SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Diata na mase na Odżywkach czy ma sens?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 50 25 15.00 gainer 50 25 18.00 kurczak 150g i ryż 50g 50 30 19.00 trening po treningu: odżywka białkowa + carbo 40 35 21.00 serek wiejski 150g 0 25 (320WW)(195B) Białko 3g/kg masy Węgle [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 803 Data: 2013-06-23 14:02:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase do oceny:)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Siema, prosze was o ocene treningu Thamuz_'a(zamierzam wedlug niego cwiczyc, ale najpierw chcialbym znac wasza opinie, ewentualnie poprawki): Klatka Wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej 4 x 8 Plecy Podciąganie końca sztangi w opadzie 4 x 8 Barki + Kaptury Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 x 8 Brzuch Skłony na ławce pochyłej 3 x max [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2322 Data: 2006-01-08 18:54:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CZY DOBRY ROWER NA CZCZO?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Zamierzam trenować 3 razy w tygodniu siłownia po niej aeroby W pozostałe dni rowerek Pytanie brzmi: Czy na czczo po zastosowani TSE mogę jeżdzić na rowerku czy zjeść lepiej białko w celu ochrony mięśni. Płeć: Mężczyzna Wiek: 32 Waga: 82 Wzrost: 182 Obwód klatki: 106 Obwód ramienia: 35 Obwód talii: - Obwód uda: - Obwód łydki: - [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2367 Data: 2008-01-08 14:58:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Uczycie w mięśniach, a zastój

    Temat
    Trening dla początkujących

    Tak się zastanaiam, jak to jest. Zazwyczaj jest tak, że nie czuję, mięśni następny dzień po treningu, nie są obolałe ani zmęczone. Właściwie następnego dnia mam takie uczucie jakbym mógł znowu na nie wykonać ten sam trening. Myślę, że w tym tkwi mój problem, z brakiem ich rozwoju ostatnimi czasy. Jednakże, czasami, bywa tak, że na treningu [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 952 Data: 2008-06-17 18:03:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do wszystkich z "Allegro"

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Ostatnio zainteresowały mnie tematy związane z odzywkami i innymi bajerami.Duzo juz poczytałem i troszeczke juz wiem.Zaintrygowało mnie to ze Białko w proszku na Allegro jest tak tanie takie dobre zachwalone przez sprzedawców .Ale czytając tutaj ze to jest g**** , szczerze mówiąc (pisząc)nie wierzyłem w to do czasu....Przekonała mnie do tego [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1355 Data: 2004-10-20 15:46:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening obliczony na stymulację wzrostu

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] o przygotowanym przez siebie planie treningowym mającym wpłynąć stymulująco na wzrost. Pisał on, że specjalnie dobrane ćwiczenia sprawią, iż w dużych ilościach spożywane białko rozłoży się inaczej, niż gdy się trenuje na masę. Chodzi o to, by nie przybrać na masie, tylko żeby wyciągnęło do góry, wyszczupliło i wydłużyło układ kostny. Coś jak [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 655 Data: 2013-12-29 23:56:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fat Joe Zobaczcie

    Temat
    Galeria Zdjęć

    Cwicze od wrzesnia najmniej 4 razy w tyg bralem bialko i kreatyne Fotki po 2 tyg przerwie poniewaz mialem noge w gipsie.

    Odpowiedzi: 73 Ilość wyświetleń: 12993 Data: 2004-03-06 18:45:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak efektów - zła dieta ?

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] masę ? Tego gainera to pije jak mi się chce raz na tydzień średnio a więc prawie jak bym go nie brał... Brać codziennie tego gainera i zacznę łapać masę ? A do tego jeszcze białko może ? Z góry dzięki za każdą odpowiedź. Płeć: Mężczyzna Wiek: 15 Waga: 45-46 Wzrost: 171 Cel treningowy: MASA Staż treningowy na słowni: 5 tygodni [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1438 Data: 2010-10-24 21:55:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co mogło spowodować wymioty.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam. otoz mam 16 lat. za sobą kupę supli ktore w zaden sposob mi nie zaszkodzily m.in. stacki takie jak nitrobolo, xpand, bialka , gainery , hmb , glutaminy. ostatnio wymiotowalem ale nie jestem pewien z jakiego powodu , bylem u lekarza przepisal leki i wyzdrowialem. ale jest otoz taki problem bo u mnie w rodzinie byla tzw. grypa zoladkowa a ja [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3862 Data: 2010-05-23 15:06:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMOCY! Proszę o ocenę, i ewentualne poprawki .

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek 1 100g płatków owsianych 300ml mleka 0,5% 50g twarogu chudego 20g orzechy włoskie 72,05g-węglowodanów, 35,7g- białka, 20,81g-tłuszczu 655 kcal —————————————– Posiłek 2 80g ryżu brązowego 50g tuńczyka z puszki 150g jabłko 88,21g-węglowadanów, 19,36g- białka, 2,32g-tłuszczu 427 kcal Między tymi posiłkami OBIAD ! —————————————– Posiłek 3 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 701 Data: 2012-07-15 13:26:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ginekomastia? Lipomastia?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, chciałbym bardzo usłyszeć waszą opinie na temat, czy to jest lipomastia czy ginekomastia. Otóż mam 16 lat i gdy byłem dużo młodszy byłem bardzo gruby potem schudłem i zacząłem chodzić na siłownie lecz ta klatka piersiowa nie wygląda najlepiej.. może to musi tak być bo wiek dojrzewania, ale piszcie swoje opinie: łeć : Wiek : 16 Waga : 85 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2340 Data: 2012-10-04 20:32:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny - Masa mięśniowa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Filet z mintaja 150g ok. 18.00 - Odżywka Węglowodanowa UNS Mass Shocker 50g Posiłek 5 - 19.00-20.00 grejpfrut wafle ryżowe 100g Posiłek 6 - 22.00 Serek wiejski 200g 3 jaja kurze Odżywka białkowa Activlab Mass Protein Całość - 3800kcal - 217g białko/ 510g węglowodany/100g tłuszcze /SFD/Images/2016/2/11/496aa34768c1416e9520d84eceb95f8a.png

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1280 Data: 2016-02-11 23:55:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Johimbina rano przed treningiem siłowym

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] tymi treningami? Na czczo, joha+spalacz pół godziny przed treningiem i potem przed samym treningiem BCAA, czy też wdusić w siebie rano jeszcze jakiś posiłek lub chociaż białko (tutaj może być problem z działaniem johy)? Do tej pory treningi robiłem po południu, johę brałem 2-2,5h po posiłku i pół godziny później zaczynałem trening i [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 7715 Data: 2016-07-08 20:26:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta pod zawody w trójboju siłowym

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] : Cel : sila Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : brak Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty kreatyna, białko Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Stosowane wcześniej diety : zbilansowana, CBL /SFD/Images/2016/4/3/6b74fe5f80d04fcab241eaac7358ffbd.png Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2834 Data: 2016-04-03 10:11:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, to moja dieta redukcyjna. Obecna waga 85kg, cel: redukcja 10kg w ciągu 10 miesięcy. Aktywność fizyczna, 2 razy areoby i 3 razy silownia. 85 * 24 = 2040 2040 * 1,1 = 2244 2244 - 300 = 1944 Białko: 170g (680 kcal) Węglowodany: 140g (560 kcal) Tłuszcze 78g 07:30 - Posiłek 1 11:30 - Posiłek 2 15:30 - Posiłek 3 (przedtreningowy 16:00 - TRENING [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1008 Data: 2009-09-03 18:47:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] białka - jest to prawie 3.2g na kg masy!!, 410-20g węgli i około 70-80g tłuszczy. Czy jeśli chce robić suchą masę mieśniową to można trzymać takie proporcje? Muszę dodać że białko podbijam głównie drobiem, serami, rybami. Robie to z myślą o tym żeby się nie zalać, mam skłonności do nabierania wagi, dlatego cisnę też dużo aerobów. Z góry bardzo [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 4933 Data: 2013-07-21 20:49:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Chciałbym sie poradzić w kwesti suplementacji. Otóż, zakupiłem zestaw odżywek :węglowodany Carbonox 4kg, odżywka bilkowo-węglowodanowa Whey Mass Builder 3kg, białko Protein 80 1kg, aminokwasy Ultra Amino 5100 325 kap, kreatyna Beta Bolic 500g. Chciałem zapytac jak najlepiej je zazywac? Trenuje 4 razy w tyg (poniedziałek, wtorek trening, [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1203 Data: 2015-01-05 14:34:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 11 tydzień redukcji + efekty

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] przez podobne katorgie i coś na ten temat konkretnego podpowie? Każda opinia mile widziana. Dodatkowe informacje; - wzrost 2m - proporcje 50% węgle, 25% tłuszcze, 25% białko - samopoczucie jeszcze dobre, kortyzol mnie nie zniszczyl. :) No i fotki. Pozdrawiam. [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 986 Data: 2019-09-19 18:31:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dietka do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] waga:63kg wzrost:189cm Podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne: 1512 • 1.5(współczynnik aktywności) = 2268 + 500 = 2800 kcal Śniadanie 7:30 płatki owsiane 50g jaja kurze 200g białko jaja kurzego 100g banan 50g oliwa z oliwek 20 g 2 śniadanie 11:30(szkoła) chleb żytni razowy 20 g polędwica z indyka 10 g masło 10 g I posiłek 14:30 ryż brązowy 200g [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2230 Data: 2006-01-14 19:22:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl kreatyny - trening do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, rozpoczynam cykl na masę. Sumplementuję się: - białko Dymatize - Animal Pump - mono Dymatiza (dietka jest) Proszę o ocenę planu: 1) klatka - biceps: Klata: *wyciskanie plaska (progresja) 12 10 8 6 *wyciskanie hantli skos 30 stopni (staly ciezar) 10 10 10 10 *rozpietki 4 x 10 staly ciezar Biceps: *uginanie ramion z sztanga w staniu [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1290 Data: 2009-03-30 17:25:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)