Witam aktualnie moja suplementacja wygląda tak kreatyna mono Olimpu 1250mg i białko Ostrowii,narazie idzie dobrze czuje większą siłę wymiary wzrosły jest dobrze ale niedługo cykl sie kończy i trzeba pomyśleć o następnym Na następny cykl masowy chcę wydać 100zł wiem że mało ale mam 16 lat i trzymam miche a na to idzie sporo kasy i tak wyszło Co [...]
Witam Od niedawna powróciłem do swojego FBW (przysiad, rdl, wycisk, wiosło, push press, drążek) i chciałbym się wspomóc suplami :) I teraz nie wiem które białko wybrać, myślałem o Olimp Protein 80 ale znalazłem 2 różne: http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Whey_Protein_Complex_100-opis26343.html [...]
[...] mam , zrzuce fat i odrazu biore sie za mase , bo szczypior to niezafajna ksywa xd Biegam 5 razy w tygodniu , 2 razy w tygodniu trenuje piłke nożna , co powinnienem jesc , zwracac uwage na białko , ww , czy cos żeby tylko zrzucic ten tłuszcz , brzuch będzie płaski to jedziemy mięsnie :) Z góry dziekuje za pomoc i nie pogardze żadna poradą.
Współczynnik BMR 1723.59 Aby utrzymać wagę Kalorie 3274.82 Węglowodany 55% 1801.15kcal = 450.29gram Białko 15%% 491.22kcal = 122.81gram Tłuszcz 30% 982.45kcal = 109,16gram Posiłki między 8:45 a 15:15 jem w szkole, nie mam kompletnego pomysłu na co zamienić posiłki w szkole, płatki owsiane mi na ogół smakują i lubie je jeść, ale też ciągle to się w [...]
[...] o porady. dodatkowo zaczałęm ćwiczyć w domu hantlami dodatkowo chce wplesc miedzy dni silowe cardio waże aktualnie 92kg wzrost 185 wiek 27 lat odzywki jakie mam to creatyna,białko,bcaa, witamina d 2000 iu, magnez, czy to dobre połączenie na początek i jak to dawkować odpowiednio? ps. dodam ze moim celem jest spalenie tłuszczu i nabranie masy [...]
Witam. Mam mały problem z rozłożeniem dawkowania supli, jeżeli ktoś mógłby sprawdzić: Czyli tak: Białko 3x dziennie - rano po sniadaniu, po treningu i po kolacji Omega-3 2x dziennie - w trakcie sniadania i kolacji Tauryna 3x dziennie-rano po przebudzeniu, przed treningiem, przed kolacja Dyma burn 2x dziennie - przed sniadaniem i przed silka (nie [...]
[...] zacząąc cykl na staku kreatynowym, jakieś pół roku temu brałem mono z Universala z Napalmem. Cały czas staram się jeść wmiare kulturystycznie do tego carbo przed i po tren+białko po. Myślałem o zakupie Size On tego z Weglami. Mono, Muscle Serum już mam i rozwarzam dodać jeszcze 3R lub PW. Tutaj pytanie czy dobre połączenie ? czy jak bede brał [...]
[...] Mam już dobraną odpowiednia dietę i plan treningowy Moja pytanie dotyczy się supli, które pomogłyby mi zrealizować cel. Myślałem nad: AAKG od Trec-a THERMO SPEED EXTREME, bo chyba na start Thermal pro evolution bądź Scorch byłoby przesadą? do tego jakieś białko(?) A Wy co proponujecie? Zmieniony przez - JUV3 w dniu 2012-01-12 19:21:28
Witam. Od początku roku ćwiczę na siłowni na sucho a wiec czas na pierwsze suple. W wakacje będę miał mnóstwo czasu na solidny trening wiec zdecydowałem się na cykl kreatynowy. Kilka pytań. 1. Jaka kreatyna do 65zł? MusclePharm CREATINE vs TREC CM3. Inne opcje też rozważę. 2. Dawkowanie na dobę. 10g? Czy przy pierwszym cyklu mniejsza dawka? 3. [...]
Nie stosuję diety ale staram się tak jeść by mi to nie przeszkadzało w treningach tzw staram się zdrowo odżywiać Co myślicie o takim jedzeniu ? Dobrze jest czy trzeba coś zmienić by pomagało to mięśniom rosnąć ? Płeć: mężczyzna Masa ciała (kg): 60 Wzrost (cm): 173 Wiek: 16 Aktywność fizyczna: duża aktywność Współczynnik BMR 1649.06 Aby utrzymać [...]
Hej, nauczyłem się od początku podczas ćwiczeń podjadać cukry, weglowodany i białko. Niedawno dowiedziałem się że aby trening wypompował cały glikegon z mięśni powinienem wstrzymać się z podjadaniem i przyjąć jedzenie dopiero po treningu. Problem jest taki: Pomimo obiadu zjedzonego 2 h przed treningiem to gdy na bieżąco nie dostarczam jakiś [...]
[...] - bjj sob-sparingi Jak trenowac na silowni by zyskac na sile i wytrzymalosci w walce ? Czy mozna robic silownie po treningu czy lepiej przed ? Druga sprawa to dieta i suplementacja, jako student jadam dosc nieregularnie a treningi koncze pozno. Czy w takim wypadku warto jesc posilek potreningowy czy wypic jedynie białko ? Ile tego białka brac ?
No wiec od tego roku zaczelem mieszkac w internacie:/ Wczesniej niemialem diety a cwiczylem od maja 2005r do konca tych wakacji. (ocvzywiscie z malymi przerwami;) )Cwiczylem na sucho i przez ten okers przybralem 11kg miesniowki. Waze teraz 63kg, wyciskam 82kg, mam 172cm wzrostu i 16.5lat. Wczesniej wsowalem duzo jogortow i ryzu itd, ale w [...]
witam.mam niewielki ale uciążliwy problem a mianowicie: mój ostatni posiłek około 23-ciej to porcja szejka białkowego (białko serwtki)+ glutamina. i tu zaczena się problem gdzie około 4 rano lecę zawsze do łazienki i mam zarwaną nockę. a może jak bym zrezygnował z szejka na rzecz 150g twarogu pułtłustego+glutamina? lub jakaś inną alternatywe? z [...]
Witam Mam chyba dobrą dietę i do niej odżywki (białko,dextroze,kreatyne,glutamine,hmb,animal-mstak) Ale zależy mi też na widocznych mieśniach brzucha. Generalnie rozpoczołem (po przerwie przez kontuzje) "rzucać nagami do góry" i po nich ćwiczę brzuch - oczywiście w dniach nietreningowych. Ile powinienem ćwiczyć razy w tygodniu brzuszki i czy [...]
Witam mam takie pytanie ogolnie cwicze na silowni od mysle lekko ponad roku ale z przerwami. Od miesiaca cwicze juz systematycznie jednak jeszcze bez wiekszej diety (jem juz zdrowiej i przede wszystkim wiecej) i tutaj moje pytanie bo chcialbym aby szybciej przybrac na masie kupic kreatyne ale czy waszym zdaniem nie za wczesnie na to? Jesli tak to [...]
witam! Podajcie mi jakies produkty wysokobialkowe oprocz jaj miesia i ryb-bo wiem ze te se najbogatsze w bialko.I mam do was pytanie ktore ryby najlepiej jesc?Ktore ryby maja najwiecej biala?Czy jak zjem np makrele to dostarczy mojego organizmowi po silowni wystarczajaco bialka? Pozdrawiam:)
czy polaczenie tych supli da jakis ciekawy wynik bcaa olimp, tribusteron 90 olimp, nito bolon 2 trck , kreatyna 1250 olimp, bialko x-5 olimp,hmb mega kps olimp, thermo speed olimp waze 105 kilo przez ostatni miesiac mialem redukcje w miesiac zrzucilem 10 kilo no troszke miesnia tez polecialo czy to co napisalem powyzej da dobry bodziec to [...]
Czesc, moze wie ktos z was jaka jest granica rozrostu baniaka (mniej wiecej). Mam na mysli naturalno granice , bez uzycia sterydow ani prohormonow tylko dozwolonymi srodkami (gainery, bialka, kreatyna i takie tam ). Z gory dzieki za odpowiedz Tak wogule to cwicze 1 rok i z 31-32cm w reku powiekszylem do 42cm . Nie podnosze za to wielkich ciezarow [...]
[...] kreatynę, Nitrobolon? Jem naprawdę dużo (czasem już nie daje rady ale wrzucam to w siebie). Jestem ektomorfikiem. Zaraz będa posty jedz więcej, popraw dietę. Ale naprawdę, już więcej jeść nie mogę,bym to zwrócił. Od 1,5 miecha ani kg masy. Wsztrzymać się jeszcze i brać XXl'a i białko? Czy bez innych branie tych 2 supli nie ma sensu? Pozdrawiam