SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Białko+cell pump + co do tego ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam zakupiłem taki zestaw bialko + cell pump co byscie dorzucili do tego ? mam 16 lat cwicze ponad rok 187 cm wzrostu 83kg wczesniej jadłem kreatyne Olimpa 1250.

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 1877 Data: 2010-11-06 19:40:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witama. taki mały problem skończyło mi sie dzis białko które pije bezpośrednio po treningu , nie mam narazie pieniędzy żeby kupić nowe czym mozna by było to białaczko zastąpić cel (masa-)

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1572 Data: 2012-08-16 19:53:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbo i bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    zakupilem bialeczko system protein 80 i carbo.. i carbo mam brac od razu po treningu... i pozniej sobie wypic przed snem bialko? jak to widzicie? btw wiecie ile ma duza lyzka gramow pojemnosci? thx

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1219 Data: 2005-03-07 14:03:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • znowu białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    czy jesli na sniadanie dostarcze 18g bialka z platkow owsianych i tylko 7gbialka z mleka to bedzie ok czy moge dodac troszke wiecej a z pozostalych odjac bo w sumie te 18g to roslinnea a tylko 7 zwierzece czaicie no nie o co mi chodzi

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1245 Data: 2005-05-16 13:10:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Magnum 5000 + białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Więc tak mam niecałe 15lat, waże około 65kg, ćwicze około roku. Co sądzicie o takim mini zestawie na mase? I jakie mogą być m/w efekty? Czy wogóle warto? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1525 Data: 2005-08-08 14:33:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko serwatkowe

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam pytanie co sadzicie o tym bialku http://www.allegro.pl/item261221243_bialko_serwatkowe_serwatka_4_kg_36zl_cwiczenia_.html , jak myslicie oplaca sie to kupowac czy bedzie to tylko niepotrzebne wydanie pieniedzy. Jak by cos mysle o kupnie 4,5 kg. Co wy na to ?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 949 Data: 2007-11-05 22:38:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko + WPC+ Kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich! Mam do Was takie pytanie: Czy można łączyć Białko z carbo i z kreatyną(w proszku)?? Tzn.czy można zmieszać to wszystko w jednym "shakerze"?? Jak nie to jak polecacie to wypić? Aha i ile gram carba muszę wypić przy wadze 59 kg,lat 16? Pozdro

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 819 Data: 2010-01-31 15:15:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIALKO- help:(

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy moge wiekszą czesc zapotrzebowania na bialko pokryc wpc 80? Mam zamiar zjadac dziennie 180g wpc 80 i to bedzie raczej moje glowne zrodlo bialka.. Czy tak mozna? Czy nie wykituje:P

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1746 Data: 2005-04-22 09:15:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • N.O.-Xplode + Mono + Białko + Carbo

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam prosbe, własnie nabyłem N.O.-Xplode + Mono + Białko + Carbo i chciałbym sie dowiedziec jak dobrze to wszystko ze soba przyjmowac zeby nie zmarnowac tych rzeczy i zeby nie poszedł cały wyciłek który wsadze w treningi na marne.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1256 Data: 2009-06-13 21:04:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko w wieku 14lat.

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy gdy ćwiczę już około 5-6 miesięcy mogę do mojej diety mogę dodać białko? Mówię oczywiście o używkach w proszku. Zadaję takie pytanie ponieważ dosyć dużo ćwicze i nie przynosi to widocznych efektów...

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1077 Data: 2011-01-10 20:05:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko firmy Olimp

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam pytanie czy białko OLIMP Pure Whey isolate96 jest dobrym białkiem na rzeżbę. może macie coś lepszego ??

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2395 Data: 2012-04-05 22:05:55 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • jakie bialko wpc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam jakie wpc polecacie mam zamiar kupic okolo 3kg wpcale juzx dawno nie kupowalem bialka wiec nie jestem pewny jakie wybrac co mozecie polecic?oczywiscie bez dodatkow bialka pszenicznego :)

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1712 Data: 2013-10-09 20:14:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie białko kupić

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam.Mam 173 cm wzrostu waga 73 kg .Posiadam dietę ale mam w niej mało białka , bo ok 23 g na jeden posiłek więc chcę kupić sobie do tego odżywkę białkową ale nie wiem jaką wybrać proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 840 Data: 2014-01-18 13:56:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko właściwości odtłuszczające?!!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    ostatnio w sklepie z odżywkami usłyszałem taka wiadomośc że białko cie nie otłuści a wręcz przeciwnie, pomoże w spalaniu tłuszczu... czy to prawda?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2059 Data: 2007-10-12 18:37:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po treningu gainer,białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Panowie po treningu do tej pory brałem i biorę: - hmb + aminokwasy proste + carbo + gainer Zakupiłem białko Matrix 10 i nie wiem kiedy je brać najlepiej, czy zamiast gainera, czy raczej potem wieczorem, czy przed snem? A w dni nietreningowe? Pzodrawiam

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 869 Data: 2013-03-20 14:41:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko dla kobiet

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chciałabym kupić odżywkę białkową dla kobiet do redukcji tkanki tłuszczowej. Najlepiej bez bez aspartamu i słodzików i w dobrej cenie ;-)

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2084 Data: 2016-07-26 19:29:22 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc Niewiem czy do bialka wpc 80 extensora brac wegle zlozone czy proste? i kiedy brac to bialko i wegle? oraz czy od brania wegli+bialko moge przybrac na masie tluszczowej jak mam do tego sklonnosci?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1573 Data: 2004-04-07 23:51:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko niewiadomego pochodzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Słyszałem ostatnio o białku serwatkowym wytwarzanym w zakładach mięsnych podobno jest prawie czystym białkiem i szybko się po nim tyje czy to prawda??? Czy to nie jest coś szkodliwego???

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1677 Data: 2004-09-15 16:53:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TOP MASS OLIMP+białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co sądzicie o tej odżywce mam zamiar ją kupić, i brać razem z białkiem OSTROWIA czy coś takiego ,do tego jeszcze mam ułożonom super diete na mase.Mam 195cm i 85kg,chce przytyć doradźcie mi coś jak jest coś lepszego...

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1323 Data: 2005-08-18 12:58:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zaraz po treningu - jakie bialko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam. dokladnie jak w pytaniu, moj organizm nie toleruje zbytnio odzywki bialkowej wiec co najlepiej zapodac bezsposrednio po treningu. dzieki

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2133 Data: 2006-08-08 23:41:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)