SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Bialko w proszku

    Temat
    Kuchnia SFD

    Witam. Kupilem ostatnio bialko w proszku o smaku wanilli i niestety za cholere nie moge tego wypic. Jest to dla mnie na tyle nie dobre ze zwymiotowalem:x i talie moje pytanie czy mozna cos dodac do tego zeby mozna bylo zabic ten smak wanilli lub troche go zmniejszyc by byl w miare do wypicia?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1293 Data: 2016-08-07 13:39:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko po treningu???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam i mam prośbę o odpowiedź na jedno pytanko. Obecnie ćwicząc zależy mi głównie na redukcji tkanki tłuszczowej. Cwiczę około 45-60 minut treningu siłowego, następnie idę na 45 minut na bieżnię. Czy białko wypić po treningu siłowym a przed kardio? Czy całkiem po treningu czyli po kardio? Z góry dziękuję za pomoc.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 787 Data: 2016-10-08 21:49:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko i efekty uboczne HELP!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie, że mój organizm źle reaguje na przyjmowanie białka (z sfd lub my protein) wymieszanego z kreatyna. Zaraz po wypiciu, a nawet w trakcie picia, mam niestrawność i bóle głowy. Czy jest taka możliwość, że dzieje się to z powodu suplementacji? Gdzie się mam zgłosić z takim problem? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 708 Data: 2017-04-24 22:03:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sciete bialko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy zmienia sie wartosc odzywcza scietego bialka? Nie za bardzo lubie jajek na miekko i surowego miesa

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2761 Data: 2006-07-12 18:39:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko hi tec

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Własnei zakupiłem białko tej firmy Anabolic Protein ale mam mały problem odnośnie dawkowania. Na opakowaniu pisze aby dawkować 3 razy dziennie w dni treningow jak i nie treningowe jednak moj ojciec pytał sie trenerów na siłowni i oni mówią aby brac w dni treningowe 2 razy a w NT ani razu. Jak mi radzicie?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1071 Data: 2007-03-08 18:29:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie dawno kupiłem Białko Firmy OXY-GEN Nutration Muscle building Protein 80 skład białka to ; koncentrat Białka Serwatki i Koncentrat Białka Przenicy w 100g biała mieści sie 77g białka jest o smaku banana CO O NIM MYśLICIE TYLKO SZCZERZE???????

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1633 Data: 2008-03-11 12:45:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko, białeczko.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zakupiłem moje pierwsze białko Whey Protein Complex 100% z Olimpu 700gram. Chodzę na siłownie 4,5 miesiaca, pije carbo od 2 tyg, białko dopiero od 2dni. Pytanie z mojej strony ---> czy jest różnica kiedy będę to białko stosował? i kiedy powinienem? I mogę stosować nieregularnie? Np dziś rano, jutro w południe a akurat pojutrze popołudniu?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 668 Data: 2015-07-07 12:41:22 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam pytanie moja dziewczyna dostała białko Whey Protein Complex firmy Olimp. I boi się że po tym przytyje. Powiedzcie jak to z tym białkiem jest. Czy ma sie spodziewać przybrania masy czy raczej spadku? /SFD/2018/1/16/2094f3a314cd425c8c4a186f8032db9b.jpg

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1184 Data: 2018-01-16 23:44:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko treca 30 g jak odmierzyc ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mama bialko treca whye protein cconcentrate 80% 1500 g ja mam odbierzyc 30 g tego bialka ??

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3262 Data: 2003-11-28 22:30:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kiedys jesc bialko przed treningiem czy po ?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Chciałbym wiedziec kiedy spozywac bialko po treningu czy przed ?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 3597 Data: 2010-08-10 16:43:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening o wczesnej godzinie a białko

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witajcie. Tak się składa że trening wypada mi na godzinę 12-13 natomiast wstając o 10 spożywam śniadanie w postaci płatków owsianych gdzie ilość białka jest raczej znikoma. Moje pytanie dotyczy białka mianowicie interesuje mnie czy jest ono ważne w posiłkach przedtreningowych. Dodam, że przed samym treningiem jak i po nim zażywam carbo.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 682 Data: 2014-04-03 22:23:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko z Allegro po raz n-ty

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co sadzicie o bialku sprzedawanym na aukcji na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=43018541 Kupil ktos to moze i czy warto kupywac bo cena wydaje sie niska...Warto laczyc takie bialko z Gainerem !? Z gory dzieki za pomoc Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-02-27 11:20:10

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1341 Data: 2005-02-27 11:05:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna +białko+bcaa=pomożecie?:)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    wiatm!!! Mam pytanko.Mam 175cm i 77kg wagi.Ćwicze teraz FBW i biore odżywke białkową oraz bcaa.Dieta na zero no może lekki minus.W czerwcu chciałbym przeskoczyć na kreatyne,białko i bcaa.Tu moje pytanie.Czy jest to dobre połączenie jeżeli chodzi mi o wypracowanie czystych mięśni?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1310 Data: 2008-03-19 16:49:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko za podobną kase

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Konczy mi sie ostrowia i bede musial chyba cos dokupic. zastanawialem sie czy wziac kolejną pake 1,8kg ostrowii czy moze dostane cos lepszego za taka/podobna kase? mam do dyspozycji gdzies 80zl,jezeli znalazlo by sie cos na serio dobrego to moge dozbierac Jeśłi lowickie to to samo białko, to chyba ma ciekawsze smaki?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 884 Data: 2009-08-06 22:11:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko i XPLODE przed treningiem

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam. Posiadam XPLODE i białko OSTROWIA. I pytanie. Wcześniej XP brałem 40min przed treningiem a wczoraj doszło białko. Jak mam to połączyć? Ile przed brać białko i XP? I pytanie jeszcze 1 ile min po treningu muszę białko uzupełnić?;> pzdr

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1693 Data: 2008-11-18 18:41:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko a trening wytrzymałościowy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! trenuje judo, a dodatkowo zaczynam trening wytrzymałościowo-siłowy i tu moje pytanie, czy białtko jest dobry suplementem aby poprawic moja wytrzymałoś...jeśłi tak o jak je stosowac: porcja rano(na czczo czy po posiłku) przed treningiem(ile czasu) po treingu(ile czasu)?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1373 Data: 2011-01-30 19:13:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gainer czy białko????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Od jakiegoś czasu kombinuje (przy pomocy wyszukiwarki) co kupić do kreatyny????Zastanawiam się nad gainerem lub białkiem z nowej serii olimpa. Chciałbym na ten cel wydać ok 100 zł. w tych okolicach są gainery 3kg lub białka 1,5kg co wziąść, a może coś innego. w jakich dawkach to brać

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1182 Data: 2003-07-02 23:22:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna + bialko + glutamina

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! posiadam zestaw Vitalmaxa kreatyne 600 kaps. po 500mg w kazdej. Do tego bialko Mx pro - 2,3 kg i 250 kaps Glutagenixu. Chcialbym sie dowiedziec jak to najlepiej i w jakich porcjach dawkować panowie ?:) Dodam ze to moj "1szy raz" z odzywkami :), chodze na silownie 4x w tyg, dietka jest :). Pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1097 Data: 2005-04-14 00:24:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam co sądzicie o tej odżywce czy to czasami nie jest jakaś lipa cena naprawdę konkurencyjna Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2009-05-12 14:02:19

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2512 Data: 2009-05-12 13:20:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Po 35 roku życia

    Witam Czy możecie napisać jakie jest obecnie najlepsze białko na noc w chwili obecnej mam takie AminoStar 100% Whey protein i nie jestem pewien czy mogę je brać na noc

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2460 Data: 2013-11-24 22:43:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)