Mark Wahlberg jest jedną z największych gwiazd Hollywood. Na pewno kojarzycie go z filmów takich jak “Ted”, “Fighter” czy “Transformers”. Mimo, że na karku ma już 48 lat przyznacie, że jest w świetnej formie, co z resztą ostatnio pokazał. Oczywiście nic samo nie przyszło. Wahlberg regularnie trenuje, a na jego Instagramie znajdziecie dużo zdjęć i filmików z siłowni. Na jednym z ostatnich, pokazuje swój niesamowity sześciopak i zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

Mark twierdzi, że nienaganną formę osiągnął dzięki systemowi treningowemu o tajemniczej nazwie F45. Jest to australijski program treningowy, który trwa osiem tygodni. Zawiera elementy treningu interwałowego o wysokiej intensywności, treningu obwodowego i treningu funkcjonalnego. Oczywiście kluczową rolę odgrywa tu także dieta. Pierwsze dwa tygodnie to czas detoksykacji organizmu, następne cztery składają się z diety wysokobiałkowej, a ostatnie dwa tygodnie to posiłki o wysokiej zawartości tłuszczu. Widać, że program doskonale się sprawdza w jego przypadku i zachęca też inne osoby w wieku około 50 lat do regularnej aktywności fizycznej i wykupienia programu. W sumie nic dziwnego, w końcu F45 to firma, której Mark kupiła akcje, więc ma w tym również jakiś interes. Wkrótce po raz kolejny zobaczymy go na dużym ekranie w filmie “The Six Billion Dollar Man”. Jak oceniacie jego formę?

Komentarze (11)
sieszpak

jak mówi wszystko na ryżu i kurczaku ;) do "Sztanga i cash" ciekawe czy ryż czy kurczak tak go podlał jak innych nie podlewa antek i metka

0
Entreri

Wahlberg od modych lat lecial na SAA. Teraz byc moze leci na czysto - ale w jego przypadku to jest czysty biznes - reklamuje wiele produktow 'fitnessowych', wiec szekle musza sie zgadzac.

1
anubis84

Raczej wątpię by na czysto jechał swoje lata już ma, może leci coś "zdrowotnie" :-D

0
Marian.B.

"Pierwsze dwa tygodnie to czas detoksykacji organizmu" -a co miał toksycznego?

0
Gats 2

Złogi jelitowe do kiepskiego żarcia co utrudniało pełną przyswajalność pokarmu + powodowało stany zapalne organizmu.

Nie no, tak sobie gdybam oczywiście.

Poza tym, okresowy post dobra sprawa, "oczyszcza organizm".

1
anubis84

jak obserwuje jego insta to tylko cały czas trenuje non stop.

0
szaba18

Wie ktoś może co on ma n udach przymocowane ?

0
anubis84

Może jakaś uprząż, albo opaski uciskowe zapobiegające odpływowi krwi.

0
szyczak

jak na ten wiek to dobrze wygląda sylwetka, kiedyś czytałem jego rozkład dnia to nieźle trenuje.

0
skorupski

Od dawna ma dobrą sylwetkę, za czasów juz jak śpiewał się dobrze prezentował i tak mu pozostało już

0
domosos

Jak na te lata się dobrze trzyma, film sztanga i cash dobrze na niego podziałał

0