SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak schudnąć po 30-tce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, proszę o radę, w jaki sposób ułożyć sobie dietę na schudnięcie. Mam 32 lata, 80 kg wagi i 167 cm wzrostu. Tryb życia wybitnie siedzący, dodatkowo praca stresująca i praktycznie bez możliwości zjedzenia obiadu o normalnej porze.
Śniadanko ok. 8 rano, II śniadanko ok. 11 (w zasadzie przegryzka w stylu jogurt), III śniadanko ok. 15 (także najczęściej jogurt), obiado-kolacja ok. 18-tej. Potem, niestety, zwykle kończy się słodkościami ok. 20-tej (czego nie mogę zwalczyć :()
Potrzebuję schudnąć ok. 15 kg - wiem, że potrafię, bo dwa lata temu mi się udało, niestety efekt jojo zadziałał. Wtedy przeszłam przez kolejne fazy Dukana. W moim przypadku to chyba bardziej problem siedzi w głowie, bo przegrywam walkę sama ze sobą, nie potrafię zwalczyć pokusy :)
Do tego chcę włączyć wizyty w fitness-klubie, myślę że tak 3 razy w tygodniu po godzince.
Proszę, pomóżcie skomponować dietę, by spróbować raz jeszcze zawalczyć?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proszę policz ile dostarczasz kcal teraz i rozpisz tą dietę wyraźnie wtedy bedziemy kombinowali.
1

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15963
hmmm a może dieta jem/nie jem?

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
s.m.p.a. - postaram się zrobić rachunek kalorii, jednak myślę, że wcale tego dużo nie ma, jeśli chodzi o posiłki w ciągu dnia - żadnego przejadania się, pogryzania, etc. W diecie ograniczyłam ziemniaki, prawie zupełnie pieczywo (poza sporadycznie bułkami grahamkami), w ciągu dnia staram się nie jeść słodyczy. W ciągu dnia, w pracy, walka z pokusą jest łatwa, bo mam czym zająć myśli i ręce :). Problemem są wieczory, kiedy bardziej z nudów ręka sama wędruje po coś "na ząb". Jak powstrzymać wieczorne napady ochoty na coś słodkiego? Czym bezkarnie lub w miarę bezkarnie oszukać potrzebę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
policz zobaczymy jeśli ułożysz dobrą dietę nie będzie żadnych napadów

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i dwa pytanka

Następny temat

jak schudnąc 20 kg

WHEY premium