SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj poprawisz swoja DIETE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Armagedda Wywal ser biały z 2 posiłku, możesz jeszcze obliczyć wbkt/nnkt/nasycone jeśli jesteś taki dokładny.
Ok.dzięki.Jak narazie na tej diecie masa idzie.Mam nadzieję ,żę to nie chwilowe :D.
P.S chwilowo skończyła mi się oliwa.Czym uzsupełniać tłuszcze do czasu jej zakupu (ok.2-3 dni).Pestki dyni ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olej lniany, bądź ew. olej z pestek winogron, a jeśli tego brak to orzechy,pestki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Olej z pestek winogron nei bardzo.....

Lniany,ale to jzu wtedy lepiej bylo by kupic kolejna butelke oliwy gdyz starzcy na dluzej, a ytak to nasiona glownie: orzechy wloskie, pestki dyni,nasiona slonecznika...zoltka jaj,tluste ryby...

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ew. - ewentualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2165
pomocy:(
mam 18 lat 175cm i waze 64kg. musze sie za siebie wziac ale kompletnie nie znam sie na ukladaniu diety. pomoze mi ktos??? z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
posty podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5158
Skalar.

(...)

____________________________

Kolacja 21
200g Jogurt naturalny/190 Kcal/9 B/14 W/9 T
10g Oliwy z oliwek(jedna łyżka) 88Kcal/10g T
50g Ser twarogowy półtłusty 65 Kcal/9,3 B/2,3 W/1,7 T
30g słonecznika/168 Kcal/7,3 B/5,8 W/13,1 T
100g tuńczyk 100 Kcal/21 B w dniu treningu w wolne dni jakieś jajko lub coś w ten deseń
Zwiększyłem ilość białka a zmniejszyłem ilość ww

Kcal 610/46,5 B/22,1 W/33 T
Za duzo kcal na noc, 300 kcal starczy w zupełności
Tylko, że bez wysokalorycznej kolacji nie dam rady osiągnąć zakładanych kalorii...
______________________

Tak mi się jeszcze nasuneło, od poniedziałku do piątku wcześnie wstaje i śniadanie jem po 6. Czy w weekend będe mógł przesunąć o pare godzin śniadanie?
Lepiej nie, ale jeśli ma to być jedzone kosztem snu to przesuń
A gdybym zjadł śniadanie i poszedłdalej spać?

Czy w takiej diecie występują jakieś niedobory witamin, jeśli tak to czym je uzupełnić?
Niedobory uzupełniasz urozmaicaniem diety, nie zawsze jesz to i to tylko czasem podmieniasz, kup zestaw witamin, ZMA, Mg+b6, wapń, wit3, tran
Tylko jak tu urozmaicać zamienić ryż biały na brązowy

No i pytanie o mleko mam, ilu % najlepiej pić, i ile maksymalnie mogę go pić dziennie 750ml nie będzie za dużo?
Dzięki za dotychczasową pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Z ostatniego posiłku rozłóż te kcal na inne posiłki
2. Lepiej się wyśpij i zjedz póxniej troszke
3. Ryż biały na brązowy, kasze, rżóne rodzaje mięsa, różne rybki, mięsa na rybki itp
4. Mleko - Jak duże ilości nic z Tobą nie robią to możesz pić tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
witam,chcialbym o pomoc w diecie staram sie trzymac ale niewiem jak dokladnie wyliczac%
1okolo 5/00-sniadanie owsianki100gr+6bialek jaj w tym dwa zoltka
2okolo 9/00-ryz 100/cyca z 150-200gr niewiem jakie owoce wazywa:/oliwka z lyzka stolowa
3okolo 12/00 na szybkiego kanapka czarny chlenek razowy z biala lub mieskiem
4 okolo 15/00 przed trenigowy to zazwyczaj obiad domowy prosil bym o rade
5 okolo 18/00 potreningowy tu tez cycki lub rybka kasza gryczana
6 okolo 21 kolacja tunczyk 130gr w oleju lub sosie wlasnym niewiem jak z weglami pozzdr,moja waga to z 95kg wzrost 182 chcialbym o popoc fachowcow,zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
Ja mam kilka pytan odnośnie diety. Jeżeli biorę kreatynę od razu po treningu, to lepiej zaczekać 30 minut, aby zjeść ryż biały + jogurt? I czy można brac kreatynę po treningu, od razu, a od razu po tym dextroze?
I czy branie na noc 200g twarogu+kilka ml śmietanki+łyżka cukru do smaku, jest dobnrym pomysłem? Czy lepiej po prostu kupić białko?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

tluszczyk zostal :(

Następny temat

Dietka na mase do korekcji

WHEY premium