Witam. Po 2 miesięcznej przerwie powróciłem do treningu no i mineły już 2 miesiące. Chce zdobyć troche masy. Dieta jest bardzo dobra :) Dodam iż chorowałem na zołądek i bardzo schudlem. Wiec chce nabrac porzadnie masy. Moja aktualna waga wynosi 65kg na wzrost 174 cm... Jest duza niedowaga. Posiadam Białko gold standard 100% whey ktore będę [...]
witam! od poczatku listopada zaczalem stosowac diete masowa, biore tez odzywki takie jak bialko, kreatyna itd. przez 2 tygodnie przytylem ok. 6kg. zauwazylem ze zaokraglila mi sie troche twarz, przytyly nogi, odbyt. owszem jesli chodzi o rece czy klatke to tez widac jakies zmiany na "+". moim celem jest osiagniecie wagi ponad 85kg (obecnie jest [...]
[...] jabłczanie, a następny na Nitrobolon II czy od razu połączyć. No i zostało mi prawie pół puchy No-xplode to może połączyć to jeszcze. Dokupiłbym jeszcze do cyklu jakieś białko lub gainera bo ciężko jest mi przytyć, a w miarę możliwości jestem na diecie. Co wybrać i w jaki sposób dawkować ? Jestem otwarty na inne suplementy które doradzicie, [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Wiek : 16lat Waga : 70kg Wzrost : 185cm Staż treningowy: - Obwód pasa :85cm Obwód klaty: 92cm Obwód uda: 52cm Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): codzinnie w miarę możliwości Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :- Stan zdrowia: Bardzo dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: Stosowane aktualnie i wcześniej [...]
[...] żeby później bezpiecznie wejść na masę. Generalnie liczyłem zapotrzebowanie i wyszło mi ok. 2700 kcal, z czego odjąłem 200 i wyszło mi 2500 kcal. Przyjąłem makroskładniki: białko 2,2g/kgmc, tłuszcz 1,2g/kgmc i reszta węgle. Czy jest coś do zmiany czy raczej jest w porządku? Oczywiście będę co 1-2 tyg. obserwować obwody Edit: ankieta m isię nie [...]
Czesc Wszytkim!!!! Cwicze grubo ponad 2 lata na profesjonalnej silowni i postanowilem wziasc kreatyne z bialkiem (slyszalem ze jest to bardzo dobre polaczenie supli)...! Mam 19lat. Jaka najlepiej kupic kreatyne i jakie bialko aby uzyskac najlepsze przyrosty miesni??? Czy cos do tego jeszcze dolozyc ( jakies suple inne)>>> i najwazniejsze .....jak [...]
Witam.:) Chciałbym się doświadczonych kolegów poradzić czy ów zestaw nadaje się do czegokolwiek.I proszę o porady czy coś w zamian lepszego kupić,lub coś dorzucić. Chciał bym od września brać. KREATYNA http://www.sfd.pl/sklep/VitaFitSFD_Pure_creatine-opis26687.html BCAA http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_BCAA_Mega_Caps-opis25981.html BIAŁKO [...]
Siema mam takie pytanko, jaki spalacz do 200 zl będzie najlepszy ? Jestem po pierwszym cyklu prop 30ml + boldenon 10 ml, ładnie w sumie poszlo ale zanim na zime doj**ie do pieca, chciałbym w sumie zgubic jak najwiecej fatu :) Który spalacz na rynku najlepiej poradzi sobie z tkanka tlusczową białą ? Zalezy mi zeby znikly boczki i brzuch. Dieta Low [...]
[...] do "zjedzeni" następujące suplementy: -Amino Formula 2000+ 325 tabl. sports one -kreatyna 250 gram spotrs one -glutamina 500 gram advantage rx -HMB Hiteca w płynie 70ml. -białko Ovopol 5 kg mniej więcej wiem w jaki sposó to brać ,ale chciałbmy wiedzieć w jaki sposó proponujecie to brać ,jak to połaczyć aby dało jak najlepsze rezultaty ??? [...]
[...] Waga: 75-77 Wzrost: 184 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: 0 Uprawiane inne sporty: nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia Dieta: staram się utrzymywać posiłki co 3 godziny i bogate w białko-węlowodany Przeciwskaznania medyczne: nie ma Zażywane suplementy: gainer, kreatyna
witam!mam pytanko w sprawie spozywania a wlasciwie odstepow jakie powinny byc miedzy tymi dwiema odzywkami(nitro bolon II i BCAA) jesli w ogole powinny byc??!!dokladniej to chodzi o to ze na Nitro bolonie napisane jest zeby odstepy miedzy spozywaniem Nitro bolona a produktami bialkowymi wynosily 30 min a że BCAA posiada w swoim skladzie bialko [...]
[...] pestki dyni i grejpfrut" które powtarzają się do bólu. 2 razy mogę łyknąć ale 4 razy dziennie to samo chyba nie dam psychicznie rady. Prosiłbym o poradę czy ten posiłek mogę w jakiś sposób zamienić z wpc80 z chudym mlekiem i np orzechami włoskimi ? Bo owe białko posiadam. Pozdrawiam /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/8941e4cb52d74bab94204929ea33cbcd.JPG
Witam jestem poczatkujacym,czytałem dużo postow ,lecz chce miec konkrety,mam siłownie w domu ,mam oczywisice laweczke,sztange,hantle,drazek,rozpietki,itp. Moje Rozmiary : Wzrost:193 Waga:65 kg Staż:Kilka tygodni w domu u kumpla bez odzywek ta jestem strasznie chudy,chcialbym przybrac na wadze wiec chyba najpierw chyba wezme cos na mase :] Moje [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] te 50 g białka z chudego twarogu, to wszystko się wchłonie, czy tylko przyswoimy kilka gram, a reszte wydalimy? Oraz jak to jest z tym tanim białkiem, przykładowo białko z SFD, jest teoretycznie bardzo tanim białkiem porównując do innych wiodących marek suplementów, bo z tego co mi tłumaczono nie posiada w sobie aminokwasów i się w [...]
Sorki że zakładam nowy post ale tam chyba nikt nie zagląda. Chcę ułozyć sobie dietę, ale nie wiem jakie mam zapotrzebowanie na białko węgle i tłuszcze. Wiem że przy treningu na mase biłko do 2g na kg masy ciała, węgle ok.6 a tłuszcze ok 2. , ale jakie będzie zapotrzebowanie w moim przypadku jeśli trenuję piłkę ręczna na bramce 5 razy w tygodniu [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, mam 16lat. Na siłownie chodzę od sierpnia 2012roku,3 razy w tygodniu. Od 25.05 chciałbym się przestawić na redukcję.Ułożyłem dietę do oceny. Dane do kalkulatorów: 16lat , 175cm wzrostu , 88cm obwód w pasie. Zapotrzebowanie BMR: Współczynnik BMR 1934.1 Aby utrzymać wagę Kalorie 3336.32 Węglowodany 55% 1834.98kcal = 458.75gram Białko 15%% [...]
[...] za dużo mięcha (oczywiscie zwiększałbym stopniowo tak po ok 100-150kcal na dzień) No i jakie by były efekty w spalaniu tłuszczu ? A może lepiej jeszcze jechać na zapotrzebowaniu na sucha masę ale obawiam sie trochę o mięso. A może podnieśc tylko białko do ogulnej masy ciała a fat zostawic tyle ile jest ? ale czy to dobre rozwiązanie ?
Cel ostra masowka %) Waga obecna 77kg, wzrost 173cm ta smieszna no aktywnosc fizyczna 1,4 ogolnie +400kcal od normalnosci wychodzi co 2900kcal popatrzcie teraz na rozpiske jaka wymodzilem %)! w kolejnosci ilosc produktu w g, bialko, tluscz, ww, kcal Dlaczemu tak? 5 posilek po treingowy stad tyle ww 3 posilek przed treningowy gainbolic zaraz po [...]