SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jak łączyć na low carbie węglowodany i tłuszcze? czy 2 rodzaje posiłków węglowodany+białko i tłuszcz + białko?bo chyba nie łączyć posiłków węgle+ tłuszcz + białko? czy można dać tłusty twaróg + makaron razowy albo durum?no ale chyba połączenie tłuszczu + węgli to tylko pogorszy?no ale z drugiej storny tłuszcz spowalnia wchłanianie węglowodanów? [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-07-06 09:31:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] to mit, organizm jest w stanie przyswoić znacznie więcej zwłaszcza jeżeli trenujemy ciężko siłowo a nie przed kanapą ale też nie należy przesadzać. Zapotrzebowanie na białko u zwykłej osoby to ok 1g/kgmc, u osoby masującej ok 2g a na redukcji nawet czasami do 3g, im więcej białka na redukcji tym "teoretycznie" lepiej bo organizm zużywa [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-07-11 13:30:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spam Activlab :)

    Post
    ActivLab

    no kupiłem bo ja nie kupuje nic innego jak kreatyna (jablko) białko i czasami bcaa:P teraz może dodam glutamine aby odkwaszać oraganizm na redukcji, ale póki co kupiłem białko i dokupiłem na przyszłość cm3 (bo ja stosuję przez cały rok) :P wiadro białko by mi się przydało ale nie mam siana tyle bo znowu wypada wolne.. wolę dać w rybe/kurczak i [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-19 20:54:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • System Protein 80

    Post
    Odżywki i suplementy

    "Koleś nie wierz we wszystkie reklamy firmy produkujących suplementy. To że Izolat jest najdroższy to wcale nie oznacza że jest najlepszy. Moim zdaniem najlepsze jest białko sojowe stosowane od czasu do czasu oraz białko jaj ! " hmmm a ty myślisz,że ja kieruję się tylko reklamami ? w prawdzie wcale sie nimi nie kieruje ty zato uwżasz [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 4679 Data: 2004-07-03 19:38:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja - korekata

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 2xtyg trening siłowy Odżywianie : zdrowa żywność Cel : 50-51 kg Ograniczenia żywieniowe : nie Stan zdrowia : dobry Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, carbo Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak Stosowane wcześniej diety : tak Zapotrzebowanie 2214 kcal 37 g TŁUSZCZ 121 g BIAŁKO 346,5 g WĘGLOWODANY I. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1058 Data: 2011-01-21 10:48:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • a tak wypiłem białko potem kura z surówką i białko i tylko to

    Odpowiedzi: 3005 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-09 05:51:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cp+mono+carbo+monstermass+omega3

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] 5g *7.00 - śniadanie + 2kaps. omega3 *10.00 - drugie śniadanie + gainer 100g *13.00 - trzecie śniadanie + 2kaps. omega3 *16.00 - posiłek przedtreningowy + 2kaps. omega3 + białko 25g *17.00 - carbo 30g + cell pump 9.5g *17.30 - TRENING *19.00 - carbo 50g *19.30 - posiłek potreningowy + białko 25g *21.00 - kolacja DZIEŃ NIETRENINGOWY *6.30 - [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1323 Data: 2006-08-25 06:02:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] KMC = 94,4g = 849,4 kcal I tutaj pojawia się pytanie i problem?! Wszystko obliczam wg kalkulatora potreningu.pl Przy pierwszych dwóch wyliczeniach nie rozdrabniałem się na białko zwierzęce i roślinne. Po prostu ile białka mi wyszło tyle liczyłem z obydwóch źródeł. W sumie, to mógłbym przy ostatnim wyliczeniu postąpić podobnie, ale... no [...]

    Odpowiedzi: 2957 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-08-22 08:53:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] wypiski w pigulce Wtorek DNT Miska link : http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda7e9a634cc72f024724/bziubzius/dzien/2013-01-29 Suma dobowa: 1793kcal, 150g (33%) białko, 76g (38%) tłuszcze, 124g (28%) węglowodany + podwojne ekspresso ze spienionym mlekiem zakwasy po poniedzialku takie, ze ledwo zylam :) Srodka DT silowy, taki troche [...]

    Odpowiedzi: 734 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-04 17:33:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Whey Protein 2,3kg - jedna miarka (około 30g) 2 do 3 razy dziennie. Białko Dodajesz do Posiłków gdzie - w danym posiłku masz go mało , lub gdzies w pracy/szkole popijasz białko + 2 banany czy nawer Bułke. Białko Traktuj jako Uzupełnienie Diety a nie Coś co czyni cuda Tematy związane z Odżywianiem [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 14719 Data: 2007-12-20 01:44:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam! na dzien dzisiejszy posiadam mass xxl, bialko, carbo, l-glutamine, kreatyne oraz witaminy Czy w dni treningowe moge zrobic tak: -kreatyna przed treningiem 5g, oraz po treningu 5 g -carbo po treningu 40g -l-glutamine rano 10g i po treningu 10g, jak sugerowal mi jabolcokk -bialko i gainera wg brakow w diecie -witaminy do sniadania i do [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 14719 Data: 2008-02-04 01:25:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hoper-Nie wiem sam ile zajmnie mi cykl,zobaczy sie.A co do wpisania sie to NO Problem Pzdr. dywcia-Dziekowka. thiago-Przemow bratu ze DIETA to podstawa..I bez niej daleko nie zajedzie.Nie wiem ile cwiczy,ale niech pocwiczy troche,i mzoe zrobi sobie taki cykl jak ja.Pozdro dla brachola. Rafal-eX-Dzieki bardzo.Zagladaj czasami Don quixet-wiadomo [...]

    Odpowiedzi: 585 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-01-18 23:08:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie mam kasy za barzdo na wloskie..3-4zl za 100gr to dorzuce jeszce 4 i mam 500gr piersi.Myslalem zeby dac nasiona slonecznika do sniadania. Mam pytanie....Dzis w diecie zostalo mi niespelna 40-60gr wegli do konca dnia;/ A przedemna jeszce trening i nie wiam jak to rozplanowac wszystko.Czy wypic carbo pozniej bialko i na noc jakies jajka.Moze [...]

    Odpowiedzi: 585 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-01-31 18:07:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich Nie dawno wstalem po czym stwierdzam ze nawet sie wyspalem, choc moglem troche dluzej pospac Wlasnie skonczylem sniadanko: Platki owsiane+rodzynki+Bialko na mleku 3%+oliwa. 1-wszy raz zrobilem dzis sobie bialko na mleku i smakuje pychaaaaaaNawet ta denerwujaca piana szybciej opadla Wczoraj sie warzylem i wydaje mi sie, ze lustro [...]

    Odpowiedzi: 585 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-02-01 10:05:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ustalilem diete pierwszy raz - prosze o ocene

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dziś postanowiłem wziąć się za poprawe swojej wag, więc zaczynam od ułożenia diety. Mam program, który mi wylicza wskażniki WW, Kcal, Białko. Jeżeli chcę zgububić zbędne KG, to czy procentowy udział może wyglądać tak: Białko 60%, tłuszcz 20%, węglowodany 20%. Oczywiście 5 posiłków dziennie, oraz siłownia 3-4 razy w tyg.

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2574 Data: 2009-05-10 20:24:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [NAJLEPSZA FIT PRZEMIANA '16] GLOSOWANIE!

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    melo15 133321123212=24pkt Cayek 2311333=16pkt natalijka 23=5pkt SnicK 313111121211=18pkt muzzy17 2322233233=25pkt żeleś 31121=8pkt ViQ 1212=6pkt chudywysokigrubas mikiiras 22332=12pkt Walka zaciekla pomiedzy dwoma panami. W sumie 4ema. Bo o 1 i 3 miejsce. Koncowe Wasze glowsy wygladaja nastepujaco: muzzy17 3pkt melo15 2pkt SnicK 1pkt To wszytsko [...]

    Odpowiedzi: 72 Ilość wyświetleń: 7530 Data: 2016-08-08 09:43:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko i rodzice :/

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    No wiem, można pierś za 13 zł kupić albo kurczaka całego na kilo w promo za 5 - 6 zł od kilograma. Ja policzyłem mu lepsze białko i droższego kurczaka, że nawet szukać nie trzeba, tak jak napisałem dochodzą inne produkty, Paluszki rybne, wątróbka itd nie jest drogo. Białka taniego nie biorę pod uwagę bo jak dla mnie soja i białko pszeniczne to nie [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3273 Data: 2014-03-09 13:46:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko wpi/wpc

    Post
    Odżywki i suplementy

    To powiedzmy rano, po treningu i przed snem wrzuciłbym białko. Dieta w miarę możliwości (student :D), ale zdrowo z posiłkami około treningowymi tak jak mają być. Trening 4 razy w tygodniu, 2/3 razy bieganie ( interwał). Teraz moje pytania 1. Co w tym wypadku wziąć przed treningiem?? BCAA?? Staram się węgle ograniczać więc chyba carbo odpada, tak [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1775 Data: 2013-08-12 02:57:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • no co do diety to raczej kiepsko...raczej nie zebym jadl wedlug jakis zasad tylko poprostu staram sie jesc wiecej produktow zawierajacych bialko (typu tunczyk...etc) a bialko przyjmowac razem z posilkami czy jakies przerwy robic?? bo to co kupilem to jedno z lepszych wiec nie chcialbym zmarnowac

    Odpowiedzi: 628 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-12 21:28:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, zamierzam brac ta kretke i do tego jeszcze białko, a jak wiadomo kretka z białkiem nie bardzo, wiec jak to laczyc?? czy jedyne wyjscie to bialko z woda?? Pzdr

    Odpowiedzi: 628 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-04 15:43:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)