SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Masa ponad wszystko? A jak :)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Po 2 miesięcznej przerwie powróciłem do treningu no i mineły już 2 miesiące. Chce zdobyć troche masy. Dieta jest bardzo dobra :) Dodam iż chorowałem na zołądek i bardzo schudlem. Wiec chce nabrac porzadnie masy. Moja aktualna waga wynosi 65kg na wzrost 174 cm... Jest duza niedowaga. Posiadam Białko gold standard 100% whey ktore będę [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1651 Data: 2009-01-28 20:32:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masa - taki problem :/

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam! od poczatku listopada zaczalem stosowac diete masowa, biore tez odzywki takie jak bialko, kreatyna itd. przez 2 tygodnie przytylem ok. 6kg. zauwazylem ze zaokraglila mi sie troche twarz, przytyly nogi, odbyt. owszem jesli chodzi o rece czy klatke to tez widac jakies zmiany na "+". moim celem jest osiagniecie wagi ponad 85kg (obecnie jest [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2269 Data: 2006-11-14 19:36:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki cykl wybrać ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jabłczanie, a następny na Nitrobolon II czy od razu połączyć. No i zostało mi prawie pół puchy No-xplode to może połączyć to jeszcze. Dokupiłbym jeszcze do cyklu jakieś białko lub gainera bo ciężko jest mi przytyć, a w miarę możliwości jestem na diecie. Co wybrać i w jaki sposób dawkować ? Jestem otwarty na inne suplementy które doradzicie, [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 645 Data: 2013-12-15 18:10:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja na mase

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Wiek : 16lat Waga : 70kg Wzrost : 185cm Staż treningowy: - Obwód pasa :85cm Obwód klaty: 92cm Obwód uda: 52cm Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): codzinnie w miarę możliwości Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :- Stan zdrowia: Bardzo dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: Stosowane aktualnie i wcześniej [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1109 Data: 2015-09-27 15:18:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] żeby później bezpiecznie wejść na masę. Generalnie liczyłem zapotrzebowanie i wyszło mi ok. 2700 kcal, z czego odjąłem 200 i wyszło mi 2500 kcal. Przyjąłem makroskładniki: białko 2,2g/kgmc, tłuszcz 1,2g/kgmc i reszta węgle. Czy jest coś do zmiany czy raczej jest w porządku? Oczywiście będę co 1-2 tyg. obserwować obwody Edit: ankieta m isię nie [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1004 Data: 2020-10-08 20:36:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy raz Kreatyna.....

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc Wszytkim!!!! Cwicze grubo ponad 2 lata na profesjonalnej silowni i postanowilem wziasc kreatyne z bialkiem (slyszalem ze jest to bardzo dobre polaczenie supli)...! Mam 19lat. Jaka najlepiej kupic kreatyne i jakie bialko aby uzyskac najlepsze przyrosty miesni??? Czy cos do tego jeszcze dolozyc ( jakies suple inne)>>> i najwazniejsze .....jak [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 5048 Data: 2004-03-07 13:02:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc przy doborze suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam.:) Chciałbym się doświadczonych kolegów poradzić czy ów zestaw nadaje się do czegokolwiek.I proszę o porady czy coś w zamian lepszego kupić,lub coś dorzucić. Chciał bym od września brać. KREATYNA http://www.sfd.pl/sklep/VitaFitSFD_Pure_creatine-opis26687.html BCAA http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_BCAA_Mega_Caps-opis25981.html BIAŁKO [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 943 Data: 2011-08-24 11:57:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybka redukcja cel brzuch i boczki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema mam takie pytanko, jaki spalacz do 200 zl będzie najlepszy ? Jestem po pierwszym cyklu prop 30ml + boldenon 10 ml, ładnie w sumie poszlo ale zanim na zime doj**ie do pieca, chciałbym w sumie zgubic jak najwiecej fatu :) Który spalacz na rynku najlepiej poradzi sobie z tkanka tlusczową białą ? Zalezy mi zeby znikly boczki i brzuch. Dieta Low [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2948 Data: 2014-10-19 14:59:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] waga 78 kg, trening siłowy 4 razy w tygodniu.DIETA -KCAL : 3884 z węglowodanami w płynie 40g Posiłek 1 - 100g płatków owsianych górskich - 8 białek jaj lub 40g odzywki białkowej - 50g owoców suszonych - 35g orzechów włoskich Posiłek 2, 3, 4 - 100g ryżu brązowego - 160g filetu z indyka - 150g warzyw - Oliwa z oliwek (18g) [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 948 Data: 2015-03-19 18:08:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolejność "łykania"

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] do "zjedzeni" następujące suplementy: -Amino Formula 2000+ 325 tabl. sports one -kreatyna 250 gram spotrs one -glutamina 500 gram advantage rx -HMB Hiteca w płynie 70ml. -białko Ovopol 5 kg mniej więcej wiem w jaki sposó to brać ,ale chciałbmy wiedzieć w jaki sposó proponujecie to brać ,jak to połaczyć aby dało jak najlepsze rezultaty ??? [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2477 Data: 2002-10-19 21:15:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3-dniowy trening na masę

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Waga: 75-77 Wzrost: 184 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: 0 Uprawiane inne sporty: nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia Dieta: staram się utrzymywać posiłki co 3 godziny i bogate w białko-węlowodany Przeciwskaznania medyczne: nie ma Zażywane suplementy: gainer, kreatyna

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 547 Data: 2011-01-17 18:22:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam!mam pytanko w sprawie spozywania a wlasciwie odstepow jakie powinny byc miedzy tymi dwiema odzywkami(nitro bolon II i BCAA) jesli w ogole powinny byc??!!dokladniej to chodzi o to ze na Nitro bolonie napisane jest zeby odstepy miedzy spozywaniem Nitro bolona a produktami bialkowymi wynosily 30 min a że BCAA posiada w swoim skladzie bialko [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3231 Data: 2007-11-16 16:06:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja dieta z potreningu.pl / małe modyfikacje ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pestki dyni i grejpfrut" które powtarzają się do bólu. 2 razy mogę łyknąć ale 4 razy dziennie to samo chyba nie dam psychicznie rady. Prosiłbym o poradę czy ten posiłek mogę w jakiś sposób zamienić z wpc80 z chudym mlekiem i np orzechami włoskimi ? Bo owe białko posiadam. Pozdrawiam /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/8941e4cb52d74bab94204929ea33cbcd.JPG

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1926 Data: 2014-06-03 13:00:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba O szybka POMOC ! TRENING + SUPLEMENTACJA!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam jestem poczatkujacym,czytałem dużo postow ,lecz chce miec konkrety,mam siłownie w domu ,mam oczywisice laweczke,sztange,hantle,drazek,rozpietki,itp. Moje Rozmiary : Wzrost:193 Waga:65 kg Staż:Kilka tygodni w domu u kumpla bez odzywek ta jestem strasznie chudy,chcialbym przybrac na wadze wiec chyba najpierw chyba wezme cos na mase :] Moje [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1250 Data: 2006-03-24 17:54:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wchłanianie białka

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] te 50 g białka z chudego twarogu, to wszystko się wchłonie, czy tylko przyswoimy kilka gram, a reszte wydalimy? Oraz jak to jest z tym tanim białkiem, przykładowo białko z SFD, jest teoretycznie bardzo tanim białkiem porównując do innych wiodących marek suplementów, bo z tego co mi tłumaczono nie posiada w sobie aminokwasów i się w [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1940 Data: 2013-08-29 10:42:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie zapotrzebowanie ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Sorki że zakładam nowy post ale tam chyba nikt nie zagląda. Chcę ułozyć sobie dietę, ale nie wiem jakie mam zapotrzebowanie na białko węgle i tłuszcze. Wiem że przy treningu na mase biłko do 2g na kg masy ciała, węgle ok.6 a tłuszcze ok 2. , ale jakie będzie zapotrzebowanie w moim przypadku jeśli trenuję piłkę ręczna na bramce 5 razy w tygodniu [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1799 Data: 2005-03-06 20:49:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, mam 16lat. Na siłownie chodzę od sierpnia 2012roku,3 razy w tygodniu. Od 25.05 chciałbym się przestawić na redukcję.Ułożyłem dietę do oceny. Dane do kalkulatorów: 16lat , 175cm wzrostu , 88cm obwód w pasie. Zapotrzebowanie BMR: Współczynnik BMR 1934.1 Aby utrzymać wagę Kalorie 3336.32 Węglowodany 55% 1834.98kcal = 458.75gram Białko 15%% [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2288 Data: 2013-05-18 10:44:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] za dużo mięcha (oczywiscie zwiększałbym stopniowo tak po ok 100-150kcal na dzień) No i jakie by były efekty w spalaniu tłuszczu ? A może lepiej jeszcze jechać na zapotrzebowaniu na sucha masę ale obawiam sie trochę o mięso. A może podnieśc tylko białko do ogulnej masy ciała a fat zostawic tyle ile jest ? ale czy to dobre rozwiązanie ?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1468 Data: 2005-04-12 18:33:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do opatrzenia )

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cel ostra masowka %) Waga obecna 77kg, wzrost 173cm ta smieszna no aktywnosc fizyczna 1,4 ogolnie +400kcal od normalnosci wychodzi co 2900kcal popatrzcie teraz na rozpiske jaka wymodzilem %)! w kolejnosci ilosc produktu w g, bialko, tluscz, ww, kcal Dlaczemu tak? 5 posilek po treingowy stad tyle ww 3 posilek przed treningowy gainbolic zaraz po [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1053 Data: 2007-10-04 13:13:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Program do ocenienia lub poprawy

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] wyciągu 3s Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 67 Wzrost: 172 Cel treningowy: Rzeźba Staż treningowy na słowni: 13 miesiecy Uprawiane inne sporty: Piłka nozna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławeczka z wyciągiem Dieta: Domowa + białko WPC Przeciwskaznania medyczne: - Zażywane suplementy: -

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 758 Data: 2009-06-13 21:39:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)