SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] widać tak jakby, że mięśnie zamieniły się w tluszcz..strasznie się teraz w swojej skórze czuje..szczerze mówiąc to żałuje..i wolałabym stosować dobrą dietkę bogatą w białko.. ćwiczyć na siłowni mieć dobre samopoczucie i nie liczyć tych kalorii... właśnie wczoraj przeczytałam wszystkie działy co do odchudzania początki itd.. no ale mądry [...]

    Odpowiedzi: 55 Ilość wyświetleń: 3806 Data: 2011-07-18 22:02:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Temat
    Plany treningowe

    [...] siłownia, sztanga/sztangielki) : full Dieta : ogólnie brak, ale staram się dziennie zapotrzebowanie kaloryczne spełniać Przeciwskazania medyczne : nie Zażywane suplementy : białko,kreatyna Ostatnio przerabiany plan: fbw bez sprzętu Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): nie wiem, ale [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 10345 Data: 2021-12-17 18:57:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co zastosować po mono?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Mam teraz przerwę już 3tydzień i powoli myślę co wybrać na następny cykl. Jestem po pierwszym cyklu(na mase), mono z olimpa + białko fa whey + carbo Dieta oczywiście jest, trening na mase 3dniowy Ogólnie jestem mega zawiedziony efektami :/ Była mega mobilizacja a efekty widoczne dopiero po 4 tygodniu, cykl trwał 6. Przyrost siły i masy [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1883 Data: 2011-05-21 17:05:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zmiany w treningu

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 19 Waga: 74 Wzrost: 173 Cel treningowy: masa i siła Staż treningowy na słowni: około roku z pewna przerwa Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): dobrze wyposażona siłownia Dieta: staram sie Przeciwskaznania medyczne: lekka skolioza Zażywane suplementy: białko po treningu

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 837 Data: 2009-03-17 21:01:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Pocket" z KFC ???

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] sosem (mało tego sosu jest), i pomidor. A to wszystko zawiniete w placek jakiś taki cieniutki. Pomyślałem, ze to mógłby byc obiad np 3 razy w tygodniu. Są wazywa, jest białko i filet jest dość duzy. Nie ma w tym zadnych buł przennych ani nic. Co o tym myslicie? Czy nadaje sie jedna kanapka jako obiad dla kogos kto sie odchudza, albo chce [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 9875 Data: 2006-04-26 13:09:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] do bilansu i zobaczę efekty po dwóch tygodniach). Suplementy Cell Pump (pierwszy raz będę „jechał" na kreatynie, podobno ta w przeciwieństwie do mono mnie tak nie zaleje) i białko Olimp System Protein 80. HST: 1. Martwy ciąg / Przysiady ze sztangą z tyłu 1seria 2. Wspięcia na palcach (pomijając cykl 15-tkowy) 1s 3. Uginanie nóg na maszynie 1s [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2329 Data: 2006-08-12 21:32:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Opis - Wysoka zawartość aminokwasów bcaa i glutaminy - Świetny smak jak i rozpuszczalność - Każda porcja dostarcza 24g białka Prostar 100% Casein Protein jest wysokobiałkowym produktem dostarczającym w każdej porcji 24g wolnowchłanialnej kazeiny. Charakteryzuje się bardzo wartościowym profilem aminokwasowym, dużą zawartością Glutaminy, [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 5524 Data: 2014-01-16 09:18:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oceńcie mój trening

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] od 3 miesięcy. Pierwszy miesiąc robiłem trening obwodowy, teraz przeszedłem na split. Mam 182 cm wzrostu 86 kg wagi (przed siłownią ważyłem 98 ) Biorę spalacza lipoburn + białko +oczywiście dieta oraz alko na bok. Mój trening wygląda następująco. 1. Poniedziałek Barki+ nogi Barki Wyciskanie sztangi na suwnicy 4x12 Wyciskanie hantli 4x12 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 647 Data: 2013-05-15 22:35:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tuńczyk z biedronki :D

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    siemano. mam pytanko do tych co robią masę na "biedronce" :D. otóż od zawsze kupowałem tuńczyki w puszkach i wartości odżywcze przedstawiały się następująco: białko: 24g, węgle: 1g, tłuszcz: 1g. a dzisiaj idę do biedry patrze a tam białka 14g, tłuszcz 1.4g a węgli 0. co to ma być? jakaś pomyłka w druku czy co?

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-23 20:49:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacja na rekompozycję

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, za parę dni zaczynam rekompozycję. Będzie to moja pierwsza, dlatego chciałem od was troche pomocy jeśli chodzi o suplę. Na początek: Info + dieta: http://www.sfd.pl/Dieta_rekompozycyjna_do_oceny_carb_cycling_-t973077.html Jeśli chodzi o suple, to wymyśliłem wstępnie takie coś: Bcaa : HI-TEC NUTRITION "BCAA POWDER" lub FIRESNAKE "REMEDY" [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 4424 Data: 2013-09-21 19:18:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapiekanka rodzinna

    Temat
    Kuchnia SFD

    [...] 20 min. Następnie ją wyjąć, ostudzić i podzielić na porcje. Mozna udekorować zieleniną. Czas przygotowania: 30 min + pieczenie Ilość porcji: u mnie 3 1 porcja: kcal-1288 białko-92 tłuszcze-71 węgle-73 Nie wliczałem warzyw. Jak widać posiłek bardziej dla osoby na diecie Low Carb, porcja jest brana pode mnie, każdy niech w razie przyrządzania [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 6912 Data: 2012-07-19 12:05:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - LOW CARB do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] posiłek (śniadanie) Placek K** z 6 białek jaj (ok. 200g) + ~60g płatków pszenno-ryżowych z owocami egzotycznymi + olej z pestek winogron ~10ml + 20g cynamonu + ~20 g odżywki białkowej B: ~45g W: ~56g T: ~13,5g KCAL: ~520 2 posiłek (w szkole, 2 śniadanie): Chleb graham 35g + polędwica z kurczaka 100g + ogórek lub jakieś inne warzywo. B: ~23,5g W: [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 987 Data: 2011-10-08 11:30:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Scitec nutrition - C-X

    Temat
    Scitec nutrition

    [...] Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Informacja o alergenach: Wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, gluten, białko jaj i orzeszki arachidowe. Wartości odżywcze SKŁADNIKI AKTYWNE C-X Porcja 2kap Ilość porcji w opakowaniu 45 Opakowanie 90kap Zawartość jednej porcji zaw: % [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 5037 Data: 2014-07-11 07:59:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja koncepcja pracy nad sobą (zdjęcia+'dieta').

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, piszę z kilkoma sprawami licząc na weryfikację mojego trenowania, ponieważ wzbudza ono we mnie co raz więcej wątpliwości, więc tak: - o stażu treningowym nie mogę za wiele napisać bo moje ćwiczenie uznaję za "rzeźnickie" rzucanie żelazem, bez nakreślonego planu trwające ok. 3 miesiące, po prostu ćwiczyłem znanymi mi ok. 5-6 ćwiczeniami, nie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1762 Data: 2015-10-01 22:18:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW .. pomożecie ? ocena

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] po prostu w szoku jestem jak poszła do góry... przez 4 tyg robiłem 5x5. Moja suplementacja : Kreatyna,beta alanina, spalacz przygotowany z animala cuts na koniec redukcji, białko, bcaa zamówione. Często piję zieloną i czerwoną herbatę oraz ciepłą wodę z cytryną na czczo, redukuje na IF moje makro 200g b, 180g w 60tł. A. Przysiad ze sztangą 12 [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1626 Data: 2016-01-27 18:13:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wysokie ciśnienie w oku ?

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    dzisiaj rano jak sie obudziłem to miałem całe prawe oko przekrwione ( czerwone białko ) a w dodatku bardzo mi łzawiło dodam że nie ćwiczyłem na siłowni już od 4 dni więc to chyba nie było z wysiłku prawda ? i mam jeszcze pytanko jakie są objawy zbyt wysokiego ciśnienia w oku i czy można z tym ćwiczyć na siłowni ?

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-07-25 16:59:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • praca nocna a trening - pomocy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] przed ewentualnymi spadkami? Co będzie najlepsze na regeneracje? 2. Jak uzupełnić posiłki w nocy? Jeść dużo? (Mam spożywać dużo białka i węgli w postaci gainera, czy tylko białko? I dużo wody ) 3. Na siłownie mimo wszystko chodzić po nocce? I stosować jakieś pobudzacze przetreningowe? 4. Dawać z siebie więcej po pracy tak by zregenerować się [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2789 Data: 2006-11-12 11:45:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Specjalny przypadek - Wyciskanie leżąc.

    Temat
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Witam, temat jest taki a nie inny, bo problem też specyficzny. Mam za sobą 2 lata treningów, w tym rok czystej redukcji, żeby z fat kid'a (110kg->65kg) być fit i ok. 9 miechów masówki i 1,5-2 rzeźby i jestem w stanie obecnym 85kg, średni bf (widać kratkę, bez boczków), 39 ręka, 108 klata luz. Problem: nie mogę trenować nóg (w ogóle przeciążać [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1627 Data: 2011-04-14 20:42:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PEAK - CELLMAX CELLMAX to doskonały suplement kreatynowy z dodatkiem l-glutaminy, tauryny oraz inozytolu. Skutecznie zaopatruje Twoje mięśnie w składniki niezbędne do budowy masy mięśniowej oraz poprawy siły. Specjalnie opracowany skład w łatwy sposób umożliwia transport kreatyny do mięśni potęgując jej anaboliczne działanie. Chroni Twoje mięśnie [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1850 Data: 2008-10-21 02:36:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety redukcyjnej

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Moja doba wyglada tak ze zaczyna sie o godzinie 18:00 gdyz pracuje w trybie nocnym. Sprobojcie ocenic moja diete.. co wyrzucic co dodac ? 1. Posilek (godzina 18:00) po przebudzeniu: Dwie male kromki z brazowego chleba (1kromka 53kcal) z tunczykiem w sosie wlasnym + pomidor Herbata lub woda mineralna 2. Posilek (godzina 00:00) pierwsza przerwa w [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1175 Data: 2008-02-02 09:39:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)