SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmienić swoją sylwetkę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 198 dni Przeczytanych tematów 7
Witam, mam pewien problem z odchudzaniem. Ponieważ biorę leki amisan i olzapine. Kupiłem ostatnio gainera że sklepu sfd tylko 1 kg. Poszedł już cały. Ćwiczę w domu bez sprzętu. Mam pytanie ponieważ pomimo ćwiczeń mam cały czas duży brzuch. Ostatnio czytałem o olanzapinie że jego skutki uboczne to przyrost masy ciała. Więc się też trochę nie dziwię. Co mam robić, brzuch cały czas jak balon.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Ćwiczenia nie palą tłuszczu od tego jest deficyt kaloryczny gainer w tym przypadku to fatalny pomysł bo podbija ci kalorie w diecie przez co sabotujsz swój cel utraty wagi.
Poszperaj na forum jest dużo tematów jak się zabrać za liczenie kalorii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
Gainer przy odchudzaniu to trochę głupi pomysł . Czytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 198 dni Przeczytanych tematów 7
Chodzi o to że przed gainerem byłem szczupły, inne partie mięśni ciała fajnie się lekko wyrobiły lecz mam teraz problem z brzuchem, może źle to ująłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Od gainer łatwo dostać takiego efektu, to nie magiczna odzywkana a zwyczajne kaloriee,od których może wywalić brzuch

Czy w ogole znasz podstawy diety? Jaka ilosc kalori spozywasz i jak wyglad podzial na makro skladniki? Poniewaz Twoja wypowiedz sprawia wrazenie jakbys nie znal nawet podstaw odzywiania.


Zmieniony przez - althetic w dniu 10/15/2023 6:48:01 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Liczysz kalorie?? kontrolujesz co jesz czy wszystko na oko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 198 dni Przeczytanych tematów 7
Wszystko na oko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Podstawą kształtowania sylwetki jest solidny trening siłowy i dobrze dobrana dieta. Z tego co Ty piszesz, to nie ma niestety jednego, jak i drugiego, a leki nie mają tutaj znaczenia.

Jeżeli chcesz uzyskać wyniki w tym kierunku, to polecam skupić się na tych podstawach.

Pierwszym krokiem będzie dokładne wypełnienie i wklejenie tutaj formularza ankiety działu. Nie wiemy nawet jaki warto wybrać cel treningowy.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106178
Danielw123
Chodzi o to że przed gainerem byłem szczupły, inne partie mięśni ciała fajnie się lekko wyrobiły lecz mam teraz problem z brzuchem, może źle to ująłem.


Masz problem bo pewnie poszło dużo tkanki tłuszczowej a widzisz ja tylko w głównej mierze w okolicach pasa. Niemasz diety więc nieda się jeść na oko i progresować z ładna nie zalaną sylwetką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale należy zgodzić się z wypowiedzią kolegi powyżej. To od poziomu tkanki tłuszczowej w naszym organizmie uzależnione powinno być to, jaki cel należy wybrać. Budowę masy mięśniowej, czy też redukcję tkanki tłuszczowej. Budować dobrej jakości mięśnie można z niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Inaczej skończysz z odtłuszczonym organizmem.

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Nie kontrolując diety nie da się niestety określić cel treningowego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
Chodzi o to że przed gainerem byłem szczupły, inne partie mięśni ciała fajnie się lekko wyrobiły lecz mam teraz problem z brzuchem, może źle to ująłem.

zbyt duza nadwyzka kaloryczna powoduje, ze wlasnie tyjemy, a nie budujemy miesnie.
Proces budowy masy miensiowje jest bardzo powolny. Tutaj efekty pojawiaja sie po dlugich miesiacach cwiczen, nic nie dzieje sie z tygodnia na tydzien. Trzeba byc mocno cierpliwym, bo inaczej skonczymy wlasnie ze sporym zapasem tluszczu i koniecznoscia wykonanaia redukcji :)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy 40g błonnika to za dużo?

Następny temat

Efekty redukcji tkanki tłuszczowej

WHEY premium