SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta ma mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jakiś kotlet z ziemniakami lub ryzem,kaszą gryczaną 3posiłek skrzydełka z kurczaka(okolo 15-20g białka) 4posiłek pierś z kurczaka(posiłek przed treningowy)(około 30g białka) 5posiłek jajecznica(posiłek po trenigowy)(około 30 g białka) DO tego biore 2 razy dziennie białko ostrowi Węglowodanów nie liczyłem ale mysle że jest 4g na kg wagi ciałka

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1587 Data: 2010-01-31 19:23:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ale jak najbardziej w dobrym stanie. Kupiony za 220zł, sprzedam za stówe. Zestaw do pokera, leży i zalega, bez 1 talii, 300 żetonów. Oddam za 70zł Chętnie zamienię się za białko, mocną przedtreningówkę (możliwa moja dopłata) /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/09f4948db5a14208b87022363b4fd5cc.jpg [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1137 Data: 2014-02-02 15:27:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Ile gramow bialka/weglow i tluszczu na kg mc? Na redukcji, tak aby nie ubylo z miesni? Płeć :  mezczyzna  Wiek :  25  Waga :  114,3  Wzrost :  186  Cel treningowy :  rzezba Staż treningowy na siłowni : razem rok z duzymi przerwami  Uprawiane inne sporty :  lyzwy od 10 lat  Dostęp do sprzętu :  silownia, dostep rowniez do basenu  Dieta :  [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1177 Data: 2016-01-25 22:28:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Chcialbym zrzucic troche z brzucha nieduzo juz zostalo i postanowilem zrobic diete: Mam 17 lat 181cm 79kg 2g bialka na kg masy 4g ww na kg masy 1g T na kg masy I Posilek Dzban Danon 200ml Muscli z owocami suszonymi 50g Rodzynki 30g jajko Omega-3 II Posilek (szkola) 2 kanapki chleba zytniego z szynka z indyka banan Bialko Izo-100 III [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1136 Data: 2006-05-14 20:02:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mega cykl do 600zł

    Temat
    Odżywki i suplementy

    chce zrobic pozoomny cykl na suplach . celem bedzie maksymalna masa . te 600zł chce wydac na produkty typu no xplode ,jw(podałem tylko przykłady zeby było wiadomo o co chodzi) itp. ale niewiem co kupic najlepiej z usa , na białko tauryny zme juz przeznaczyłem inna czesc kasy, widziałem fajne zestawy u cybera. co mi proponujecie

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3661 Data: 2007-07-17 18:03:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja dobry trening ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam :) szykuje się redukowanie fatu i mam pytanie czy to jest dobre rozwiązanie ? Prosze o odpowiedz pon: FBW + aeroby po treningu ?( ile czasu? czy miedzy fbw a aero brac bialko czy po aero ? ) wt: stójka (boks, kickboxing , thaibox ) śr: fbw + te aero czw: stójka pt: fbw sb i niedziela: aero na czczo / jogging / w pozniejszym czasie basen ? [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 911 Data: 2008-12-28 17:02:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na przyrost masy miesniowej przy wadze 133kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam panowie potrzebuje troche zasiegnac jezytka w sprawie jedzenia przy ciezkich cwiczeniach silowych ja: 197cm 133kg klatka 135 barki 155 lapa 48 pas 98 udo73 cwicze 5 latek cel: zwiekszenie masy miesniowej przy jednoczesnym spaleniu tluszczu moja terazniejsza dieta: 1.makaron sojowy piers 2. koktail bialkowy 3. ryz kurczak warzywa 4. ryz [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2375 Data: 2009-01-07 14:01:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - boks

    Temat
    Sztuki Walki

    Witam. trenuje boks 5x w tyg po 1,5h. Czasami dodatkowy dzień jeszcze bieganie bądź basen. ważę 75 kilo. Chodzi mi o to, aby utrzymać wagę możliwie nie przetrenowując się i stosować dietę. Chciałem się dowiedzieć jak wygląda wasza dieta o i ile stosujecie i czy takie wartości były by dobre? Dodam że dużo węgli w diecie = nietrudno mi o złapanie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1890 Data: 2009-11-17 15:51:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple dla kobiety

    Temat
    Ladies SFD

    [...] oraz ćwicze na siłowni + trzymam diete. płeć:kobieta wiek:20 lat wzrost:175 waga:75 - czy pomoc w postaci np. Dymna-Burn bedzie odpowiednia dla mnie żeby przyspieszyć spadek kg? - chciałabym dołączyć białko (po treningu na siłowni) tylko nie wiem jakie? (żeby dodatkowo pomogło w zrzucaniu kg.) - czy jakieś dodatkowe suple będą wskazane?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 775 Data: 2012-07-25 23:22:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mała porada ;)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Co polecicie na dzien dzisiejszy z staków przedtreningowych i po treningowych . Mam do tego bcaa i białko do uzupełnienia diety . Co polecicie ? Odpada xpand energized , shock , no shotgun oraz no xplode no i dorian którego juz nie ma w sprzedazy. Dawno nie interesowałem sie nowościami na rynku więc nie wiem co na dzien dzisiejszy jest [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1809 Data: 2010-02-10 12:22:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta aktywnego fizycznie piłkarza [60kg]

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 8:00 do 14:10. Jak na razie odpuszczam sobie treningi z powodu kontuzji pleców (odcinek lędźwiowy) - chodzę codziennie na rehabilitację. Zazwyczaj chodzę spać o 23-24. W domu mam różne odżywki typu węglowodany, białko, aminokwasy, isostar i jeżeli będzie taka potrzeba to mogę przeznaczyć coś kasy na tą dietę. Proszę o pomoc i z góry dziękuje :)

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1089 Data: 2012-04-21 21:49:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do krytyki ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam wszystkich,jestem tu nowa ;) mam 157 wzrostu waze 56kg i chcialabym rozpoczac diete redukcyjna,zalezy mi na zrzuceniu 5kg. Moje przykladowe menu wyglada tak sniadanie jajko plus jedno bialko platki owsiane miarka odzywki bialkowej (omlet) 2 sniadanie 2jajka na twardo pluscwarzywa wiosenne lub tuncztk plus warzywa Obiad piers z ryzem lub [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1064 Data: 2015-03-19 13:29:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc z dietą na redukcje

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hej! Jestem dziewczyna, i od jakiegos czasu prowadze trub zdrowego zycia co z tym wchodzi silownia i cwiczenia silowe. Jednak moje kg dalej mi nie spadaja tak samo jak i cm. Wiec postanowilam zejsc na diete redukcyjna. Mialam pare podejsc zeby sama sobie ja rozpisac, ale jednak zawsze sie konczylo katastrofa. Chodzi mi jedynie o to, czy ktos z wam [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 939 Data: 2016-02-21 15:57:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Antykataboliki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Otoż cwicze łacznie juz jakies 5 lat, wiec poczatkujacy nie jestem. Dawno nie interesowalem sie suplementami, bo ich nie potrzebowalem, a moj staly komplet to spalacz + bialko. Od niedawna zaczalem biegac po kazdym treningu, bo musze troche zrzucic do wakacji i potrzebuje jakies antykataboliki, ktore zablokuja spadek miecha. Co polecacie? [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2613 Data: 2009-03-19 23:08:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena makrosów

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] w makro. O mnie masa 84kg 186 wzrostu 3 razy w tygodniu siłka. Cel Masa poziom BF 16%. Trenuje splitem. Stosowane suplementy kreatyna i WPC z witaminami. Moje makro to białko 210g 20% ,ww 500g 50%, tł 140g 30% pula kalorii 4100. Czy dobrałem w miare dobre proporcje ostatnio spożywałem ok 260g białka ale stwierdziłem że zbyt szybko [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 833 Data: 2013-09-16 18:54:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wliczanie białka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siemka, do tej pory za bardzo sie nad tym nie zastanawialem bo liczyłem białko tylko z jaj,mieso,ryby. Ale tak dzisiaj zauwazylem jedzac moje sniadanie 320g białek jaj (zrodlo bialka) i 160 żótek (zrodlo tluszczy) wyszlo ze w posilku mam 60g białka, rówznież taka sytuacja ma miejsce przy tuńczyk+masło orzechowe tez wychodzi mi 60g bialka ale 20g z [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1413 Data: 2017-11-06 12:39:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny i poprawki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jak w temacie zapotrzebowanie łącznie 3136 kcal w tym 1821 Activity kcal 256g Białko 448g WW 64g Tłuszcze 7:00 3 jajka Chleb zytni pelnoziarnisty 100g 10:35 Twarog 80g Chleb zytni pelnoziarnisty 80g 13:30 Ryz 80g Piers z kurczaka 80g 16:00 Makaron 80g Twarog 80g Oliwa z oliwek 10ml 17:30-18:30 Trening 18:30 odrzywka mutant mass? 19:10 Platki [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 617 Data: 2010-06-17 15:26:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening śiłowy , Redukcja , Spalenie mięśni .

    Temat
    Trening dla początkujących

    Ankieta Płeć : Mężczyzna Wiek : 16 Waga : 95 Wzrost : 193 Cel treningowy : Redukcja Staż treningowy na siłowni : 10 miesięcy Uprawiane inne sporty : Od niedawna sztuki walki. Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Sztanga , drążek , Hantle , ławka Dieta : brak Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 736 Data: 2020-11-18 18:43:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Waże 70kg, wzrost 173cm, w pasie mam 81cm. Robie mase, ale jak przy jaknajmniejszym zalaniu się tłuszczem. Posiłek 7 to posiłek zaraz po treningu czyli około 18:15, a jem co 3 godziny zaczynając od 7:00 czyli: 7:00, 10:00, 13:00, 16:00, 17:00( trening), 18:15(posiłek numer 7), 19:00, 22:00 Założenia: Białko - 2,5g/kg Węgle - 4,5g - 5g/kg Tłuszcz [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1191 Data: 2004-11-24 14:58:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siema wszystkim na poczatek Tak: przed treningiem jesc najlepiej weglowodany podobno. Czy torebka ryzu 100g wystarczy ? A po treningu ja pije sobie szklaneczke wody z miodem Po tym tez jakies weglowodany proste. Co najlepiej? Jakie macie metody? A bialko to kiedy najlepiej??

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3671 Data: 2005-09-01 22:58:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)