[...] widać tak jakby, że mięśnie zamieniły się w tluszcz..strasznie się teraz w swojej skórze czuje..szczerze mówiąc to żałuje..i wolałabym stosować dobrą dietkę bogatą w białko.. ćwiczyć na siłowni mieć dobre samopoczucie i nie liczyć tych kalorii... właśnie wczoraj przeczytałam wszystkie działy co do odchudzania początki itd.. no ale mądry [...]
[...] siłownia, sztanga/sztangielki) : full Dieta : ogólnie brak, ale staram się dziennie zapotrzebowanie kaloryczne spełniać Przeciwskazania medyczne : nie Zażywane suplementy : białko,kreatyna Ostatnio przerabiany plan: fbw bez sprzętu Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): nie wiem, ale [...]
Witam Mam teraz przerwę już 3tydzień i powoli myślę co wybrać na następny cykl. Jestem po pierwszym cyklu(na mase), mono z olimpa + białko fa whey + carbo Dieta oczywiście jest, trening na mase 3dniowy Ogólnie jestem mega zawiedziony efektami :/ Była mega mobilizacja a efekty widoczne dopiero po 4 tygodniu, cykl trwał 6. Przyrost siły i masy [...]
[...] 19 Waga: 74 Wzrost: 173 Cel treningowy: masa i siła Staż treningowy na słowni: około roku z pewna przerwa Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): dobrze wyposażona siłownia Dieta: staram sie Przeciwskaznania medyczne: lekka skolioza Zażywane suplementy: białko po treningu
[...] sosem (mało tego sosu jest), i pomidor. A to wszystko zawiniete w placek jakiś taki cieniutki. Pomyślałem, ze to mógłby byc obiad np 3 razy w tygodniu. Są wazywa, jest białko i filet jest dość duzy. Nie ma w tym zadnych buł przennych ani nic. Co o tym myslicie? Czy nadaje sie jedna kanapka jako obiad dla kogos kto sie odchudza, albo chce [...]
[...] do bilansu i zobaczę efekty po dwóch tygodniach). Suplementy Cell Pump (pierwszy raz będę „jechał" na kreatynie, podobno ta w przeciwieństwie do mono mnie tak nie zaleje) i białko Olimp System Protein 80. HST: 1. Martwy ciąg / Przysiady ze sztangą z tyłu 1seria 2. Wspięcia na palcach (pomijając cykl 15-tkowy) 1s 3. Uginanie nóg na maszynie 1s [...]
[...] Opis - Wysoka zawartość aminokwasów bcaa i glutaminy - Świetny smak jak i rozpuszczalność - Każda porcja dostarcza 24g białka Prostar 100% Casein Protein jest wysokobiałkowym produktem dostarczającym w każdej porcji 24g wolnowchłanialnej kazeiny. Charakteryzuje się bardzo wartościowym profilem aminokwasowym, dużą zawartością Glutaminy, [...]
[...] od 3 miesięcy. Pierwszy miesiąc robiłem trening obwodowy, teraz przeszedłem na split. Mam 182 cm wzrostu 86 kg wagi (przed siłownią ważyłem 98 ) Biorę spalacza lipoburn + białko +oczywiście dieta oraz alko na bok. Mój trening wygląda następująco. 1. Poniedziałek Barki+ nogi Barki Wyciskanie sztangi na suwnicy 4x12 Wyciskanie hantli 4x12 [...]
siemano. mam pytanko do tych co robią masę na "biedronce" :D. otóż od zawsze kupowałem tuńczyki w puszkach i wartości odżywcze przedstawiały się następująco: białko: 24g, węgle: 1g, tłuszcz: 1g. a dzisiaj idę do biedry patrze a tam białka 14g, tłuszcz 1.4g a węgli 0. co to ma być? jakaś pomyłka w druku czy co?
Witam, za parę dni zaczynam rekompozycję. Będzie to moja pierwsza, dlatego chciałem od was troche pomocy jeśli chodzi o suplę. Na początek: Info + dieta: http://www.sfd.pl/Dieta_rekompozycyjna_do_oceny_carb_cycling_-t973077.html Jeśli chodzi o suple, to wymyśliłem wstępnie takie coś: Bcaa : HI-TEC NUTRITION "BCAA POWDER" lub FIRESNAKE "REMEDY" [...]
[...] 20 min. Następnie ją wyjąć, ostudzić i podzielić na porcje. Mozna udekorować zieleniną. Czas przygotowania: 30 min + pieczenie Ilość porcji: u mnie 3 1 porcja: kcal-1288 białko-92 tłuszcze-71 węgle-73 Nie wliczałem warzyw. Jak widać posiłek bardziej dla osoby na diecie Low Carb, porcja jest brana pode mnie, każdy niech w razie przyrządzania [...]
[...] Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Informacja o alergenach: Wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, gluten, białko jaj i orzeszki arachidowe. Wartości odżywcze SKŁADNIKI AKTYWNE C-X Porcja 2kap Ilość porcji w opakowaniu 45 Opakowanie 90kap Zawartość jednej porcji zaw: % [...]
Witam, piszę z kilkoma sprawami licząc na weryfikację mojego trenowania, ponieważ wzbudza ono we mnie co raz więcej wątpliwości, więc tak: - o stażu treningowym nie mogę za wiele napisać bo moje ćwiczenie uznaję za "rzeźnickie" rzucanie żelazem, bez nakreślonego planu trwające ok. 3 miesiące, po prostu ćwiczyłem znanymi mi ok. 5-6 ćwiczeniami, nie [...]
[...] po prostu w szoku jestem jak poszła do góry... przez 4 tyg robiłem 5x5. Moja suplementacja : Kreatyna,beta alanina, spalacz przygotowany z animala cuts na koniec redukcji, białko, bcaa zamówione. Często piję zieloną i czerwoną herbatę oraz ciepłą wodę z cytryną na czczo, redukuje na IF moje makro 200g b, 180g w 60tł. A. Przysiad ze sztangą 12 [...]
dzisiaj rano jak sie obudziłem to miałem całe prawe oko przekrwione ( czerwone białko ) a w dodatku bardzo mi łzawiło dodam że nie ćwiczyłem na siłowni już od 4 dni więc to chyba nie było z wysiłku prawda ? i mam jeszcze pytanko jakie są objawy zbyt wysokiego ciśnienia w oku i czy można z tym ćwiczyć na siłowni ?
[...] przed ewentualnymi spadkami? Co będzie najlepsze na regeneracje? 2. Jak uzupełnić posiłki w nocy? Jeść dużo? (Mam spożywać dużo białka i węgli w postaci gainera, czy tylko białko? I dużo wody ) 3. Na siłownie mimo wszystko chodzić po nocce? I stosować jakieś pobudzacze przetreningowe? 4. Dawać z siebie więcej po pracy tak by zregenerować się [...]
Witam, temat jest taki a nie inny, bo problem też specyficzny. Mam za sobą 2 lata treningów, w tym rok czystej redukcji, żeby z fat kid'a (110kg->65kg) być fit i ok. 9 miechów masówki i 1,5-2 rzeźby i jestem w stanie obecnym 85kg, średni bf (widać kratkę, bez boczków), 39 ręka, 108 klata luz. Problem: nie mogę trenować nóg (w ogóle przeciążać [...]
PEAK - CELLMAX CELLMAX to doskonały suplement kreatynowy z dodatkiem l-glutaminy, tauryny oraz inozytolu. Skutecznie zaopatruje Twoje mięśnie w składniki niezbędne do budowy masy mięśniowej oraz poprawy siły. Specjalnie opracowany skład w łatwy sposób umożliwia transport kreatyny do mięśni potęgując jej anaboliczne działanie. Chroni Twoje mięśnie [...]
Moja doba wyglada tak ze zaczyna sie o godzinie 18:00 gdyz pracuje w trybie nocnym. Sprobojcie ocenic moja diete.. co wyrzucic co dodac ? 1. Posilek (godzina 18:00) po przebudzeniu: Dwie male kromki z brazowego chleba (1kromka 53kcal) z tunczykiem w sosie wlasnym + pomidor Herbata lub woda mineralna 2. Posilek (godzina 00:00) pierwsza przerwa w [...]