Na pewno pamiętacie Rosjanina Kirill Tereshina zwanego także “Bazooka arms”. Przez jakiś czas było o nim cicho, ale na jednym z jego profili pojawił się filmik, na którym widać, że jego wypełnione syntholem bicepsy są coraz większe!

Dlaczego na jednym z profili? Fitplota poszukując najnowszych informacji o Kirillu, odkryła, że ma kilka kont na Instagramie. Na jednym z nich ma prawie pół miliona obserwatorów, na drugim ponad sto tysięcy. Nie wiemy czy jest to zabieg celowy, zwiększający zasięgi, czy jest w tym jakiś inny ukryty cel. Jedno jest pewne. Ten koleś ma nierówno pod sufitem. Jego sylwetka wygląda wręcz komicznie… Nie wiemy z czego się utrzymuje, ale patrząc na filmiki na jego profilu na Instagramie wszystko wskazuje na to, że gra lub planuje odegrać rolę w filmie dla dorosłych. Mamy nadzieję, że nigdy przypadkiem na niego nie trafimy :)

 

Komentarze (17)
lordknaga

ilosc subow sama mowi, co ludzi przyciaga najbardziej w necie - takie wlasnie patusy i anomalie spoleczne :-D

12
_Knife_

Ludzie to w większości d****e, wystarczy zobaczyć ile głosów (upvotes) dostają osoby piszące bzdury na youtube, wykopie czy (o wiele rzadziej) w serwisie reddit. Ostatnio jeden mistrz napisał, że sportowcy testują obecnie testosteron z dzikich gatunków zwierząt, bo będzie on niewykrywalny w testach antydopingowych %-) Żeby jeszcze gość miał pojęcia jak działa testosteron i czym się różni molekuła łosia czy człowieka %-) Inny spec napisał, że armstronga nie złapali na dopingu (1.4 tys. głosów) - a złapali go kilkukrotnie, a później już całkowicie go udupili, gdy pojawiły się nowe metody wykrywania. Przykre tylko, iż profesor i internetowa patologia mają takie same prawa wyborcze i możliwość wypowiadania się w sieci.

13
lordknaga

Knife - lepiej bym sam tego nie napisal, gdyby nie internet, to bym sam nie wiedzial , ilu idiotow i tlukow zyje na tej planecie, obok nas. -)

6
Gryfina_Rabarbell

Rozumiem co masz na mysli i ale to juz ktorys z koleji artykul tego typu i po co to promowac. The Kim Kardashian of biceps.

3
Bull

Knife w sedno

3
Bull

gość szykuje się do startu w zawodach, poważnie

1
acidm

Leniwy ujj

5
lodzianin1

Tragedia

7
salvi00

Już wiem kto będzie moim trenerem personalnym.

4
slawek83

Masakra z chłopa na maxa , ale jak zagra w "pornolu" z tymi swoimi "platfusami" na oleju to już będzie cyrk

4
aikidoki

Ruski d**** i tyle w temacie z mojej strony. Nie on jeden ze wschodu jest "inny" niż wszyscy...

2
pavlog89

Raczej w coraz wiekszej głupocie , moja babcia tez miala kolo 50 w łapie ..

1
Empowered

Gdy bym miał takie bice przy jego proporcjach ciała bał bym się że mi eksplodują :D

3
GrzechuPe93

Co do gościa to ma miec juz operacje na te łapska :-D

1
czarny19820

Patologia takim głąbom powinni zakazać cokolwiek publikować

1
Marcin44

Typ robi z siebie kalekę na własne życzenie. Przecież to może się skończyć amputacją.

1
domosos

W głowie też chyba synthol pływa zamiast mózgu

0