[...] spalać tłuszcz i budować mięśnie w tym samym czasie? METODY TRENINGOWE PROFESJONALISTÓW! Jak zbudować maksymalną ilość mięśni w jak najkrótszym czasie? ALFA LAKTOALBUMINA: białko dla atlety...? IDEALNY BOOSTER TESTOSTERONU Dieta Biorytmowa BCAA – dla kogo, kiedy i dlaczego Leki przeciwzapalne w sporcie Cukier w diecie - przyjaciel czy wróg SEKS [...]
[...] HEAVY DUTY trening tylko dla NAJTWARDSZYCH Kompleksowa REKOMPOZYCJA na lato Program SCHWARZENEGGERA dla HARDGAINERÓW HIIT VS LISS - Co lepsze …? Wycinka IDEALNA PSBP – białko nad białkami EKSTRAKT Z KAKAO: wycinka i masa ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA warto? SEKS w pracy MIEJSCOWE SPALANIE TŁUSZCZU i jak zawsze wiele innych ciekawych artykułów W [...]
[...] co mógłbym w niej zmienić żeby była jeszcze lepsza :). Dodam, że jestem ektomorfikiem moje zapotrzebowanie kaloryczne to 3600 kcal a z diety dostarczę dokładnie 3680 kcal :) białko 160gram dostarczę 176, węglowodany 480 dostarczę 550, tłuszcz 80 dostarczę 86. Dodam również, że wolałbym zamiast gainera jeść normalny posiłek, ale niestety nie dam [...]
[...] No i głównym moim problemem jest to co jeść po tym treningu?... Zastanawiam się czy może nic nie jeść po takim treningu czy może spożyć porcję białka w postaci odżywki białkowej czy może białko i węglowodany ponieważ w żadnym artykule nie mogę znaleźć na to odpowiedzi. Nie wiem co będzie najlepsze dlatego oczekuję profesjonalnej odpowiedzi [...]
Witam, prosilbym kogos o sprawdzenie diety jaka sobie rozpisalem. Wracam po prawie 2 letniej przerwie od treningow, wiec moze zapomnialem jakies wazne rzeczy. b 2g ; t 2g ; w 5,5g tak sobie ustalilem, jestem ektomorfikiem, waze 73 kg, cel to przybranie na masie bialko roslinne tez wliczac czy nie? Posilek I 4 jaja 2 kromki chleba razowego orzechy [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, od dawna myślałem o diecie i postanowiłem się za to w końcu wziąści, zacząłem czytać fora i mniej więcej się orientuje ale nie jestem pewny swojej wiedzy. Postanowiłem nie robić z góry narzuconych posiłków tylko na początku zakupy i według nich dostosować posiłki. Zrobiłem niestety szybkie zakupy; Otręby owsiane, owoce, tuńczyk, makaron na [...]
[...] rady? Poważnie zastanawiam się nad podjęciem tej metody... Wyszłam z anoreksji, od dawna mam stabilną wagę (przytyłam zdrowo z 33 do 44-45 kg). Mój jadłospis bogaty jest w białko i zdrowe tłuszcze, zero fastfoodow. Lekko ćwiczę, dużo spaceruje. Mimo wszystko coś nadal jest nie tak... Ciągle myślę i jedzeniu, jestem cały czas głodna, sytośc [...]
[...] uchwytu wyciagu z gory 4x10 wiosłowanie wasko na wycuagu 4x10 wiosłowanie sztanga w opadzie 4x10 sobota i niedziela wolna (czasem robie nozki):) przerwy miedzy seriami to ok 90sek. pozdrawiam i prosze o opinie! ps. oczywiscie zazywam suplementy białko 80% aminokwasy i tribulus pod koniec tego cyklu dobije keatynka i zrobie miesiac przerwy
Mam 24 lata 68kg ,170cm .W pasie 80cm.Prosze o pomoc przy ustalaniu diety.Korzystalem z dziennika posilkow vitalmax 4.10 .Mieszkam w Anglii i wybieralem takie produkty zeby nie miec problemu z ich kupnem .Moim celem jest zrzucenie zbednych kg tluszczu . Opisze po kolei jak sobie to wyobrazam . Godzina 14:15(pracuje na noc) 1 posilek: Platki [...]
[...] Wzrost : 175 Cel treningowy : łagodna masa Staż treningowy na słowni : około 2 lata Uprawiane inne sporty : piłka.bieganie, nie boje się go Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : coś jest;) Dieta : wiem, jak mam jeść, ale nie liczę. Zażywane suplementy : STRON C TREC Cyklowo kreatyna + białko/gainer
[...] piersi z kurczaka ok 250g "warzyw na patelnie" VII posiłek(przed snem) 150g-200g serka wiejskiego light kieliszek oliwy z oliwek "Virgin" Kcal: 3282, B: 179g W: 480 T:64g B-białko W- węglowodany, T- tłuszcze. Staram się jeść w odstępach czasowych max 3h, względem zajęć w szkole, a także poza szkolnych. Dieta ułożona jest pod trening 3x w [...]
[...] widziałem też glutamine w płynie?w płynie są leprze? Drugie pytanie jest o "Super Carb's" gdyż moja dieta wygląda tak, że białka w pożywieniu dziennie jem ok 160gr. + samo białko w proszku 3 porcje dziennie, białka mi nie brakuje, z carbo jest troche gorzej i zapytałem w sklepie o dobre carbo-powiedział, że to najleprze jest, nie wziełem całej [...]
[...] na śniadanie 50 gram białka, 30 tłuszczy i 35 węglowodanów - II POSIŁEK to pół saszetki ryżu + 150 gram piersi + surówka (40 węgli, 30 białka) - III POSIŁEK (po siłowni) białko (20 g białka) -IV POSIŁEK drugie pół saszetki ryżu + 150 gram piersi kurczaka (po treningu czy to cardio czy siłowym) ( 40 węgli, 30 białka) -V POSIŁEK przed snem 250 [...]
Witam Trenuje już dosyc długo, zawsze moim celem było byc duzym i silnym. W tej chwili troszke mi sie pozmieniało i chciałbym w koncu zeby moja sylwetka była bardziej eststyczna głownie zalezy mi na odslonieciu miesni brzucha. Schudłem juz 9 kg ale nadal nie widac kratki :( dodam ze trenuje 4 razy w tyg na siłowni + 2 razy trening kivboxingu. [...]
[...] wyglądałem na mocno otłuszczonego i prężnie rozwijał mi się bojler) do 78 kg, obecnie od wejścia na cykl (6 dzień na krecie) +2,5kg - suplementacja kreatyna + bcaa + białko - głównie zajmuję się kalisteniką, ćwiczę 3-4 razy w tygodniu (mocne treningi, 40-50 minut na wysokich obrotach, płuca wypluwam i mięśnie palą pod koniec), planuję [...]
[...] bo samo słowo katabolizm dla mnie jest beee Przy wadze 94kg i wzroście 178cm, gdzie fatu mam sporo na sobie, moja masowa dieta to 3000 kcal. Spożycie kształtuje się tak: białko: 2.3 g/kg ww: 3.5 g/kg fat: 1.0 g/kg Wypijam gainera rano po przebudzeniu, przed treningiem 30 min. i po treningu 30 min. Treningi trwają 1.30h. Czy to znaczy,że mam [...]
[...] (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie:no tutaj z dietą różnie bywa ale staram się trzymać regułki rano i popołudni węglowodany kolacja białko ;] wiem także że kreatyna bez diety prawie nic nie daje przewidziane finanse na cykl:50-60 zł? uwagi i sugestie:w sumie to nie mam za bardzo ale hmm wolałbym chyba [...]
[...] jaja Po podliczeniu; B-160 T-90 WW-270(i tu nie wiem czy nie za mało) Kcal=2400 Informacje z sfd + lista kaloryczności potraw. Mam pare pytań; - czy panga nadaje sie jako białko powoli przyswajane(kazeina) na noc. Wyczytalem ze dobrze jak w nocy nie rozkreca sie za bardzoi katabolizm:D - 4 całe jaja... tu mam dylemat choc wyczytałem ze jesli [...]