SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • dieta na mase do oceny!!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] płatków kukurydzianych+30g rodzynek białka-16g/weglowod.-106,7g/tłuszcz-2.7g /ZAMIAST KUKURYDZIANYCH LEPSZE PLATKI OWSIANE, DODAJ 100G TWAROGU 7:40-75g Mega Mass 4000 białko-25/weglowod.-62,5/tłuszcz-6 /TO BARDZIEJ PASUJE KOLO 10. A PRZY OKAZJI CO TO ZA CUDO? BIERZESZ 75G GAINERA A DOSTAJESZ 93,5G PRODUKTU? COS CHYBA NIE TAK Z [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1307 Data: 2003-09-25 08:38:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jeśli już....

    Post
    Odżywki i suplementy

    Jak dopniesz dietę to ma sens. Możesz kupić monohydrat (np. Vitalmax, Universal, Scitec) albo jabłczan (np. Trec CM3) na pierwszy raz. Czyli rozumiem, ze na tą chwilę najlepsze rozwiązanie to białko z jedzenia+ białko z prochu? A nie białko jedzenia, które spowoduje zwiększenie dziennego zapotrzebowania np z 50% np do 80% + dodatkowo kreatyna???

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2441 Data: 2013-08-26 13:15:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko-opinie i dawkowanie

    Post
    Odżywki i suplementy

    Dzięki za oponie, bardzi mi pomogliście :) Wydawało mi się, że białko to białko i liczy się tylko jego skła w WPC... Wykorzystam je do konca i zakupie inne ze sklepu SFD bo macie atrakcyjne ceny w porównaniu do sportowego gdzie się zaopatrzam ;p Wydaje mi sie, ze ta miarka nie ma 30 g ale nie jestem pewien, pójdę do znajomego ma małą wage i zważę [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 4789 Data: 2011-03-03 10:45:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ostatki masy przed wakacjami

    Post
    Odżywki i suplementy

    Jak to rozpisales, skoro nawet nie masz ulozonego odzywiania? odzywki sluza do jego uzupelnienia. Poza tym. Około godziny przed treningiem 45g magnum 8000 trecPo treningu magnum 60g. Około 45 minut po p80 30g Gainera przed treningiem nie pij, a zjedz posilek. ODzywki weglowodanowe - po treningu. Jaki sens widzisz, w spozyciu gainera, a po 45 min [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1568 Data: 2009-06-03 14:43:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hi- Tec czy inne firmy nie da się ukryć, że oszukały klienta. Stosowałem c6, zresztą dalej mam na stanie. Ale stosowałem to białko z myślą o wpc, a nie kazeinie. Tak więc w zastępstwie trzeba poszukać innego białka, co też zrobiłem (choć nie mam pewności, że np za dwa miesiące nie okaże się, że też jest wałowane- choć mocno w to wątpię). Niemniej [...]

    Odpowiedzi: 821 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-01 18:47:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] białek swoich produktów aby pokazać ludziom,że moje produkty zasługują na zaufanie konsumentów, robie wyniki badań innych firm i PORÓWNUJE . Wtedy konsument widzi "Oho jego białko wypadło tak, inne białko tak biore to i tamto" A nie pisze tekst o JAK FAŁSZOWANE SĄ BIAŁKA,potem tłumacze się błędnymi tabelami itp... Miało wyjść pięknie a wyszło ?? [...]

    Odpowiedzi: 821 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-14 18:03:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Właśnie spróbowałam: -gęstość super, -pieni się, ale tak fajnie, że mi bardzo smakowała ta pianka - pierwsze białko, które wypiłam z wodą i się oblizałampychota i ta nutka gruszki jest mega -na mleku też dobre, ale po co dawać mleko jak na wodzie jest pycha - Marcinie mam to samo, niby na wodzie a smakuje jakby było ze śmietanką Podsumowując - [...]

    Odpowiedzi: 72 Ilość wyświetleń: 9419 Data: 2011-09-20 20:34:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak dal mnie białko rewelacja bardzo dobry wyrazisty smak, rozpuszczalnosc ok, piany praktycznie w ogóle nie ma wiec spokojnie moge to białko polecic

    Odpowiedzi: 72 Ilość wyświetleń: 9419 Data: 2011-09-26 22:00:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl kreatynowy

    Post
    Odżywki i suplementy

    W dni treningowe: Kreatyne + tauryne rano na pusty żołądek, tak po 30-45 min białko, kreatyne po cwiczeniach i po 30-45 min białko. W nietreningowe tak samo. Mozesz tez brac białko wieczorem. A dextro bym sobie odpuscił.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1156 Data: 2006-03-02 23:16:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trec - Whey Genic

    Post
    Trec

    białko jak białko

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 11610 Data: 2011-03-23 21:54:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • olimp tcm i białko treca, bcaa skończyłem 2 dni temu i zamierzam posłać je na wakacje a jeść same białko.

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-24 22:54:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ok 66-67cm Łydka lewa/prawa 42-43cm Kark 44cm Rekordy bez sprzętu: Przysiad 235kg Wyciskanie leżąc 157kg Martwy ciąg 270kg 2) Spis suplementacji. Odżywka wysokobiałkowa jaką stosuje to VitaFit Wpc protein plus. Z supli obecnie stosuje tylko profilaktycznie Gold Glucosamine z Olimpu. 3) Dieta Bardzo intuicyjna, staram się [...]

    Odpowiedzi: 546 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-21 18:12:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • juz skonsultowalismy pewne sprawy na prv bialko normalnie obala w sklepie stacjonarnym maja vitafita jakby co to włączymy go do diety nie wiem co sie z ludzmi dzieje kiedys szamał kotlety i bylo dobrze a teraz nagle nie

    Odpowiedzi: 546 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-23 21:43:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wtorek – DT – Tydzie drugi Dieta & suplementacja Śniadanie: Owsiane białko II posiłek: Brązowe pieczywo WASA Polędwica jabłko Przed treningowy: cycek Szpinak ryz Suplementacja podczas treningu: Isoactive Suplementacja po treningu: BRAK Posiłek po treningowy: cycek makaron Na noc: wiejski TRENING [...]

    Odpowiedzi: 546 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-02 18:21:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Nie szata zdobi człowieka, ale muły..." DZIEŃ Nr. 11 - DT Nr. 8 TYDZIEŃ Nr. 2 Dieta & suplementacja I posiłek Płatki owsiane + białko + owoc, bułki z serem i szynką, ok 60g chudego twarogu II posiłek 200g ryżu, gotowane mielone, brokuły, ok 60g chudego twarogu III posiłek Białlko IV posiłek Makaron + mięso, warzywa V posiłek [...]

    Odpowiedzi: 546 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-04 14:32:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BiaŁko z sera zółtego, serka wiejskiego czy twarogu nie jest zbyt wartosciowe tak samo jak z produktów zbożowych. Wegle tez dostarczasz z mocno kontrowersyjnych produktów jak bułki (oby nie białe), ziemniaki czy pyry. Jestes chyba fenomenem genetycznym, ze na takiej diecie zdolales tak rozbudowac sylewtke i siłe. Zmieniony przez - pavveeel w dniu [...]

    Odpowiedzi: 546 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-06 13:11:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poniedziałek DT – Tydzień trzeci Dieta & suplementacja Śniadanie: Owsiane Mleko Białko II posiłek: Brązowe pieczywo WASA Polędwica jabłko Przed treningowy: cycek Szpinak ryz Suplementacja po treningu: Vita fit + leucyna Posiłek po treningowy: cycek Warzywa Na noc: wiejski TRENING Klata + Barki Wyciskanie sztangi leżąc [...]

    Odpowiedzi: 546 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-08 18:37:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poniedziałek DT – Tydz czwarty Dieta & suplementacja Śniadanie: Owsiane Mleko Białko II posiłek: Brązowe pieczywo WASA Polędwica jabłko Przed treningowy: cycek Szpinak ryz Suplementacja po treningu: Vita fit + leucyna Posiłek po treningowy: cycek Warzywa Na noc: wiejski TRENING Klata + Barki Wyciskanie sztangi leżąc [...]

    Odpowiedzi: 546 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-15 18:49:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • W tym roku spamu nie będzie

    Post
    Scena MMA i K-1

    zma jest gownem generalnie, na regeneracje to bcaa, inne rodzaje aminokwasow, bialko (patrzac przez pryzmat bcaa), arginina (przed snem brac), wegle-bialko przyspieszaja regeneracje jako szejk potreningowy (odpowiednia proporcja bialka/wegle przyspiesza odbudowe glikogenu), kreatyna teoretycznie tez z racji przyspieszonej odbudowy atp; od razu [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-01-19 21:14:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • W tym roku spamu nie będzie

    Post
    Scena MMA i K-1

    Białko warto utrzymać. To naprawdę nie jest problem- oprócz mięcha masz twaróg, jajka, orzechy- z tego można zayebiste rzeczy zrobić. Chyba że nie masz miejsca na wpychanie to se kup białko sfd econo, które jest tanie i imo zayebiste jak na tę cenę. Ja z mięcha nabijam niewielki procent białka dziennego.

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-01-20 23:40:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)