SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ! Jeżeli chodzi o siłownie to siedzę w tym od niedawna, tzn od miesiąca w domowych warunkach, ale jak dotychczas bez diety, lecz w końcu chciałbym też przejść na dietę na masę. Wydaję mi się, że jadłem stosunkowo dużo, ale w ogóle nie mogłem przybrać na masie. Mam 16 lat, 180 cm wzrostu i ważę tylko 63 kg. Mój tydzień wygląda tak: PON [...]

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-10-06 14:57:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wyliczenia ok. Czy w praktyce będzie dobrze to się okaże. Białko przyjmij ok 2, max 2,5g/kg masy ciała i będzie dobrze.

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-25 14:52:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy proporcja: 182g białko (18% kcal) 133g tłuszcz (30% kcal) 518g węgle (52% kcal) będzie ok? Zmieniony przez - angelescu w dniu 2013-11-25 15:02:35

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-25 15:00:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy proporcja: 182g białko (18% kcal) 133g tłuszcz (30% kcal) 518g węgle (52% kcal) będzie ok? Zmieniony przez - angelescu w dniu 2013-11-25 15:02:35 Tak, jest ok.

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-26 12:53:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    DIETA DO OCENY wzrost 171 waga 70 , wiek 26 niegdyś ekto teraz mam nawet spory brzuch trening 4x w tygodniu/ split Pobudka Woda szkl. = 250 ml Bieg 10-20 min POSIŁEK NR 1 Płatki owsiane 100g Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g) 2 razy Banan 120g WODA szkl. VIGOR UP 1tab. RAZEM: B=35 T=24 W:90 kcal=722 POSIŁEK NR 2 Płatki owsiane 100g [...]

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-26 00:01:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Panowie jestem Ekto, waga 85kg, 183cm, sredniozaawansowany, kilka pytań: 1. Czy jeśli idzie siła to czy wraz z nią musi iść masa (dieta 30%B 20%T 50%WW, trening FBW) ? 2. Czy 2,5g Białka to nie za duzo w diecie na mase (bez saa)? 3. Jaki procent w diecie na mase musi stanowic bialko zwierzęce ? Ja mam w tej chwli 140g zwierzęcego z 245g [...]

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-27 18:14:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Powyżej się pomyliłem, całkowite moje białko to 210g przy wadze aktualnej 86kg. W tym jest 140g białka zwierzecego. W jaki sposób obnizyc roslinne a zwiekszyc zwierzece ? :-) Skoro roslinne jest wszedzie w zdrowych weglowodanach w sporych ilosciach. Zmieniony przez - szosiu w dniu 2014-03-01 09:00:11

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-01 08:56:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    To zostaw. Aż tak bardzo to białko roślinne nie przeszkadza.

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-04 09:25:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeżeli masz dużą retencje wody to zmniejsz WW do poziomu gdzie tej retencji nie będzie aż tak dużo i dowal kcal z tłuszczy, poza tym ja podbiłbym troszkę białko, zawsze to kcal się zwiększy, a pamiętaj że białka jest lepiej mieć więcej niżeli mniej :)

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-04 14:47:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Białka mam 2,4g/kg mc a WW mam 5,7g wiec wysoko. Zostawie jak jest i w razie potrzeby dodam kal z tluszczy gdy progres sie zatrzyma. Dzięki za pomoc :-) I ostatnie pytanie Panowie, do ilu gram zwiekszyć białko gdy wejde za jakis czas na saa ?

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-04 19:22:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] szła w górę? Inna rzecz - Quazar mówi o carbo przyjmowanych przed i po treningu. I znów każde sygnały jakie do mnie dochodzą, to że carbo jednak nie przed. - Że przed to ew. białko + tłuszcze, a carbo po treningu, lub w okresie około śniadania. Czyli w końcu carbo przed treningiem zalecalibyście czy nie? Czy sądzicie, że można zaufać dziennikowi [...]

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-22 23:24:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robimy mase - fakty nie mity by qaz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Chciałbym zapytać o suplement który najbardziej polecacie dla tego typu budowy ciała Białko z kreatyną jakieś ? (początkujący jestem nie znam się )

    Odpowiedzi: 1759 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-08 23:43:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do sprawdzenia, 16 lat.

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] : 182,6g (83kg*2,2g) Węgle : 249g (83kg*3g) Tłuszcze : 91,3g (83kg*1,1g) i miały chociaż 2600 kcal przy zapotrzebowaniu 3100. I posiłek 8:00 śniadanie (615kcal, 34g białko, 32g tłuszcze, 50g węglowodany) Orzechy włoskie - 20g - 131kcal. Jaja kurze - 3szt. - 218kcal. Płatki owsiane górskie- 40g - 146kcal. Jabłko- 100g - 46kcal. Pomidor - [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2900 Data: 2012-01-08 19:11:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jednak choroba mnie dopadla, ale jest OK,naszpikowana tabletkami,dzien wolny od pracy ale silownia byla DZIEN 23 Jedzenie cynk,tran,Vitamina D,Magnez, Cynamon, Płatki owsiane 40gr Musli z rodzynkami i orzechami 20gr Jaja 60gr Białko jaja 60gr Czarne jagody 20gr Mięso z piersi kurczaka 100gr Ryż brązowy 30gr Oliwa z oliwek 20gr Wołowina, [...]

    Odpowiedzi: 1928 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-05 00:33:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Adamie w moim przypadku odrazu po treningu wcinam ryż z bananem w formie takiej papki ,a godzine pózniej normalny posiłek typu ryż +pierś ew.wołowina.Moje pytanko jest takie czy odrazu po treningu dorzucać do tego ryżu białko WPC czy moge same węgle a potem normalny posiłek ww+białko(miecho).Jak uważasz co było by lepszą opcją.Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 462 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-28 21:37:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rafał ok.90kg, potem zjechał do ok. 70-72kg - kwestia też ile aerobów, diety itp w danym okresie. Co diety to wszyscy praktycznie ww wysoko, białko średnio/wysoko, mało tłuszczy. Rafał pod koniec już w sumie poza białkiem nic nie miał wysoko %-) Krzysiek tez już w sumie węgli dużo nie ma. Reszta mniej niż 2,5g nakg mc nie ma. Łukasz -> WYSKAKUJE [...]

    Odpowiedzi: 462 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-09-05 16:04:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] że to już drugi tydzień umyka to się wypiszę :-D ____________________________________________________________________ 8/50 - 06.08. DNT Misencja - dotrzymana 1490kcal, 128g białko, 98g tłuszcze _____________________________________________________________________ 9/50 - 07.08. DT Misencja - dotrzymana 1431kcal, 136g białko, 80g tłuszcze Trening [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 11504 Data: 2012-08-12 17:32:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tutaj poprawisz swoja DIETE

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jeszcze jak będę wracał ze szkoły, możliwe że zaraz po obiedzie będę zasuwał na siłownie i nie będę miał czasu żeby sobie coś przyszykować. Aż taka mocna lipa domowy obiad+białko/twaróg ? Zależy od tego co na obiad, ale po posiłku nie idź od razu na siłkę, odczekaj przynajmniej jakieś 2h TRENING- jeszcze nie wiem o której godzinie, zależy jak [...]

    Odpowiedzi: 3049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-08-22 21:23:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tutaj poprawisz swoja DIETE

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] odkladał;) Druga sprawa to białka i węglowodany: z białek brakuje mi troszke ponad 30 g natomiast z węglowodanów aż 92 g! Co najlepiej zastosować żeby doprowadzić zarówno białko jak i węgle do prawidłowej ilości, która powinna znajdować się w diecie?? Myślałem o takim produkcie jak: [...]

    Odpowiedzi: 3049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-10-05 23:06:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tutaj poprawisz swoja DIETE

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    To teraz kolejka na mnie ;p Cel: redukcja Staz: cale 2 miesiace ;p diete stosuje od miesiaca. Rezultaty sa, najbardziej mi zalezy zeby zgubic brzuch i oponke ktora nadal jest. Jeszcze rok temu bylem mega otluszczony, teraz sylwetka powoli sie poprawia. Ale tak jak mowie, cwicze od okolo 2 miesiecy. (Od poczatku mojej przygody z odchudzaniem [...]

    Odpowiedzi: 3049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-11-14 16:15:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)