SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • dieta redukcyjna + zbicie cholesterolu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] posiłek 3 150g kurczaka+100g kaszy gryczanej+ warzywa posiłek 4 150g kurczaka +100kaszy gryczanej+warzywa posiłek 5 ser twarogowy pułtłusty+ orzechy kalorii 2775 białko 218 tłuszcze 111 węgle 225 Zmieniony przez - gruby22 w dniu 2013-01-30 15:38:20 Zmieniony przez - gruby22 w dniu 2013-01-30 15:46:48 Zmieniony przez - gruby22 w dniu [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2026 Data: 2013-01-30 15:38:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do -proszę o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] - 100g ryżu brązowego - 200g piersi kurczaka - sałatka warzywna - 15ml oliwy z oliwek -Trec - AAKG HardCore 2 kapsy 4. Posiłek potreningowy (bezpośrednio po treningu) - białko WPC protein plus -kredka mono 5g - banan -płatki owsiane 5. Posiłek godz. 22.00 - 125g twarogu chudego - 10g oliwy z oliwek Zmieniony przez - Demon71 w dniu [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 436 Data: 2013-08-18 18:10:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aminokwasy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Szukalem w wyszukiwarce ale generalnie nie moglem znalezc dokladnie odpowiedzi na moje pytanie. Jesli mam aminokwasy i chce je zazywac w trakcie cyklu kreatynowego to czy moge je brac po kreatynie po treningu (sa w tabletkach) czy raczej niszczy to efekt? I jesli tak jest, to co lepiej brac? Aminokwasy i kreatyne kiedy indziej w ciagu dnia [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2185 Data: 2007-10-06 21:01:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening push pull

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] : Mężczyzna Wiek : 27 Waga : 79 Wzrost : 178 Cel treningowy : redukcja Staż treningowy na słowni : 2,5 roku 1,5 roku przerwy i teraz 14 miesięcy Uprawiane inne sporty : nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : jest Dieta : staram się Przeciwwskaznania medyczne : nie Zażywane suplementy : białko

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2280 Data: 2011-04-19 11:35:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMOC W WYBORZE PLANU

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam :) tak jak widac w ankiecie jak an swoj wzrost waze bardzo malo , nigdy wczesniej nei cwiczylem , jem weglowodany i bialko + odzywke trec magnum 8000 do przyrostu masy , ale wiadomo ze nie chce zeby wszystko poszlo mi w "dupsko" tylko chce to przerobic na miesnie :) bede prowadzil na poczatek trening "domatora" ale potrzebuje Waszej pomocy w [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1224 Data: 2011-06-10 22:46:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ZAKUPY - proszę Was o pomoc!

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] czyli ~400 zł do wydania i chciałbym, aby wystarczyło mi to na jakieś 1,5 miesiąca. Proszę o podanie mi linków, nazw i cen do tego co jest najważniejsze. Wiem iż na 100% białko, coś aby dało kopa i podobno jest jakiś suplement, który działa 100 razy lepiej niż kreatyna. Nie wiem o tym nic, dlatego to zadanie dla Was. Z góry dziękuję! (mam 15 [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 3554 Data: 2012-09-28 21:12:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam wszytskich Chcialbym prosic o ocene swojej diety na mase a takze o pomoc w wyborze suplementow? Jakeis 2.5 roku temu chodzilem na silownie okolo 8 miesiecy celem byla redukcja. Udalo sie zejsc z 94kg na 75kg, pozniej sie zapuscilem i przestalem chodzic na silownie Jakies 3 miesioce temu znowu zaczolem treningi i diete 6:20 Platki owsiane z [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1063 Data: 2012-08-08 18:35:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla naprawdę znających się na rzeczy. SOGI

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] itd ;) wymyslilem sobie modeling no i trzeba tak niestety. Dieta jest - powoli rezygnuje z wegli, ale wiadomo, ze organizm reaguje w okreslony sposob. Wiec to trwa. Suple białko i BCAA, witaminy. Spalacz w drodze:) na treningu czasem sie gubie - potrzebuje wiecej niz pojedynczego planu. Szukam czegoś MAKRO - pomysłu na długofalowe zaplanowanie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1178 Data: 2009-01-28 18:35:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki i suplementy????Prośba o rade

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] wydolności organizmu, wszczególności chodzi mi o coś pomogło mi poprawić wyniki w bieganiu. Zastanawiam się również nad jakiś bosterem testosteronu i na koniec jakieś białko. W przypadku białka istnieje możliwość przygotowania go w butelece i przetrzymywania mieszanki w pojemniku przez kilka godzin. Chodzi o to, że będę ćwiczył w pracy a [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2098 Data: 2009-02-24 17:39:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to ma sens? Posiłki.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] razowe z chudą szynką drobiową + plasterek sera + ogórek i banan 3. Przed treningowy Pierś z kurczaka + ryż ciemny // ryba + kasza // tortilla (z sfd) ;P ogólnie białko + węgle 4. Po treningu Pierś/tuńczyk/ryba/jajecznica/ czasaaami ryż, kasza 5. Wieczór/sen Serek Twarogowy chudy z owocami // tuńczyk 1. Pierwsza kwestia która mnie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1122 Data: 2009-03-30 14:31:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawy.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam taki problem jestem na diecie od miesiaca. Pierwsze 15 dni (jadlem wtedy 3200 kcal,Aktualnie prawie 3500) masa skoczyła ladnie z 63 do 65wymiary tez,ale po tych 15 dniach jakby waga stała w miejscu wymiary sie poprawiaja ale waga idzie cienko. A no i cos o sobie 17 lat,waga 65,5kg wzrost 175.Dieta wyglada tak: posiłek I (sniadanie) 9:00 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 652 Data: 2013-08-02 08:41:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja - Staż 4 lata

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] stacki? Czy przynoszą współmierne efekty? Dodam jedynie, że nadal moim celem jest jeszcze masa mięśniowa, chciałbym jeszcze kilka kg złapać. Z suplementów przyjmuję jedynie białko scitec 100% whey protein proffesional jako uzupełnienie diety. Dietę trzymam dokładnie. Jedynie w weekendy pozwalam sobie na jakieś domowe obiady :) Proszę o pomoc w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 947 Data: 2016-02-14 13:53:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, prosilbym o poprawe i ewentualne rady dotyczace mojej diety. Wzrost 182cm Waga 75kg Prawdopodobnie mezomorfik Dzienne zapotrzebowanie ~2500kcal, w tym: Bialko: 150g (600kcal) Tluszcze: 55g (500kcal) Weglowodany: 343g (1375kcal) Sniadanie 390kcal; B:18g, T:9g, WW:60g Chleb razowy 130g; B:7.3 ,T:2.2 , WW:60 Tunczyk w sosie wlasnym 52g; B:11 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1025 Data: 2008-12-16 21:12:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta LC a przyrost masy i wagi

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Od dwóch miesięcy jestem na diecie LC , co tydzień odcinam po 100 kcal z diety ale i tak zamiast redukować przybieram na masie mięsniowej. Trening : FBW 4x w tyg po 40-50 min , po treningu 20 min interwałów na bieżni w dni NT basen 40 min Dieta : Zapotrzebowanie ~3300 kcal , dostarczam teraz ok 2400 kcal. Białko 2-2,5g na kg , Tłuszcze:1-1,5 [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 4450 Data: 2012-06-20 13:49:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] nr.5(Przed treningowy) 18:00 100g ugotowanego fileta miesa z kurczaka + DWie skibki ciemnego chleba z pomidorem Posiłek nr.6(Po treningowy) 21:00-21:30 Jedna czwarta paczki ryżu, garść kalafiora+ 120-150g ugotowanego fileta z kurczaka. Na noc białko kazeinowe. Pytanie moje jest takie, czy przy takiej diecie nie zaleje się tłuszczem za bardzo?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 799 Data: 2013-12-05 07:25:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyliczenie zapotrzebowania - ektomorfik. Dobrze?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Jestem ektomorfikiem, mam 178 cm i 59 kg i Wyliczyłem mniej wiecej takie zapotrzebowanie: dzienne zapotrzebowanie na: BIAŁKO - 89g = 356 kcal WĘGLE - 354g = 1416 kcal TŁUSZCZE - 88g = 792 kcal co daje razem: 2600 kcal (zaokrąglone z 2564 kcal) Teraz, czy dobrze to zrobiłem: BMR wyszedł mi 1700, dodałem 500 i wyszło 2200. A potem licząc [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2474 Data: 2006-10-26 11:57:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę, 108kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] treningiem do godziny gainer 70g i miedzy posiłkami codziennie,po treningu odrazu carbo 70g z kretyną 5 g monohydrant bo teraz jestem na cyklu..do pół godziny po treningu białko 40 g z mlekiem,10 jajek dziennie same białka gotowane,i na noc 200 g sera półtustego codziennie...do tego woda mineralna 3 litry lub wiecej..witaminy z olimpa.. tak to [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 794 Data: 2012-04-06 23:22:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Serwatka demineralizowana mlekovita

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Ostatnio natknąłem się na serwetkę demineralizowana z mlekovity 7zl za 500g czy takie coś nadaje się jakoś w diecie na masę? Może zaraz po treningu albo przed ? Albo jeszcze jakoś inaczej ?może przed bieganiem(interwały) oto skład Informacja żywieniowa naturalnej serwatki Herkules firmy Mlekovita: Wartość odżywcza w: 100 g proszku porcji 35 g [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 5798 Data: 2016-11-29 12:08:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wybór celu treningowego

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] mam 23 lata 182cm wzrostu aktualna waga z rana to 81-81.5kg staż około rok, 3 razy w tygodniu trening FBW na codzień tryb siedzący. na codzień suplementuje kreatynę oraz białko. 1 rep max na ławie to 112.5kg, przysiadow oraz martwych nie robie silowo itp (problemy z kregoslupem) Tutaj są moje pomiary: prawa łapa luz 34cm napieta 37cm kark [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 284 Data: 2026-04-18 14:23:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam prosze o ocenke dietki na mase..

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    1. Posiłek godz. 8.30 - 100g płatków owsianych - 300ml mleka 2% - 3 jaja cale gotowane - 100ml soku z marchewki - mały banan 2. Posiłek godz. 12.00 - 100g szynki z piersi kurczaka - 140g pieczywa razowego - 30g sera żółtego - 10g masła - sałata, pomidor 3. Posiłek godz. 15.00 - 100g ryżu brązowego - 150g [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1352 Data: 2012-09-29 21:47:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)