SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Redukcja bez treningu siłowego

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] się zalałem. Czy mogę zrobić szybką redukcję ( mini cut) 4- tygodniową, bazującą na sesjach cardio, bez jakichkolwiek treningów siłowych ? Będzie to dobry pomysł, oczywiście białko trzymając bardzo wysoko ? Po prostu chiciałbym jakoś rozsądnie spożytkować czas przerwy od siłowni i przy okazji spalić trochę tłuszczyku. Z góry dziekuje za [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1300 Data: 2016-08-28 11:02:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chce przytyc

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] również w sobote zawsze mam mecz godzine 10 min + na orlika po meczu w niedziele koło 5 godzin na orliku + dochodzą treningi biegania chce przytyc bo nawet małe dzieci jak przychodzę na orlika mówią do mnie ej czemu masz takie chude nogi ??? dlatego chce przytyc na mase :) proszę o szybką odpowiedź jestem w stanie jeśc białko lub węglowodany

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1204 Data: 2011-04-21 11:19:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Program treningowy...

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Mam prosbe do was a raczej chcialbym sie poradzic bo teraz znowu kupuje sobie miesieczny karnet na silownie i w zwiazku z tym chcialem sie zapytac ile robic dni przerwy np. po robieniu cwiczen na klatke typu wyciskanie itp.a ile dni na inne i czy wogole zrobic sobie np. jeden dzien wolny od silowni aby dac miesniom czas na regeneracje i jakie(moze [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1229 Data: 2003-10-21 17:38:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cwiczenie....

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] ) ale na drążku podciągne sie nie wiecej niz 3 razy! chciałbym to zmienic. Jak zacząć? niemam sprzętu jak go samemu tanio zrobic? używki odpadają bo tego niechce. najwyżej białko samodzielne robione jakieś mixy. prosze o pomoc w napisaniu odpowiedniej diety mniej wiecej i ćwiczeń oraz jak zrobic samemu sprzęt zeby było tanio i po jakikm czasie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 874 Data: 2008-03-16 19:20:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak Pomysłów

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    1.WIEK: 22 2.WAGA: 85 3.WZROST:184 4.WYMIARY: BICEPS:40 KLATA:112 UDO:62 TALIA:84 5.STAZ NA SILOWNI:2,5 roku 6.DIETA tak BIALKO:215g WEGLOWDANY:350 TLUSZCZ:120 11.POZIOM BF% 20 okolo nie wiem dokladnie 12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):chudniecia, lecz troszke fatu mam 13.STAN ZDROWIA:dobry 15.WYNIKI SILOWE 16.PPM podstawowa przemiana [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2009-01-17 16:35:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to sa dobre proporcje b,t i ww?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    W Planach mini redukcja- 1 miesiac- ok 2-3 kg samego fatu w dol (wiem ze to bedzie b. trudne...)Z calego ciala, glownie brzuch, dupa i nogi Moja ostatnia redukcja byla oparta o ok 2200 kcal. Za szybko lecialem w dol, nawet nie wiem kiedy ubylo mi 10kg w miesiac... wszystko spoko gdybym nie popalil duzo miecha... Dlatego teraz (przy tej samej wadze [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1243 Data: 2009-10-27 19:10:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o rozwianie watpliwosci

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam taki problem .Zaczelem ukladac diete.Waze 95 kg z czego wychodzi ze powinienem dostarczyc oragnizmowi 209 gram bialka dziennie (2.2 na kg ciala w diecie na mase mesniowa).Szukalem na forum informacji ile gr weglowodanow powinno przypadac na kg ciala ale znalazlem tylko informacje ze na 1 gram bialka powinny przypadac 4 gr wegli co daje 836 [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1298 Data: 2010-04-15 16:26:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co kupic

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] nie rejestrowałem sie. Mam taki problem ,trenowałem kickboxing około 5 lat do tego siłownia 2 razy w tyg. odzywek uzywałęm raczej słabo raz na kiedys kupiłem sobie jakies białko. Przez ostatni rok zaniechałem treningow przez wyjazd do Niemiec.Teraz chciałbym wrocic na sale treningowa i siłownie. Chciałbym zakupic jakies odzywki ktore pozwola [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1139 Data: 2012-01-04 14:25:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja - czy konieczne są przerwy?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] nawiasie czas od kiedy zacząłem) - Olimp Vitamin Plus (listopad 2011) - ZMA (listopad 2011) - Wapń + D3 (styczeń 2011) - Animal Flex (kwiecień 2012) Dziś dokupiłem BCAA SFD, białko HI TEC C-6, carbo Trec Carb Max, Tyrozynę Swanson i witaminę C Puritan's Pride. Byłbym wdzięczny za pomoc doświadczonej osoby, która mi napiszę ile czasu mogę zażywać [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2173 Data: 2012-05-29 13:59:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, mam do sprzedania Ultra Whey Pro 2,3kg z Universala o smaku truskawkowym. Bialko jest otwarte i nie ma 1 (jednej) miarki, czyli 30g. Moja dziewczyna sprawila sobie je, ale truskawka jej nie przypadla do gustu i chce sie go pozbyc. Rowniez Thyrotherm z Premium Nutrition pierwotnie 120kasp po 10kaps przerwala kuracje, bo bylo dla niej zbyt [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 986 Data: 2008-03-23 11:25:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Basen..

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 3 razy w tygodniu chodzić na basen. i teraz mam pytania. Czy i jak poprawi sie moja sylwetka? Jak i o ile zwiększy sie moja masa mięśni? Czy mogę myśleć o jakiś suplementach typu białko, węglowodany..itp aby szybciej zwiększyć masę mięśni, siłę i poprawić wyrzeźbienie? Do tego jeszcze trenuje od prawie roku MMA. Czekam na odpowiedzi. Pozdro!

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1266 Data: 2008-03-25 10:57:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy dobrze rozłożyłem BTW?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    wzrost: 183 waga: 81 Witam.Próbuję ułożyć dietę. Chcę jechać bilansem kalorycznym na zero i ewentualnie za jakiś czas coś dołożyć. W tej chwili mam taki rozkład: Białko 2g/kg Węgle 5g/kg Tłuszcz 1.4/kg Zapotrzebowanie okolo 3300kcal Narazie chcę się dobrze odżywiać i powoli wprowadzać to w życie. Chcę dać kcal na zero żeby zobaczyć co stanie się [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1196 Data: 2010-07-21 23:03:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebna Pomoc!

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] były jakieś próby ale kończyły się tak szybko jak się zaczynały. Od około pół roku ćwiczę już 3 razy w tyg. Początkowo (4 lata temu) za namową kolegów wcinałem jakieś białko. Półtora roku temu kupiłem gainera+kreatyne ale pewnie przez to, że wcześniej nie ćwiczyłem systematycznie efekty były mierne. Teraz po ponad pół roku regularnych [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 552 Data: 2013-11-12 17:37:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam wszystkich z forum SFD. Mam wielką prośbę jestem ogólnie nowy w tematach suplementów,diet. Dużo czytałem i wynika z tego że powinienem mieć ułożoną własną dietę i brać np. Białko wtedy kiedy mi go brakuję. Tyle że nie mam pojęcia jak taką dietę sam ułożyć. Mam 179 cm wzrostu i 78 KG wagi. Prosiłbym o pomoc w ułożeniu takowej diety. Wstawiam [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1987 Data: 2014-10-01 11:08:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta z odzywkami na masse do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] oraz ogórek 3 okolo 12 Gainerek 80g mleko 3,2 300ml 4 okolo 1 4 kromki razowca do tego polędwica z indyka oraz ogórek 5 okolo 15 ryż 100g cyc 50g jakaś suróweczka 6 kolo 17 Gainerek 80g Mleko 3,2 300ml TRENING 18 7 okolo 19 tu nie wiem co dać ? 8 kolo 20:30 białko 80g 300ml mleka 9 około 22 jajecznica z 4 jajeczek 2 kromki razowca

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1134 Data: 2009-04-09 11:02:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening ? Czy jest dobry dla 15 latka .

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] 4 serie 8 10 pow Modlitewnik 4 serie 10 12 pow Brzuszki 3 serie 12 pow Dodam że jeszcze od poniedziałku do czwartku chodzę na Wakeboard , czy taki trening jest dobry i czy białko serwetkowe będzie dobre żeby przyspieszyć efekty jak wiadomo każdy chce szybkich efektów . Aha dodam że staram się omijać fast foody itp wszelkie chipsy i słodzone [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 915 Data: 2014-07-23 14:19:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kaloryka - redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześc mam do wryfikacji moje kalorie na redukcji. Na początku redukcji ważyłem 89 kg moj wzrost 173 cm.... Nie pamiętam ile kalorii było na początku natomiast chudłem +/- 0,5 kg na tydzien ( czasem podnosiłem kalorie na tydzien lub dwa ) potem znow obcinałem aż jestem w tym momencie ..... Obecnie waże 78 kg i moje kalorie wynoszą 1950 kcal Białko [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 729 Data: 2020-09-18 12:30:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o dietę

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam all. Jeśli byście mieli czas to napiszcie mi dokladna dite .Chodzi mi o godziny co jesc ile w gramach .Prosilbym o dni treningowe jak i nietreningowe (siłka :poniedzialek , środa i piątek )Jak cos nie tak to poprawcie .Z góry dzięki. Moje dane : wiek:18 waga 57kg wzrost 180cm .Wskaźnk BMI 17.59 - niedowaga Współczynnik BMR [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2179 Data: 2012-12-21 14:51:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ronnie Coleman - Cost of Redemption

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam Moze ktos kto ogladal wyzej wymieniony dokument wie co Rony zjada na sniadanie tzn co to jest ten proszek ? i pozniej dodaje plaster zoltego sera? i na koncu jajecznica(szkoda ze u nas nie ma takiego wynalazku jak samo bialko do kupienia) .Inna sprawa ze w pozniejszych posilkach glownie je kukurydze i fasole (plus mieso) - ryzu tam nie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3378 Data: 2004-09-05 13:44:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Od czego zaczac?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. jestem nowy na forum a także zaczynam dopiero cwiczyc. Cwicze okolo 2-3 tygodnie (zal :D) i chcialbym sobie teraz kupic cos na nabranie szybszej masy. Wiec zakupilem sobie nitroprogen 750gr firmy Treca. Bialko takze Treca Kreatyne micronized 200 mesh + taurine, Kilka puszek dexstrozy. z kolejnego opakowania zrobilem mieszanke bialka [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2592 Data: 2007-08-15 21:23:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)