SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Witamy,



kolejny test 50/50 organizowany przez firmę Iron Horse Series. Tym razem wyłącznie dla KOBIET.

Sponsorem zestawu jest firma IRON HORSE SERIES
- http://ironhorseseries.pl/

Ilość maksymalna osób, których poszukujemy to 4 kobiety. Każda uczestniczka może mieć swój własny temat, bądź na zasadzie rywalizacji z inną uczestniczką/uczestniczkami.

WYMAGANIA OD IHS :
- min. 18 lat
- min. 100 postów na SFD.pl
- co najmniej 3 miesiące na sfd.pl
- min. 3 wypiski w tygodniu
- cotygodniowe zdjęcia obrazujące postęp sylwetkowy

Na czym polega test 50/50?
Płacicie za dowolne wybrane przez Was suplementy Iron Horse jedynie 50% CENY DETALICZNEJ. Przykładowo za nasz produkt kosztujący 100 zł w cenie detalicznej płacicie wyłącznie 50 zł.

Cel :
Nie narzucamy z góry czy ma być to test masowy/redukcyjny czy wytrzymałościowy. Uczestnik sam sobie obiera cel, a my tylko w tym pomagamy.

Czas trwania testu:
Po skończeniu naboru test może trwać min. 4 tyg do max. 16 tygodni.

DLA NAJBARDZIEJ PRZYKŁADAJĄCYCH SIĘ UCZESTNICZEK DO TESTÓW PRZEWIDUJEMY BARDZO CIEKAWE NAGRODY W FORMIE ODŻYWEK.


Wyniki naboru za ok. 14 dni od dnia DZISIEJSZEGO.

Kobiety, które zgłaszają swoją kandydaturę muszą posiadać wypełnioną ankietę.

W ankiecie musi się znaleźć :

1. Wiek
2. Staż treningowy
3. Cel testu
4. Planowana dieta
5. Planowany trening
7. Ostatnio (3 miesiące) stosowana suplementacja
8. Aktualne zdjęcia (min. 2)

PROSIMY O UMIESZCZANIE ANKIET PONIŻEJ TEGO POSTA W TYM TEMACIE BEZ ZBĘDNEGO SPAMU!


WSZYSTKIE PYTANIA KIEROWAĆ W TEMACIE DO TEGO PRZEZNACZONYM!

Na forum jest prowadzony już jeden test masowy 50/50, tutaj możecie zobaczyć jak wyglądają ładne,regularne wypiski -

https://www.sfd.pl/Test_sponsorowany_Masa_z_IHS_50/50__obły,_IGM,_krisss_zaw-t901220.html


PYTANIA W TYM TEMACIE - https://www.sfd.pl/pytania_do_konkursów/naborów_IHS-t905141.html

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2013-01-13 13:52:59

Iron Horse Series Team

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Zamykamy nabór!
Wybór jest dość prosty i czytelny
Moje drogie Panie! Patryk skontaktuje się z wami co do szczegółów ustalimy co i jak i pewnie na spokojnie ruszymy po 26.01 bo jak wiemy wtedy są dość istotne zawody KSW
Tak wszystko wiem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
To ja pierwsza

1. Wiek - 27 lat
2. Staż treningowy - ok. 5 lat
3. Cel testu - redukcja; wzrost wytrzymałości będzie mile widziany
4. Planowana dieta - redukcyjna nie będę liczyć bilansu B/W/T, jem na oko; węglowodany raczej okołotreningowo, mało tłuszczy
5. Planowany trening - 5x w tygodniu muay thai/MMA, w pozostałe dni crossfit i/lub aeroby
7. Ostatnio (3 miesiące) stosowana suplementacja - ZMA, bcaa, białko, CLA
8. Aktualne zdjęcia:









"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Mam też nadzieje,że do testu zgłosi sie Princessa i Fitunia ;)

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, ja sie zglaszam raz kozie śmierć, akurat planuję redukcję lub rekomp, jeśli coś takiego w ogóle wyjdzie. a dodatkowa motywacja zawsze będzie żeby się nie zbłaźnić na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ankieta pójdzie wieczorem, siądę do kompa i wypełnię wszystko ładnie.
mialo byc bez spamu, przepraszam:)

Zmieniony przez - fitunia w dniu 2013-01-22 11:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
Ja nie wiem czy zdążę bo jak na razie u mnie jest problemos dostałam powołanie do kadry "old boy" więc czasu prawie nie mam z treningami na siłowni też będzie krucho przez jakiś miesiąc bo ręczna pochłania mnie całkowicie ....... ale mam 14 dni więc może to jakoś ogarnę do tego czasu ... na chwilę obecną jest ciężko z czasem

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, więc zaczynamy...
1. Wiek = 22 lata
2. Staż treningowy = 2 lata siłownia, od 5 lat aktywna fizycznie (rekreacyjnie pływanie, bieganie i co się tam jeszcze innego nawinie
3. Cel testu = REDUKCJA!! a właściwie, kontynuacja przerwanej redukcji (problemy ze zdrowiem), ewentualnie rekomp, bo mięcha sporo uciekło - zobaczymy, co z tego wyjdzie, a wyjdzie "w praniu"
4. Planowana dieta
1. 25g platkow owsianych 8g oliwy 30g odzywki bialkowej lub 150g miesa chudego 400warzyw
2. 50g kaszy gryczanej 100g piersi z indyka 8g oliwy 200g warzyw
trening silowy 60-90min+aeroby 1h
3. 50g kaszy lub wafli ryżowych 100g miesa chudego lub ryby 200g warzyw
4. 12g oliwy 200g warzyw 100g miesa/ryby
5. 16g oliwy 200g warzyw 100g miesa/ryby
6. 100g ryby lub odżywka wołowa 25g 5g oleju lnianego lub 4g oliwy 200g warzyw
w kalorie wliczone warzywa
kalorii jest okolo 1730, B 186g T59 W 112 --> jak kalorii bedzie za malo, bede je podbijac
5. Planowany trening --> 4xtyg split, ale pewnie niedlugo bede zmieniac, moze przejde na jakies FBW, jeszcze pomysle nad tym, do tego aeroby 5xtyg po 1h, potem zamiast aero interwały i zobaczymy
7. Ostatnio (3 miesiące) stosowana suplementacja = białko, omega-3, witaminy, bcaa, lekkie spalacze na podkręcenie metabolizmu
8. Aktualne zdjęcia przepraszam za jakość i mój tłuszcz






Zmieniony przez - fitunia w dniu 2013-01-22 19:11:50

Zmieniony przez - fitunia w dniu 2013-01-22 19:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Fitunia, super,że zdecydowałaś się "podjąć wyzwanie". Myślę,że udzielanie się na forum w tym temacie będzie dobra motywacją do przeprowadzenia zmian w swojej sylwetce, w składzie masy ciała. Wiesz,że życzę Ci jak najlepiej. I w tym miejscu chcę Ci powiedzieć,że widząc Twoje aktualne zdjęcia- dostrzegam zdecydowaną różnicę!!!!! Sylwetka poprawiła się bardzo na korzyść, ładniej też pozujesz !

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2013-01-23 01:29:28

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Princessa- rozumiem. Skup sie lepiej na jednym, by nie zawalić czegoś lub by nie robic 2 rzeczy połowicznie. Testy jeszcze będą i wtedy..... Ci nie odpuszczę ;p ;p ;p

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znowu spamuję, przepraszam Dora, bardzo dziękuję nie bardzo miałam chęć się tak "publicznie" obnażać, hehe, zwłaszcza, że do dobrej formy jeszcze mi daleko, ale wiem, że trzeba wyjść poza strefę komfortu, aby się jakoś zmotywować i przełamać, bo, szczerze, złapałam niezłego doła i popadłam w stagnację, nie wiedziałam, że jeszcze kiedyś w życiu będę rozważać opcję "puszczę to wszystko w cholerę, zacznę się objadać, przestanę się ruszać, wagowo dobiję do stówy i rozpocznę karierę w biznesie kulinarnym....) jeszcze musiałam te problemy zdrowotne ogarnąć...ale nic to, nie zrezygnuję, za wiele już poświęciłam

Zmieniony przez - fitunia w dniu 2013-01-23 09:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
Obiecuję, że do następnego testu przystąpię i dam z siebie wszystko na chwilę obecną nawet na siłownie mam brak czasu ciągłe mecze, rozjazdy, zmęczenie ( nie wspomnę już o kontuzjach ) Ale bardzo się cieszę, że o mnie pomyślałaś i mam nadzieję, że mi nie odpuścisz bo wiesz,że czasem potrzebuję porządnego kopniaka ... buziaki

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

Następny temat

Przygotowania Do Debiutów 2013 z suplementami IHS

WHEY premium