SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta na masę do oceny, 73kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] węgli, 20g tłuszczów aby było wszystko dobrze lecz nie wiem co mam dodać do diety lub jak ją zmienić aby to wszystko się z zgadzało. Z góry dzięki za pomoc. ps: Pytałem się różnych osób, ale każdy mówi co innego a mianowicie chodzi o to czy na śniadanie lepiej węgle czy tłuszcz + białko, czy wrzucić chałwę do diety jako uzupełnienie tłuszczu?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 806 Data: 2016-11-28 20:19:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Morales - 15/10/5 by WODYN, aktualna fotka str. 108

    Temat
    Trening dla początkujących

    Nowe cele - nowy blog Za chudo się zrobiło i trzeba trochę dołożyć mięska. Parametry startowe waga - 82kg pas - 88cm klata - 112cm bicek - 40cm udo - 64cm Wyniki siłowe będę podawał na bieżąco w trakcie cyklu. Dieta ustawiam na 3300kcal Rozkład makro: Białko - 1,8g/kgmc Tłuszcze - 1,8g/kgmc Węglowodany - około 3,3g/kgmc - proste tylko po [...]

    Odpowiedzi: 1234 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-05 23:58:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] mi najwięcej frajdy. Postawiłem na 4 razy w tygodniu. Plan: T,T,O,T,OT,O. Wszystko szło super, ciało wizualnie zmieniało się na lepsze. Od listopada 2013 postanowiłem brać białko WPC w razie przypadków, kiedy nie będę w stanie przygotować normalnego posiłku w którego skład będzie wchodzić mięso z drobiu, ryb itp. W styczniu 2014 po treningu [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1100 Data: 2015-04-12 23:28:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja na powrót po latach

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] ustalmy, że jest :powrót siły,wytrzymałości, no i standardowo wrzucenie "suchej" masy (chodzi o to aby pominąć suple, po których może zalewać) Na chwile obecną posiadam: białko Hi-tec C6 białko Ostrovit (WPC) przedtreningówka Ostrovit Pump (póki co lekka przedtreningówka, aby rozkręcić mięśnie i kable) kreatyna Olimp Creatine xplode [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 649 Data: 2016-09-10 18:34:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie suple dla mnie? :)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam 1 .WIEK: 17 2 .WAGA: ~80kg 3 .WZROST: 185cm 4 .WYMIARY: -Biceps: ~34cm -Klata: ~97cm -Udo:55cm -Talia:80-82 5 .STAZ NA SILOWNI: okolo 8miesiecy 6 .CEL SUPLEMENTACJI: Maksymalny wzrost masy miesniowej, sily, chce sporo urosnac zeby to bylo mieso ladnie ubite dobrej jakosci 7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Bialko serwatkowe [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1346 Data: 2008-06-14 18:36:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NAJTANSZE SUPLE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zrobilem to zestawienie dla osob, ktore przy zakupach kieruja sie przede wszystkim cena. Na celownik poszly podstawowe i najtansze odzywki oraz suplementy. (“najtansza" wcale nie musi oznaczac “najgorsza") Zbiorem tym mozna sie podeprzec przy skladaniu np. prostego “zestawu na mase dla oszczednych". Na marginesie- wieksze opakowania (jesli sa w [...]

    Odpowiedzi: 62 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-04-13 16:12:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masowa do sprawdzenia i ew. poprawek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam proszę o sprawdzenie dietki masowej i ewentualnych rad dotyczących odżywiania. Płeć : Mężczyzna Wiek : 18 Waga : 57 Wzrost : 173 Cel treningowy : Masa Staż treningowy na siłowni : 6msc z przerwami Uprawiane inne sporty : - Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Full Dieta : Jest Przeciwskazania [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1013 Data: 2013-10-07 15:49:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masa+ kilka pytań

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] i w którym posiłku dobić jeszcze węgli. 2. Czy przekroczenie 100 g węgli w jednym posiłku może być czy obniżyć i rozbić na inne. 3. Z tego co czytałem są 2 szkoły: liczyć białko pochodzenia tylko zwierzęcego czy roślinne też wliczać bo już nie wiem(pochodzenia zwierzęcego nabiłem 109g więc trochę za mało, a całościowo 178g więc trochę za [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 777 Data: 2013-07-26 18:10:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Makroskładniki?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jakie jest wasze zdanie na temat rozkładu makroskładników?Co by było gdybym rozłożył je sobie np. tak białko 16%, węglowodany 41%, tłuszcze 43%. Wiem, że od razu powiecie, że to mieszanie dwóch paliw, ale właśnie na coś takiego trafiłem na stronie westonaprice.org. Już wcześniej pytałem o informacje z tej strony bo są dosyć kontrowersyjne, gdy [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1650 Data: 2005-07-22 17:28:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KONKURS WAKACYJNY Z FIRMĄ TREC!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Oto tematy: 1. Beta-alanina we wspomaganiu wysiłku fizycznego. Funkcja fizjologiczna i spodziewane efekty suplementacji w różnych dyscyplinach sportowych. 2. Węglowodany? białko? aminokwasy? a może eletrolity? Co powinien zawierać podstawowy zestaw potreningowy? 3. Redukcja bez spalaczy: skomponuj zestaw suplementów wspomagający redukcję [...]

    Odpowiedzi: 140 Ilość wyświetleń: 14200 Data: 2011-07-12 09:46:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bieganie a Masa.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] i czy biorąc BCAA zapobiegne temu spalaniu miesni? Po prostu chce biegac dla kondycji i spalic troszke tluszczu i jednoczesnie sie masowac. I czy mogę podczas masowania brac białko serwatkowe? Liczę na pełne odpowiedzi , naprawde dziękuję!! :) Pozdrawiam. Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 60 Wzrost: 175 Cel treningowy: Masa Staż [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1152 Data: 2009-08-14 21:30:06 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • suple, jak brać ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, proszę o poradę. ćwiczę 3 razy w tygodniu, ważę 84 kg/ 182cm / 28 lat / jestem w miarę szczupły mam do dyspozycji : -białko hi tec c6 -bcaa uns - proszek -dlack devil - booster testosteronu -chcę użyć tez jakiejś kreatyny a tabletkach bo raz miałem mono w proszku i nie mogłem jej pić, bo było mi niedobrze - dlatego tab. chciałbym osiągnąć [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 800 Data: 2014-03-09 09:05:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • konsultacja w dawkowaniu supli

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] dziennie Do tego oczywiscie dochodzi odpowiednio zbilansowana dieta. Co sądzicie o takim zestawie, dodam ze mam juz te produkty, czy wieczorem przed snem mozna dorzucic białko? 1) ewentualnie opis: ,,boczki", ulany brzuch 2) wiek 30 3) waga/wzrost 104/188 4) staż treningowy 2lata 5) cel cyklu zrzucenie fatu z okolic brzucha, utrzymanie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 848 Data: 2018-04-11 09:52:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Żywienie + dobór suppli do totalnej wycinki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ok. 100ml mleka) Pieczywo żytnie lub z mąki orkiszowej. Napojów %%% nie spożywam w ogóle od 3 lat i nie palę od zawsze:) Suplementacja: Planuję wrzucić: BCAA, CLA. Może jakiś mocny spalacz? Odżywka wysokobiałkowa? Odżywka witaminowa? Na koniec dodam że założę nowy dziennik jako motywator do działania. Z góry dzięki za wszystkie rady i uwagi.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2257 Data: 2018-01-05 18:24:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Alkolor: plan - redukcja

    Temat
    Ladies SFD

    [...] jeść: poniżej dokładnie opisałam preferowane formy aktywności fizycznej: poniżej dokładnie opisałam Suplementy: 3xOmega3, witaminy ogólne, 3xMaxitone Sculptress (mam też białko Maxitone) Generalnie borykam się z kilogramami po ciąży. Po ostatnim podejściu na pewno zmieniłam znacząco nawyki żywieniowe i dzięki temu straciłam 5 kg, które nawet [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 4581 Data: 2010-11-27 16:53:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta dla 18latka, staz na silowni 1 rok. Waga 69 kg obecnie, wzrost 171cm. Przed wakacjami troche przymasowalem. W wakacje nic nie cwiczylem. Teraz troche potrzebuje spalic, bo zalalo przez wakacje. Suple - Thermo speed Extreme, USN 100% Whey Protein, Omega 3 jeszcze poszukuje jakiegos BCAA.. Sprawdzcie mi rozlozenie bialka czy dobre i gdzie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 906 Data: 2012-09-02 11:33:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase - ocena

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] filet w panierce smażony: 100g B: 26g (18g zwierzęcego) W: 60g T: 5g 22:00 Twaróg Chudy 100g Śmietana 50g Chleb Pełnoziarnisty 60g B: 25g W: 35g T: 8g Razem - podsumowanie - białko 176 g - tłuszcz 53 g - węglowodany 406 g - kalorie 3158 kcal Udział procentowy - białko 2,51 g/kg - tłuszcz 0,75 g/kg - węglowodany 5,8 g/kg - kalorie 45,11 kcal/kg [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 804 Data: 2011-01-08 22:09:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta pod katem rzeźby opinie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek ilość kcal białko tłuszcze węglowodany edycja Posiłek nr 1 7:10 Produkty b.d. 573 22 14 128 usuń Płatki Chocapic g 423 12 8 114 usuń Mleko Łaciate 2% - Mlekpol g 150 10 6 14 usuń Edytuj posiłekDodaj produkt Posiłek nr 2 10:35 Produkty b.d. 626 16 8 118 usuń Bułki mleczne g 313 8 4 59 usuń Bułki mleczne g 313 8 4 59 usuń Edytuj [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 749 Data: 2012-09-30 15:10:10 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • węglowodany

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] trening, tak? Otóż nie. Chociaż węglowodany dostarczają energii niezbędnej dla pracy mięśni, ośrodkowego układu nerwowego i dla metabolizmu tłuszczu, a także oszczędzają białko, by nie uległo spaleniu jako źródło energii, to jednak zbyt dużo (ponad 70% całkowitej liczby kalorii) wiąże się ze wzrostem stężenia trójgiicerydów w osoczu, LDL [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3417 Data: 2006-11-19 18:11:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta podczas cyklu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Zacząłem cykl enan solo 250 e5d. Wrzucam screena z obecną dieta. Podbić białko? Nie chciałbym zbytniego podlewania. Normalnie wysokie ww nie podlewaly więc myślałem żeby zostawić A tylko podbić białko. Cel : masa miesniowa Płeć : mężczyzna Wiek : 26 Waga : 83 Wzrost : 189 Obwód klatki : 111 Obwód ramienia : 38 Obwód talii : 79 Obwód uda : [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1546 Data: 2018-02-28 19:35:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)