[...] się zalałem. Czy mogę zrobić szybką redukcję ( mini cut) 4- tygodniową, bazującą na sesjach cardio, bez jakichkolwiek treningów siłowych ? Będzie to dobry pomysł, oczywiście białko trzymając bardzo wysoko ? Po prostu chiciałbym jakoś rozsądnie spożytkować czas przerwy od siłowni i przy okazji spalić trochę tłuszczyku. Z góry dziekuje za [...]
[...] również w sobote zawsze mam mecz godzine 10 min + na orlika po meczu w niedziele koło 5 godzin na orliku + dochodzą treningi biegania chce przytyc bo nawet małe dzieci jak przychodzę na orlika mówią do mnie ej czemu masz takie chude nogi ??? dlatego chce przytyc na mase :) proszę o szybką odpowiedź jestem w stanie jeśc białko lub węglowodany
Mam prosbe do was a raczej chcialbym sie poradzic bo teraz znowu kupuje sobie miesieczny karnet na silownie i w zwiazku z tym chcialem sie zapytac ile robic dni przerwy np. po robieniu cwiczen na klatke typu wyciskanie itp.a ile dni na inne i czy wogole zrobic sobie np. jeden dzien wolny od silowni aby dac miesniom czas na regeneracje i jakie(moze [...]
[...] ) ale na drążku podciągne sie nie wiecej niz 3 razy! chciałbym to zmienic. Jak zacząć? niemam sprzętu jak go samemu tanio zrobic? używki odpadają bo tego niechce. najwyżej białko samodzielne robione jakieś mixy. prosze o pomoc w napisaniu odpowiedniej diety mniej wiecej i ćwiczeń oraz jak zrobic samemu sprzęt zeby było tanio i po jakikm czasie [...]
W Planach mini redukcja- 1 miesiac- ok 2-3 kg samego fatu w dol (wiem ze to bedzie b. trudne...)Z calego ciala, glownie brzuch, dupa i nogi Moja ostatnia redukcja byla oparta o ok 2200 kcal. Za szybko lecialem w dol, nawet nie wiem kiedy ubylo mi 10kg w miesiac... wszystko spoko gdybym nie popalil duzo miecha... Dlatego teraz (przy tej samej wadze [...]
mam taki problem .Zaczelem ukladac diete.Waze 95 kg z czego wychodzi ze powinienem dostarczyc oragnizmowi 209 gram bialka dziennie (2.2 na kg ciala w diecie na mase mesniowa).Szukalem na forum informacji ile gr weglowodanow powinno przypadac na kg ciala ale znalazlem tylko informacje ze na 1 gram bialka powinny przypadac 4 gr wegli co daje 836 [...]
[...] nie rejestrowałem sie. Mam taki problem ,trenowałem kickboxing około 5 lat do tego siłownia 2 razy w tyg. odzywek uzywałęm raczej słabo raz na kiedys kupiłem sobie jakies białko. Przez ostatni rok zaniechałem treningow przez wyjazd do Niemiec.Teraz chciałbym wrocic na sale treningowa i siłownie. Chciałbym zakupic jakies odzywki ktore pozwola [...]
[...] nawiasie czas od kiedy zacząłem) - Olimp Vitamin Plus (listopad 2011) - ZMA (listopad 2011) - Wapń + D3 (styczeń 2011) - Animal Flex (kwiecień 2012) Dziś dokupiłem BCAA SFD, białko HI TEC C-6, carbo Trec Carb Max, Tyrozynę Swanson i witaminę C Puritan's Pride. Byłbym wdzięczny za pomoc doświadczonej osoby, która mi napiszę ile czasu mogę zażywać [...]
Witam, mam do sprzedania Ultra Whey Pro 2,3kg z Universala o smaku truskawkowym. Bialko jest otwarte i nie ma 1 (jednej) miarki, czyli 30g. Moja dziewczyna sprawila sobie je, ale truskawka jej nie przypadla do gustu i chce sie go pozbyc. Rowniez Thyrotherm z Premium Nutrition pierwotnie 120kasp po 10kaps przerwala kuracje, bo bylo dla niej zbyt [...]
[...] 3 razy w tygodniu chodzić na basen. i teraz mam pytania. Czy i jak poprawi sie moja sylwetka? Jak i o ile zwiększy sie moja masa mięśni? Czy mogę myśleć o jakiś suplementach typu białko, węglowodany..itp aby szybciej zwiększyć masę mięśni, siłę i poprawić wyrzeźbienie? Do tego jeszcze trenuje od prawie roku MMA. Czekam na odpowiedzi. Pozdro!
wzrost: 183 waga: 81 Witam.Próbuję ułożyć dietę. Chcę jechać bilansem kalorycznym na zero i ewentualnie za jakiś czas coś dołożyć. W tej chwili mam taki rozkład: Białko 2g/kg Węgle 5g/kg Tłuszcz 1.4/kg Zapotrzebowanie okolo 3300kcal Narazie chcę się dobrze odżywiać i powoli wprowadzać to w życie. Chcę dać kcal na zero żeby zobaczyć co stanie się [...]
[...] były jakieś próby ale kończyły się tak szybko jak się zaczynały. Od około pół roku ćwiczę już 3 razy w tyg. Początkowo (4 lata temu) za namową kolegów wcinałem jakieś białko. Półtora roku temu kupiłem gainera+kreatyne ale pewnie przez to, że wcześniej nie ćwiczyłem systematycznie efekty były mierne. Teraz po ponad pół roku regularnych [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam wszystkich z forum SFD. Mam wielką prośbę jestem ogólnie nowy w tematach suplementów,diet. Dużo czytałem i wynika z tego że powinienem mieć ułożoną własną dietę i brać np. Białko wtedy kiedy mi go brakuję. Tyle że nie mam pojęcia jak taką dietę sam ułożyć. Mam 179 cm wzrostu i 78 KG wagi. Prosiłbym o pomoc w ułożeniu takowej diety. Wstawiam [...]
[...] oraz ogórek 3 okolo 12 Gainerek 80g mleko 3,2 300ml 4 okolo 1 4 kromki razowca do tego polędwica z indyka oraz ogórek 5 okolo 15 ryż 100g cyc 50g jakaś suróweczka 6 kolo 17 Gainerek 80g Mleko 3,2 300ml TRENING 18 7 okolo 19 tu nie wiem co dać ? 8 kolo 20:30 białko 80g 300ml mleka 9 około 22 jajecznica z 4 jajeczek 2 kromki razowca
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] 4 serie 8 10 pow Modlitewnik 4 serie 10 12 pow Brzuszki 3 serie 12 pow Dodam że jeszcze od poniedziałku do czwartku chodzę na Wakeboard , czy taki trening jest dobry i czy białko serwetkowe będzie dobre żeby przyspieszyć efekty jak wiadomo każdy chce szybkich efektów . Aha dodam że staram się omijać fast foody itp wszelkie chipsy i słodzone [...]
Cześc mam do wryfikacji moje kalorie na redukcji. Na początku redukcji ważyłem 89 kg moj wzrost 173 cm.... Nie pamiętam ile kalorii było na początku natomiast chudłem +/- 0,5 kg na tydzien ( czasem podnosiłem kalorie na tydzien lub dwa ) potem znow obcinałem aż jestem w tym momencie ..... Obecnie waże 78 kg i moje kalorie wynoszą 1950 kcal Białko [...]
Witam all. Jeśli byście mieli czas to napiszcie mi dokladna dite .Chodzi mi o godziny co jesc ile w gramach .Prosilbym o dni treningowe jak i nietreningowe (siłka :poniedzialek , środa i piątek )Jak cos nie tak to poprawcie .Z góry dzięki. Moje dane : wiek:18 waga 57kg wzrost 180cm .Wskaźnk BMI 17.59 - niedowaga Współczynnik BMR [...]
Witam Moze ktos kto ogladal wyzej wymieniony dokument wie co Rony zjada na sniadanie tzn co to jest ten proszek ? i pozniej dodaje plaster zoltego sera? i na koncu jajecznica(szkoda ze u nas nie ma takiego wynalazku jak samo bialko do kupienia) .Inna sprawa ze w pozniejszych posilkach glownie je kukurydze i fasole (plus mieso) - ryzu tam nie [...]
Witam. jestem nowy na forum a także zaczynam dopiero cwiczyc. Cwicze okolo 2-3 tygodnie (zal :D) i chcialbym sobie teraz kupic cos na nabranie szybszej masy. Wiec zakupilem sobie nitroprogen 750gr firmy Treca. Bialko takze Treca Kreatyne micronized 200 mesh + taurine, Kilka puszek dexstrozy. z kolejnego opakowania zrobilem mieszanke bialka [...]