SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pelna rozpiska na rzezbe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
Czesc. Chodze , szukam , ale znalesc nie moge! pelnej rozpiski na rzezbe ! Prosze nie wysylajcie do wyszkukiwarki bo siedzialem tam caly wczorajszy dzien i pol nocy...Moglby ktos poswiecic chwilke czasu i rozpisac mi cwiczenia na RZEZBE ? PROOOOSZEE.... mam prosta laweczke z maszyna do nog , prosty gryf i hantle.

Piszcze na maila , jezeli byscie byli na tyle mili , zeby podpowiedziec poczatkujacemu cos o odzywkach [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Trening na rzezbe rozni sie tym od treningu na mase ze zaiwera wiesza liczbe powtorzen [opisana w atlasie] i weiecej cwiczen izolowanych +dopuszczalne jak by odgornie rpzez izolowanie maszyny.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
Ale Ja chce zala rozpiske na tydzien ! Kiedy klata , kiedy biceps , kiedy triceps !. Pelna rozpiske jeju... trudnos poswiecic troche czasu ?

Piszcze na maila , jezeli byscie byli na tyle mili , zeby podpowiedziec poczatkujacemu cos o odzywkach [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
po 1 nikt tutaj planow nie pisze oprucz zainteresowanych, my tu oceniamy/poprawiamy
po 2 trudno wziasc rozpiske na mase przerobic laczenia na 2x w tyg +dodac 2gie treningi lzejsze+dodac troche izolonych zwiekszyc serie? hmm faktycznie lepiej pisac samemu

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat271404/

i nie gadaj ze szukales bo temat jest 4 czy 5 linijek pod twoim.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
nie mam lawki skosnej...

Piszcze na maila , jezeli byscie byli na tyle mili , zeby podpowiedziec poczatkujacemu cos o odzywkach [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie maertw sie niedlugo gwiazdka moze rodzice kupia

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
nie mam rodzicow , z domu dziecka pisze. i to nie jest smieszne :P NAPISZESZ MI TA ROZPISKE ZE SZPRZETEM JAKIM JA POSIADAM ? PROSZE...

Piszcze na maila , jezeli byscie byli na tyle mili , zeby podpowiedziec poczatkujacemu cos o odzywkach [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
a co to sa cwiczenia izolowane ? i co to sa duze miesnie i male , znaczy sie grupy miesniowe , i po ile serii na taka grupe na rzezbe.

Piszcze na maila , jezeli byscie byli na tyle mili , zeby podpowiedziec poczatkujacemu cos o odzywkach [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
czytaj atlas ja tu nie jestem od przepisywania go.

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-17 19:34:47
1

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o zmiane planu

Następny temat

Kto pomoże przy żonie ? ;-)

WHEY premium