Cześć
Kulturysta na siłowni rozpisał mi taką
dietę na masę:
6.40 - po przebudzeniu 2 kap Kre-Alkalyn, 2 kap. HMB
7.00 - I posiłek
1/2 szklanki płatków owsianych zalanych 1 szklanką kawy inki + garść rodzynek, pół grejfruta + 150 g białego sera - polać wszystko 1,5 łyżki oleju lnainego
1 tab multiwitaminy, 1 tab Calcium, 1 szklanka zielonej herbaty
9.00 - odżywka białkowa (ok. 35 g)
10.30 - II posiłek
1/3 woreczka kaszy gryczanej + 1 puszka tuńczyka w oleju (olej wylać) + 2 pomidory, zielona herbata
13.30 - III posiłek
1/3 woreczka kaszy gryczanej + 200 g piersi z kury + surówka (kapusta kiszona, marchew, por seler) - polać wszystko 1,5 łyżki oleju lnianego
16.30 - IV posiłek
1/3 woreczka kaszy grycz. + 200 g piersi z kurczaka + 2 pomidory, ogórek kiszony, 1,5 olej lniany. ZMA
18.30 - 19.30 Trening siłowy
19.30 - 20.00 rowerek)
PO treningu 20.00 - HMB 3 kap, 2 kap kre-alkalyn
20.00 - V posiłek
1/2 woreczka białego ryżu + 7 białek z jaj (+1 żółtko) + pomidor, oliwki
3 tab Vit B complex, 500 mg Vit C
VI posiłek 22.30 - przed snem odżywka białkowa na wodzie + ZMA + 2 kap HMB
Teraz czy może mi ktoś pomóc tak żeby ona nie kosztowała tak jak teraz ok 600 - 700 zł (!!!!???!!!)z odżywkami, bo mnie na taką nie stać za cholerę. Przeboleję 350 zł, max 400 ale nie tyle.
Da się to jakoś zrobić?
Celem: masa i zrzucenie brzucha (ponad 90 cm)
Waga:84 - 85 Kg
Wzrost: 187 cm
Wiek:21 lat
Staż: ok 2 lat i kilka kuracji kreatynowych
Tryb życia - intensywny: Praca Pon - Pt 8 - 16.20 siedząca, Trening KK wtorki i czwartki 17 (od razu po robocie), siłka 3 x w tyg. 18.30 - 20.00 (jw.), w weekendy szkoła
Zmieniony przez - Miro86 w dniu 2007-11-14 16:02:26