Na profilu Sylwestra Stallone na Instgramie pojawiło się nagranie na którym możecie zobaczyć trzy legendy. Mowa tu oczywiście o Sylwestrze Stallone (73 l.), Dolphie Lundgrenie (61 l.) i Arnoldzie Schwarzeneggerze (71 l.). Spędzili oni trochę czasu razem na imprezie związanej z nowym filmem “Terminator: Mroczne przeznaczenie”, którego premiera odbędzie się 25 października. Panowie na filmie wrzuconym przez Stallone wyglądają świetnie i widać, że spędzali ze sobą miło czas, zapewne wspominając dawne czasy. Schwarzenegger miał cygaro w ustach, a Stallone machał ręką przed kamerą, żartując do Arniego: „Moja ręka wygląda lepiej niż twoja twarz”.

Na co Arnold odpowiedział mu: 

„Myśli, że jego ręka wygląda lepiej niż moja twarz. Spójrz, jaki jestem przystojny. Spójrz na Dolpha, spójrz na to piękno, on nie może tego znieść tego, że ma wokół siebie tylu pięknych facetów.”

Faktycznie trzeba przyznać, że panowie jak na swój wiek, wyglądają naprawdę świetnie!  Arnold jutro kończy 72 lata i przyznacie, że wygląda o wiele młodziej. Stallone na Instagramie napisał pod wideo: "Mężczyźni, którzy nie chcą dorosnąć. Właściwie po co bracie? My się bawimy! Starzejemy się niezgrabnie!!!!!!”