Iron HORSE Series 100% PURE WHEY - wanilia
Dzisiaj stestowałem to białeczko po treningu i:
- rozpuszczalność rewelacyjna
- fajny zapach
- brak piany po rozrobieniu w wodzie
- dobry smak ale jakiś taki za słodki dla mnie, wole mniej słodkie
- brak osadu
ciekaw jestem innych smaków, jak sa mniej słodkie to zapewne by mi zasmakowały ale tej wanilii nie dałbym rady długo pić.
Dzisiaj stestowałem to białeczko po treningu i:
- rozpuszczalność rewelacyjna
- fajny zapach
- brak piany po rozrobieniu w wodzie
- dobry smak ale jakiś taki za słodki dla mnie, wole mniej słodkie
- brak osadu
ciekaw jestem innych smaków, jak sa mniej słodkie to zapewne by mi zasmakowały ale tej wanilii nie dałbym rady długo pić.
Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

pychota i ta nutka gruszki jest mega
nie żre białeczka codziennie więc 2 kg to trochę dużo, mi 750 g na 2-3 miechy wystarcza