SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Co dalej???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam aktualnie moja suplementacja wygląda tak kreatyna mono Olimpu 1250mg i białko Ostrowii,narazie idzie dobrze czuje większą siłę wymiary wzrosły jest dobrze ale niedługo cykl sie kończy i trzeba pomyśleć o następnym Na następny cykl masowy chcę wydać 100zł wiem że mało ale mam 16 lat i trzymam miche a na to idzie sporo kasy i tak wyszło Co [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 631 Data: 2010-02-07 21:22:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z wyborem białka :) Pomóżcie!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Od niedawna powróciłem do swojego FBW (przysiad, rdl, wycisk, wiosło, push press, drążek) i chciałbym się wspomóc suplami :) I teraz nie wiem które białko wybrać, myślałem o Olimp Protein 80 ale znalazłem 2 różne: http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Whey_Protein_Complex_100-opis26343.html [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1716 Data: 2012-11-04 18:13:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na tłuszcz z brzucha

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mam , zrzuce fat i odrazu biore sie za mase , bo szczypior to niezafajna ksywa xd Biegam 5 razy w tygodniu , 2 razy w tygodniu trenuje piłke nożna , co powinnienem jesc , zwracac uwage na białko , ww , czy cos żeby tylko zrzucic ten tłuszcz , brzuch będzie płaski to jedziemy mięsnie :) Z góry dziekuje za pomoc i nie pogardze żadna poradą.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 641 Data: 2014-01-05 17:06:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase ektomorfik do oceny poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Współczynnik BMR 1723.59 Aby utrzymać wagę Kalorie 3274.82 Węglowodany 55% 1801.15kcal = 450.29gram Białko 15%% 491.22kcal = 122.81gram Tłuszcz 30% 982.45kcal = 109,16gram Posiłki między 8:45 a 15:15 jem w szkole, nie mam kompletnego pomysłu na co zamienić posiłki w szkole, płatki owsiane mi na ogół smakują i lubie je jeść, ale też ciągle to się w [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1246 Data: 2014-10-30 17:35:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zła dieta??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] o porady. dodatkowo zaczałęm ćwiczyć w domu hantlami dodatkowo chce wplesc miedzy dni silowe cardio waże aktualnie 92kg wzrost 185 wiek 27 lat odzywki jakie mam to creatyna,białko,bcaa, witamina d 2000 iu, magnez, czy to dobre połączenie na początek i jak to dawkować odpowiednio? ps. dodam ze moim celem jest spalenie tłuszczu i nabranie masy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 720 Data: 2016-09-16 06:42:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dawkowanie supli

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam mały problem z rozłożeniem dawkowania supli, jeżeli ktoś mógłby sprawdzić: Czyli tak: Białko 3x dziennie - rano po sniadaniu, po treningu i po kolacji Omega-3 2x dziennie - w trakcie sniadania i kolacji Tauryna 3x dziennie-rano po przebudzeniu, przed treningiem, przed kolacja Dyma burn 2x dziennie - przed sniadaniem i przed silka (nie [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1903 Data: 2007-07-05 14:36:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jesień-Suple na Mase

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] zacząąc cykl na staku kreatynowym, jakieś pół roku temu brałem mono z Universala z Napalmem. Cały czas staram się jeść wmiare kulturystycznie do tego carbo przed i po tren+białko po. Myślałem o zakupie Size On tego z Weglami. Mono, Muscle Serum już mam i rozwarzam dodać jeszcze 3R lub PW. Tutaj pytanie czy dobre połączenie ? czy jak bede brał [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2267 Data: 2010-09-05 14:12:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Mam już dobraną odpowiednia dietę i plan treningowy Moja pytanie dotyczy się supli, które pomogłyby mi zrealizować cel. Myślałem nad: AAKG od Trec-a THERMO SPEED EXTREME, bo chyba na start Thermal pro evolution bądź Scorch byłoby przesadą? do tego jakieś białko(?) A Wy co proponujecie? Zmieniony przez - JUV3 w dniu 2012-01-12 19:21:28

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1091 Data: 2012-01-12 18:56:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsze suple (cykl kreatynowy)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Od początku roku ćwiczę na siłowni na sucho a wiec czas na pierwsze suple. W wakacje będę miał mnóstwo czasu na solidny trening wiec zdecydowałem się na cykl kreatynowy. Kilka pytań. 1. Jaka kreatyna do 65zł? MusclePharm CREATINE vs TREC CM3. Inne opcje też rozważę. 2. Dawkowanie na dobę. 10g? Czy przy pierwszym cyklu mniejsza dawka? 3. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 782 Data: 2013-06-30 00:35:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobre odżywianie przy treningu ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie stosuję diety ale staram się tak jeść by mi to nie przeszkadzało w treningach tzw staram się zdrowo odżywiać Co myślicie o takim jedzeniu ? Dobrze jest czy trzeba coś zmienić by pomagało to mięśniom rosnąć ? Płeć: mężczyzna Masa ciała (kg): 60 Wzrost (cm): 173 Wiek: 16 Aktywność fizyczna: duża aktywność Współczynnik BMR 1649.06 Aby utrzymać [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1311 Data: 2013-08-12 19:45:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie potrafie ćwiczyć bez węglowodanów

    Temat
    Trening dla początkujących

    Hej, nauczyłem się od początku podczas ćwiczeń podjadać cukry, weglowodany i białko. Niedawno dowiedziałem się że aby trening wypompował cały glikegon z mięśni powinienem wstrzymać się z podjadaniem i przyjąć jedzenie dopiero po treningu. Problem jest taki: Pomimo obiadu zjedzonego 2 h przed treningiem to gdy na bieżąco nie dostarczam jakiś [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 812 Data: 2014-03-21 01:46:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siłownia a BJJ/VT

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] - bjj sob-sparingi Jak trenowac na silowni by zyskac na sile i wytrzymalosci w walce ? Czy mozna robic silownie po treningu czy lepiej przed ? Druga sprawa to dieta i suplementacja, jako student jadam dosc nieregularnie a treningi koncze pozno. Czy w takim wypadku warto jesc posilek potreningowy czy wypic jedynie białko ? Ile tego białka brac ?

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1088 Data: 2006-03-11 20:22:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta niemozliwa - odzywki/srednio-zaaw/masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    No wiec od tego roku zaczelem mieszkac w internacie:/ Wczesniej niemialem diety a cwiczylem od maja 2005r do konca tych wakacji. (ocvzywiscie z malymi przerwami;) )Cwiczylem na sucho i przez ten okers przybralem 11kg miesniowki. Waze teraz 63kg, wyciskam 82kg, mam 172cm wzrostu i 16.5lat. Wczesniej wsowalem duzo jogortow i ryzu itd, ale w [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1893 Data: 2006-10-21 20:11:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • posiłek przed snem,

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam.mam niewielki ale uciążliwy problem a mianowicie: mój ostatni posiłek około 23-ciej to porcja szejka białkowego (białko serwtki)+ glutamina. i tu zaczena się problem gdzie około 4 rano lecę zawsze do łazienki i mam zarwaną nockę. a może jak bym zrezygnował z szejka na rzecz 150g twarogu pułtłustego+glutamina? lub jakaś inną alternatywe? z [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 3173 Data: 2008-02-05 22:40:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Mam chyba dobrą dietę i do niej odżywki (białko,dextroze,kreatyne,glutamine,hmb,animal-mstak) Ale zależy mi też na widocznych mieśniach brzucha. Generalnie rozpoczołem (po przerwie przez kontuzje) "rzucać nagami do góry" i po nich ćwiczę brzuch - oczywiście w dniach nietreningowych. Ile powinienem ćwiczyć razy w tygodniu brzuszki i czy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1168 Data: 2010-04-09 14:51:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poczatek a kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam takie pytanie ogolnie cwicze na silowni od mysle lekko ponad roku ale z przerwami. Od miesiaca cwicze juz systematycznie jednak jeszcze bez wiekszej diety (jem juz zdrowiej i przede wszystkim wiecej) i tutaj moje pytanie bo chcialbym aby szybciej przybrac na masie kupic kreatyne ale czy waszym zdaniem nie za wczesnie na to? Jesli tak to [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1273 Data: 2015-12-04 15:48:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • produkty wysokobialkowe

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam! Podajcie mi jakies produkty wysokobialkowe oprocz jaj miesia i ryb-bo wiem ze te se najbogatsze w bialko.I mam do was pytanie ktore ryby najlepiej jesc?Ktore ryby maja najwiecej biala?Czy jak zjem np makrele to dostarczy mojego organizmowi po silowni wystarczajaco bialka? Pozdrawiam:)

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 4187 Data: 2008-05-08 13:14:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Budowa czystej masy mięśniowej

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    czy polaczenie tych supli da jakis ciekawy wynik bcaa olimp, tribusteron 90 olimp, nito bolon 2 trck , kreatyna 1250 olimp, bialko x-5 olimp,hmb mega kps olimp, thermo speed olimp waze 105 kilo przez ostatni miesiac mialem redukcje w miesiac zrzucilem 10 kilo no troszke miesnia tez polecialo czy to co napisalem powyzej da dobry bodziec to [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2972 Data: 2008-05-11 20:08:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • granica rozrostu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Czesc, moze wie ktos z was jaka jest granica rozrostu baniaka (mniej wiecej). Mam na mysli naturalno granice , bez uzycia sterydow ani prohormonow tylko dozwolonymi srodkami (gainery, bialka, kreatyna i takie tam ). Z gory dzieki za odpowiedz Tak wogule to cwicze 1 rok i z 31-32cm w reku powiekszylem do 42cm . Nie podnosze za to wielkich ciezarow [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1311 Data: 2003-11-05 02:37:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw supli dla początkującego

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] kreatynę, Nitrobolon? Jem naprawdę dużo (czasem już nie daje rady ale wrzucam to w siebie). Jestem ektomorfikiem. Zaraz będa posty jedz więcej, popraw dietę. Ale naprawdę, już więcej jeść nie mogę,bym to zwrócił. Od 1,5 miecha ani kg masy. Wsztrzymać się jeszcze i brać XXl'a i białko? Czy bez innych branie tych 2 supli nie ma sensu? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1566 Data: 2008-03-08 13:58:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)