SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Czy to dobra kombinacja?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] na masę.Waże 82 kg.177 cm i mam tendencje do tycia (90 cm pas) Kreatyna Multipowera,L-Glutamina Nutrenda,oraz zakupione w czechach:Maltodextrin i Susena Syrovatkowa.Ten Malto to ponoć jakiś cukier który mam brać razem z kretką i glutaminą a to drugie to podobnierz białko serwatkowe ale sądząc po cenie 20zł za kilo to nie ma tam za dużo białka.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1157 Data: 2003-06-11 14:28:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ? po drugie - Czy do paczki dołączany jest paragon, faktura czy przychodzi paczka tylko i wyłącznie z suplementami ? po trzecie - czy do gainera Activlab Mass Up warto dokupić jakieś białko ? najlepiej napiszcie co warto kupić na pierwszy cykl na mase, dieta jest dopięta na ~95% więc coś dodatkowego by sie przydało. Z góry dzięki, pozdrawiam

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 762 Data: 2012-09-15 20:06:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    http://img43.imageshack.us/img43/9858/7ihk.jpg Kreatyna BCAA Białko + Węgle Proszę o doradzenie czy dobre dawki, oraz czy inne byście wzięli odżywki/suplementy.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1326 Data: 2013-07-25 16:14:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam 3x białko SFD izolat 700g: karmel, banan-truskawka - po 45 zł, orzech (otwarte opakowanie, zjedzone 8 porcji, zostało ok 450g) - 25zł, carbo nie otwierane, nowe, o smaku cytrynowym 2x 1kg cena 15zł/opakowanie. Najszybszy kontakt na e-mail: [email protected] /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/ece0baf62b9d409694aef6afbca64a8f.JPG [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 716 Data: 2014-10-15 21:10:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, jestem obecnie na półrocznym wyjeździe w Chinach i ciężko znaleźć tu jakieś dobre suplementy, a jeśli już są to w horrendalnie wysokich cenach. Znalazłem w promocji białko z Olimpu o nazwie V-protein matrix. Czy ktoś może z tego korzystał? Na stronie olimpu nie można zakupić tego produktu ale po wygooglowaniu pojawia się informacja z ich [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 877 Data: 2016-09-06 08:18:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potliwość po białku

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Jem 2g/kg i strasznie sie poce bez wzgledu na pogode czy to normalne. gdy obetne bialko wszystko wraca do normy po paru dniach.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 4475 Data: 2011-08-01 17:13:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocene cyklu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, prosiłabym o ocene cyklu odżywek: RANO: -HMB - 2g -witaminy PRZED TRENINGIEM: -BCAA - 5g -Inozyna (cykl 3 tyg - 1 tydz przerwy) - 1g -Fat transporter - 1 tab -l-carnityna PO TRENINGU -HMB - 2g -L-glutamina - 5g -inozyna - 1g - do uzupelnienia diety bialko 30 min po tab. PRZED SPANIEM: -HMB - 2g Chciałabym pozniej wlaczec kreatyne przed (1,5 [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1050 Data: 2009-03-30 00:04:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening silowy a aerobowy, jak brac odzywki?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, otóż po treningu silowym chce zrobic z 30 minut treningu aerobowego aby spalic troche tluszczyku, kiedy powinienem wziac bialko oraz zjesc banana? bezposrednio po treningu silowym czy aerobowym, prosze o wytlumaczenie z gory dziekuje za pomoc

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 3270 Data: 2010-05-10 08:59:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy może być odżywka białkowa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] piersi z kuraka/150g wołowiny/4 jaja/150g dorsza/200g mintaja/200g pangi/puszka tuńczyka w sosie własnym/150g pstrąga/150g makreli wędzonej/150g piersi z indyka/40g odżywki białkowej Jesli chodzi o białko to w innych posiłkach są te same produkty oprócz odżywki białkowej, która jest wymieniona na końcu. Mogę w innych posiłkach zastosować również [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 785 Data: 2014-03-13 15:28:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacja i dawkowanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 5g mono (universala pewnie?) Przed treningiem (1mr+10gbcaa+4g Beta alaniny) Po treningu przed cardio (10g bcaa 5g mono + 1,5 porcji Clout)jeden szejk może być? Po cardio białko + ww(vitargo) DNT Rano 5gmono + g Beta alaniny Do tego witaminy omega zma na mono myśle jechać 10tyg clut starczy jakoś na 8.Przerwa od kreatyny i przed treningówek [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 699 Data: 2011-08-24 18:13:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to moge dodac do diety?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Zaczynam swoja przygode z silownia. Na dzien dzisiejszy waze 60kg, mierze 173 i ulozylem sobie diete, dalem do sprawdzenia i napisali mi ze jest good;] A chcialbym zapytac was czy to moglbym dodac do diety? #Słonecznik łuskany skład w 100g produktu; bialko 25g, ww 19g, tluszcz 44, 561kcal Czy moge dodac to do diety? jako uzupelnienie. [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1267 Data: 2009-07-14 20:42:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Arnolda probował ktoś, warto ?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] ? Czy jest to dobry trening, można go spróbować czy lepiej odpuścić ? Na razie zrobiłem 2 dni i jest spoko ;D JEchac dalej czy odpuścić ? Staż od sierpnia 2012 roku, z supli białko po treningu, witaminy itp. oraz metka(ale tego do suplementów się chyba nie zalicza) ;D Z góry dzięki za odpowiedzi ;) Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-10-22 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1322 Data: 2014-10-22 00:16:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy? Ile?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Mianowicie chciałbym abyście mi doradzili jak stosować suplementy, które posiadam. Są to produkty ActivLab; białko serwatka, kreatyna i NoBooster. Dokładnie chodzi mi o to żeby dowiedzieć się co przed treningami, co w trakcie, a co po. Posiadam również Vita-Min Multiple Sport. Trenuję siatkówkę, a także [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 798 Data: 2016-03-06 18:30:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - ocena

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, proszę o ocene diety na mase. 22lata, waga 74kg, wzrost 178cm, ekto. Zapotrzebowanie: Kcal: ok. 3400 (juz po dodaniu +kcal) Węglowodany: 467g Białko: 150g Tłuszcz: 96g Będąc na diecie z około 3100kcal przez 3 tyg przybralem 2-3kg lecz wiecej w pasie niz w obwodach miesni takze jesli bedzie za duzo utne kcal -200 po pierwszym badz drugim [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 682 Data: 2013-09-24 21:04:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy Plan + Ankieta.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Moim celem jest zbudowanie masy mięśniowej wiecie o co chodzi większa łapa klata sześciopak itd pierwsze moje pytanie to co z tymi treningami przez te 6 mieś robiłem FBW 3 razy tygodniowo jednak na dłuższą metę mnie to nie satysfakcjonuje. Mam także monohydrat kreatyny jak i białko jak i kiedy je stosować ? a także ile razy w tygodniu ćwiczyć ?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 657 Data: 2016-04-14 16:16:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co dokupic ?? do kreatyny i bialka ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam 1. Juz koncze 5kg Gainer MCT. Mam Krea-Carbol i Bialko Olimpu 95% kupic jeszcze glukoze i aminokwasy ?? jezeli tak to prosze o podanie nazwy tego suplementu ale tylko firmy olimp bym prosil. 2. jak to brac ?? 3. kupic zwykly monochydrant kreatyny a sprzedac crea-karbol ?? 4. dokupic kreatyne starczy mi Crea-Carbol(1000g) na caly cykl?? [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1850 Data: 2004-02-20 22:45:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Egg z olimpa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    no, po dlugasnej przerwie wlansie otrzymalem EGG z olimpa. Jedno powiem:dyskutujac, zrac i chwalac WPC zapominamy o jednym. To jak wyglada, smakuje, miesza (a raczej nie miesza) z woda to bialko i jaka ma konstystencje..w ogole inne bajka, KLASA. Jajo to jednak jako co po 5 latach widze i czuje. Jest gestsze, az sie lepi do podniebienia, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1036 Data: 2007-10-09 10:56:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cos przed cyklem cell pump.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Od stycznia bede jechal na cell pump. Ale jest jeszcze jeden miesiac i wlasnie na grudzien chcialem zakupic sobie jakis zestawik na mase. Jakie sa teraz dobre jakosciowo gainer i bialko? Sa moze jakies ciekawe nowe wynalazki, ktore mogl bym dolozyc przez ten miesiac? Nie na kreatynie. Od 5 miesiecy nie mialem kontaktu z odrzywkami wiec nie [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2015 Data: 2004-11-29 14:54:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] i Flexit na regenerację stawów. Oba mają być przyjmowane przed posiłkiem więc czy mogę ja pomieszać w odpowiednich proporcjach? Sprzedawca powiedział mi że Flexit zawiera białko kolagenowe i nie jest wskazane przyjmowanie tych dwóch razem. Czy miał rację? PS. Moderator skasował mój poprzedni post, przypuszczam że przez link do specyfikacji [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1068 Data: 2009-01-20 11:57:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odzywki ??

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    [...] i chciał bym teraz szybko zwiększyć swoją masę jakimiś odzywkami mam do wydanie 300 zł.Chodzi mi tylko i wyłącznie o masę nie zależy mi na sile muszę się tylko napompować. Informacje o mnie -Wzrost 173cm -Waga 72kg -Staż ponad 7 miesięcy -Przebyte cykle ostatni 3 miesiące temu i to była kreatyna BCA i białko 3kg.Po cyklu przybyło mi tylko 3kg

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1499 Data: 2010-08-12 13:03:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)