SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple, jak brać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Witam, proszę o poradę.

ćwiczę 3 razy w tygodniu, ważę 84 kg/ 182cm / 28 lat / jestem w miarę szczupły

mam do dyspozycji :
-białko hi tec c6
-bcaa uns - proszek
-dlack devil - booster testosteronu
-chcę użyć tez jakiejś kreatyny a tabletkach bo raz miałem mono w proszku i nie mogłem jej pić, bo było mi niedobrze - dlatego tab.

chciałbym osiągnąć jak największe efekty w dwa miesiące, w lecie z uwagi na nie zawsze systematyczne treningi nie chce marnować odżywek, tylko i wyłącznie na białku jechać.

jaką skuteczną kreatynę zakupić...?
jak wszystko łączyć...?

mój pomysł to:
rano black devil 4tab
przed treningiem 20min: bcaa + kreatyna
po treningu : bcaa + kreatyna
w dni nie tr. kreatyna rano.
przed snem : black devil 5 tab w miarę na pusty żołądek, wcześniej tylko białko wypijam

dietę opieram gł. na: kurczaku, jajkach, serkach wiejskich i makaronach... nie mam specjalnie problemów z wagą wiec czasem zdarza mi się zjeść coś tłustego(kebab, pizza), słodyczy nie bo nie lubię, trening chyba okey bo progres jest, choć bardzo powoli, w ale miarę systematycznie - zwłaszcza siła.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
białko według braków w diecieA
BCAA 1g CZYSTEGO BCAA ( nie 1g prochu ) na 10kg masy ciała
Co do tego boostera się nie orientuje, bo sam niczego takiego nigdy nie stosowałem, ale myśle że DT 4 i DNT też 4 będzie wystarczająco.
Co do kreatyny uderzałbym w CM3 lub jakiś stack(Green MAGnitude, Detonator, Storm)
Dawkowanie DT: 5g rano 5g po treningu DNT: 5g rano
Pociągnij cykl z 8-10tygodni i mysle, że będziesz zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
"BCAA 1g CZYSTEGO BCAA ( nie 1g prochu ) na 10kg masy ciała "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Czyli że bcaa UNS kiepski ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 677
Koledze zapewne chodziło o to, iż w składzie zawierają się też inne produkty niżeli BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dokładnie o to mu chodzi. Jeśli masz to BCAA 8-1-1 to w 10g produktu masz 9g BCAA.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAN Performance Creatine dawkowanie

Następny temat

Cykl na SAW + cm3

WHEY premium