-19 19:54:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny....

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam 24 lata 68kg ,170cm .W pasie 80cm.Prosze o pomoc przy ustalaniu diety.Korzystalem z dziennika posilkow vitalmax 4.10 .Mieszkam w Anglii i wybieralem takie produkty zeby nie miec problemu z ich kupnem .Moim celem jest zrzucenie zbednych kg tluszczu . Opisze po kolei jak sobie to wyobrazam . Godzina 14:15(pracuje na noc) 1 posilek: Platki [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 840 Data: 2007-10-14 05:29:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW po przód/tył :)

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Wzrost : 175 Cel treningowy : łagodna masa Staż treningowy na słowni : około 2 lata Uprawiane inne sporty : piłka.bieganie, nie boje się go Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : coś jest;) Dieta : wiem, jak mam jeść, ale nie liczę. Zażywane suplementy : STRON C TREC Cyklowo kreatyna + białko/gainer

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 690 Data: 2011-04-06 20:09:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase mięśniową.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] piersi z kurczaka ok 250g "warzyw na patelnie" VII posiłek(przed snem) 150g-200g serka wiejskiego light kieliszek oliwy z oliwek "Virgin" Kcal: 3282, B: 179g W: 480 T:64g B-białko W- węglowodany, T- tłuszcze. Staram się jeść w odstępach czasowych max 3h, względem zajęć w szkole, a także poza szkolnych. Dieta ułożona jest pod trening 3x w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 830 Data: 2014-04-15 16:50:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • L-Glutamine "PRECISION" & Energy High5

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] widziałem też glutamine w płynie?w płynie są leprze? Drugie pytanie jest o "Super Carb's" gdyż moja dieta wygląda tak, że białka w pożywieniu dziennie jem ok 160gr. + samo białko w proszku 3 porcje dziennie, białka mi nie brakuje, z carbo jest troche gorzej i zapytałem w sklepie o dobre carbo-powiedział, że to najleprze jest, nie wziełem całej [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2248 Data: 2008-08-26 20:46:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • problem z redukcją

    Temat
    Po 35 roku życia

    [...] na śniadanie 50 gram białka, 30 tłuszczy i 35 węglowodanów - II POSIŁEK to pół saszetki ryżu + 150 gram piersi + surówka (40 węgli, 30 białka) - III POSIŁEK (po siłowni) białko (20 g białka) -IV POSIŁEK drugie pół saszetki ryżu + 150 gram piersi kurczaka (po treningu czy to cardio czy siłowym) ( 40 węgli, 30 białka) -V POSIŁEK przed snem 250 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1108 Data: 2015-03-15 02:05:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Trenuje już dosyc długo, zawsze moim celem było byc duzym i silnym. W tej chwili troszke mi sie pozmieniało i chciałbym w koncu zeby moja sylwetka była bardziej eststyczna głownie zalezy mi na odslonieciu miesni brzucha. Schudłem juz 9 kg ale nadal nie widac kratki :( dodam ze trenuje 4 razy w tyg na siłowni + 2 razy trening kivboxingu. [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1119 Data: 2015-11-22 21:31:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę mięśniową do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wyglądałem na mocno otłuszczonego i prężnie rozwijał mi się bojler) do 78 kg, obecnie od wejścia na cykl (6 dzień na krecie) +2,5kg - suplementacja kreatyna + bcaa + białko - głównie zajmuję się kalisteniką, ćwiczę 3-4 razy w tygodniu (mocne treningi, 40-50 minut na wysokich obrotach, płuca wypluwam i mięśnie palą pod koniec), planuję [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2093 Data: 2018-10-20 14:21:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapach amoniaku w pocie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] bo samo słowo katabolizm dla mnie jest beee Przy wadze 94kg i wzroście 178cm, gdzie fatu mam sporo na sobie, moja masowa dieta to 3000 kcal. Spożycie kształtuje się tak: białko: 2.3 g/kg ww: 3.5 g/kg fat: 1.0 g/kg Wypijam gainera rano po przebudzeniu, przed treningiem 30 min. i po treningu 30 min. Treningi trwają 1.30h. Czy to znaczy,że mam [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 6641 Data: 2007-01-11 14:59:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co na początek teraz z ankietą;]

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie:no tutaj z dietą różnie bywa ale staram się trzymać regułki rano i popołudni węglowodany kolacja białko ;] wiem także że kreatyna bez diety prawie nic nie daje przewidziane finanse na cykl:50-60 zł? uwagi i sugestie:w sumie to nie mam za bardzo ale hmm wolałbym chyba [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 901 Data: 2010-04-11 12:15:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jaja Po podliczeniu; B-160 T-90 WW-270(i tu nie wiem czy nie za mało) Kcal=2400 Informacje z sfd + lista kaloryczności potraw. Mam pare pytań; - czy panga nadaje sie jako białko powoli przyswajane(kazeina) na noc. Wyczytalem ze dobrze jak w nocy nie rozkreca sie za bardzoi katabolizm:D - 4 całe jaja... tu mam dylemat choc wyczytałem ze jesli [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 929 Data: 2009-11-13 20:50:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)