SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] z tańczeniem itp. wkręcam się w klimat i leci }:-( czuję się dobrze, więc chyba nie przeholowałem. Na śniadanie zjadłem dziś sobie jajecznicę + kanapki ze schabem, potem białko, omlet i kakao i to chyba będzie wszystko z dzisiejszego jedzenia. pewnie 3k kcal i tak wpadło ;-) Wczoraj na imprezie oprócz wódki to jeszcze korzystałem z usług [...]

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-05-18 20:07:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 10x22kg, 11x27kg) - brzuch: swing 16kg+spięcia tułowia 10kg+wzniosy nóg leżąc - max powtórzeń 2 obwody Dieta Przed treningiem i po treningu zestaw 150g ryżu, 5g oliwy, 200g kurczaka, bezpośrednio po treningu białko oczywiście. Idę potem na imprezę gdzie będę jadł i pił (ale nie wódkę, raczej ograniczę się do 4-5 browarków + duuużo żarcia)

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-05-23 15:37:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] zryła banie - i chyba tak to będzie się kończyć co tydzień \-) Impreza przednia, tylko spałem krótko, bo wrócilem do domu po 5 i jak przygrzało słońce to nie szło spać - w ten sposób od 8:30 jestem na nogach i zgonuję. Zjadłem jajecznicę, wypiłem porcję białka i kawę - i chyba zaraz zrobię sobie nową kawę i nowe białko. O 14 idę zarobić 100zł :-)

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-05-24 12:16:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] się na koniec ;-) Dieta przed crossem: 120g chleba, 100g wieprzowej szynki prawdziwej, 30g sera żółtego po crossie: 30g wpc, 300g mleka po treningowy: 150g ryżu, 200g kury I teraz idę do panny, w zależności od tego czym mnie poczęstuje dopełnię miskę w domu. Chcę by wyszło max 2500kcal i nie więcej niż 250 węgla i 70 tłuszczy, reszta białko

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-06-02 13:59:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] i minerałki z Królestwa bogów greckich - magnez z apteki ;-) - bcaa 2x5g dziennie - wpc jak kupię (ale to nie teraz) - scorch od sierpnia Dieta Póki co taka, wiem że mało kcal. Kupię za 2 tygodnie białko to ją dorzucę (jedzenia więcej nie, bo nie chcę jeść za dużo objętościowo) /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/38e1aa38aebb4600b8914ff86e06400b.png

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-06-29 15:58:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kurde szkoda że nie trzymasz trochę wyżej kcal to spytałbym Cię o odczucia z prowadzenia zdrowej diety w której białko jest w miarę nisko (poniżej 1.5g/kgmc), tak to pewnie głodujesz i nie masz obiektywnego spojrzenia :-)

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-06-30 18:58:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mówiłem bierz białko na rzeźbę z AL, a nie glutaminę na masę z SFD, mówiłem! To teraz widzimy co się odpjerdala \-)

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-07-27 20:45:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak jednak nie robisz keto to białko podbij.

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-07-28 23:08:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 04.09.2014 Tak mało kcal dzisiaj, że aż z wrażenia białko wypiję z mlekiem. Dzisiaj nie ma IF, bo nie xD https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10660465_365528070270964_628272798_n.jpg?oh=537caacf4a7b07673ed721c092fad44b&oe=540A664F&__gda__=1410000274_f26274a8f7a2ddfc3c48ef12027fb38a Trening [...]

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-04 22:23:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzięki SzeA i Anubis za porady. Ogólnie zawsze zamawiając białko i różne suplementy zamawiamy także sam magnez, ale ostatnio zapomnieliśmy... Spróbuję na jakiś czas zmienić wodę. Wybiorę się na badania jonogramu (zorientuję się tylko jaki jest koszt). Natomiast jeśli chodzi o jedzenie to migdały mam praktycznie codziennie w diecie, kaszę gryczaną [...]

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-01-19 07:34:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja sobie teraz to białko deluxe zamówiłam o smaku pistacjowym. W ogóle takie smaki, że miałam problem z wyborem. Szkoda, że tylko takie duże. :P

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-07-26 12:52:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jedzenie zacne ale ban za białko na zdjęciu %-)

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-08 10:18:54 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Jedzenie zacne ale ban za białko na zdjęciu %-) Żeby nie było: /SFD/2020/4/8/bfcac5ee5a3c4080880dc7dcb766558b.jpg No i jasna sprawa, że moje z SFD, a żony te drugie %-) żarcik Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-04-08 11:21:13

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-08 11:20:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja ostatnio używam z SFD kreatyny - monohydratu. Wstyd się przyznać ale do tej pory nie miałem okazji. No i smaki genialne. Ananas - rewelacja, teraz piję granat - i tak samo super. Białko też mi pasi -a le tą kreatyną to byłem wręcz zszokowany. Z niektórych firm bywała tragedia i taka czysta chemia. a tu można pić jak napój orzeźwiający.

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-08 11:23:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko to musi być czekoladowe, albo waniliowe albo o smaku masła orzechowego i wszystkie w ten deseń :P wtedy jest pyszka :D

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-08 13:17:11 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Jedzenie zacne ale ban za białko na zdjęciu %-) Żeby nie było: /SFD/2020/4/8/bfcac5ee5a3c4080880dc7dcb766558b.jpg No i jasna sprawa, że moje z SFD, a żony te drugie %-) żarcik Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-04-08 11:21:13 Dobra, dobra mężu, raczej na odwrót - moje z SFD, a twoje te drugie :-D

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-09 08:23:21 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • [...] natomiast zawsze starałem się to wliczyć w bilans. Jak się okazało, główne znaczenie ma deficyt, ale nie żadne pitupitu na poziomie 200 kcal, a bardziej 500-600, i chyba też białko, które trzymałem na poziomie 2,5g/kgmc. Rion - żonka trenuje, ale w domu nie ma ciężkich treningów to i pisać nie ma czego pewnie. Znasz ją :-) Po tygodniu jedzenia na [...]

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-08-21 19:54:46 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Fotki jedzenia brutalnie mi przypomniały że na śniadanie wypiłem tylko białko. A miałem jeść dopiero o 10 posiłek - chyba szybciej jednak będę musiał %-).

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-09-02 08:57:30 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Procentowo wysoko, ale ilościowo na tyle na ile pozwala duży deficyt. Białko 2,3g/kmc, węgle 40g, reszta tłuszcz.

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-10-27 22:06:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 2-2,5kg zeszło po tygodniu, obciąłem mocno wegle i jadłem głównie bialko i warzywa. Więc to było nagromadzenie wody w związku z wysokim spozyciem węglowodanów na urlopie. Reszta już tak łatwo nie spadła :)

    Odpowiedzi: 2092 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-08-31 11:08:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)