SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj poprawisz swoja DIETE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406884

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
To muwisz K,G,Bialko Kazeinowe i Paka wogle odstawic???
Bo juz od prawie 1,5 roku trenuje bez supli tylko czasem jakis gainerek i nic. Rok temu wazylem 63kg i jakos mi sie udalo przytyc troche ale ciezko idzie a wazyc to conajmniej 80kg przy takim wzroscie chcialbym =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Tommy92 odniosłem się tylko i wylacznie do diety

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
nie znam sie w ogole na dietach, jestem poczatkującym, 16 lat, 87 kg i 182 cm wzrostu. trening ACT zaczynam. Ktos mógłby polecic jakas diete? moze link?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
PROSZE O WYPOWIEDZI LUDZI KTÓRZY NA PRAWDĘ SIĘ ZNAJĄ NA TYM, JEŻELI NIE WEICIE TO NIE POMAGAJCIE, BO MOŻECIE TYLKO ZASZKODZIĆ.

Chodziło mi tylko o to czy posiłki są dobre proporcie i BTW już mam policzone B160 T 80 W 177


posiłek
Otręby pszenne
mleko
warzywo
dodaj platki owsiane, jaja i oliwe - TEN PROSZE POPRAWIC BO FAKT JAKIS NIE TAKI!!!


II posiłek
Szynka z kurczaka
Tortilla
Papryka Czerwona
Tran
slaby ten posilek, daj np. chleb zytni/pelnoziarnisty + ryba + warzywa + oliwa - TO JEST KANAPKA W TORTILLI ZAMIAST CHLEBA TORTILLA Z CIEMNEGO PIECZYWA ZRODLO BIUALKA KURCZAK WARZYWA TO PAPRYKA TLUSZCZ TO TRAN!!!



III posiłek

piersi kurczaka
ryż brązowy
brokuły
tran
Oliwa
kiedy masz treninig ? dodaj zrodlo bialka - ZRODŁO BIAŁKA TO KURCZAK!!!

IV posiłek

piersi kurczaka
ryż brazowy
dodaj warzywa i oliwe - POSIŁEK OKOŁOTRENINGOWY POWINIEN BYĆ BEZ WARZYW!!!!


V posiłek

Tuńczyk w wodzie
ryż brązowy
dodaj warzywa - POSIŁEK OKOŁOTRENINGOWY POWINIEN BYĆ BEZ WARZYW!!!!



VI posiłek

Ser twarogowy półtłusty
Tran
ok

dieta ogolem bardzo slaba, nie rozpisales gramatury ani nawet swojego zapotrzebowania kcal i b/t/w. Mysle ze to Ci nic nie da jesli nie bedziesz wiedzial ile czego masz zjesc, nie tylko tu o posilki chodzi, zajrzyj do postow podwieszonych


PROSZE NIECH KTOŚ RO POWAŻNIE SPRAWDZI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
acha, prosiłbym o pomoc w "dobraniu" tłuszczy bo z tym mam największy problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
Aha no moze niewiem to jest zle miejsce ale tez bym chcial zeby ktos mi doradzil jak brac te supple, moze inna kolejnosc, pora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Witam, chciałbym aby ktoś pomógł mi ułożyc diete z produktów spożywczych a nie z kalorii bo to troche chore.
Cwicze 7 miesiecy po 2 letniej przerwie cos tam sie ruszylo jednak efekty nie daj mi satysfakcji, wczesniej nie trzymalem diety od jakiegos czasu ograniczam jedzenie , zrezygnowalem z niektorych produktów(kebaby, jogurty owocowe, slodycze,sosy,itp )wprowadzilem platki owsiane (czasem dodaje do nich miodu), ryż,filet z kurczaka, ryby,bialy ser i warzywa- wszesniej tez to wszystko chrupałem bo lubie tyle że teraz to głownie jem tylko to.
Wiec prosze o wskazowki (24lat, 176 cm, 95 kg, 3 trening w tygodniu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie wiem czy wiesz ale to że nie masz odpowiednich efektów może zależeć właśnie od małej ilości kalorii więc najlepiej jakbyś wyliczył a jak nie spróbuj w ostateczności 10 wskazówek żywieniowych ale jak mówię najlepiej ułożyć dietę

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2179
zalozylem osobny temat. moglbym prosic kogos o sprawdzenie.
dzieki z gory :)
https://www.sfd.pl/dieta_zbilansowana_do_sprawdzenia-t428033.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Odnawiam posta bo nie dostałem odpowiedzi :(

Witam. Od września chciałbym zacząć moją "przygodę" z siłownią i dobrze by było gdybym już teraz zaczął się odchudzać no i najwyżej podczas przyszłych treningów zmodyfikować nieco odżywianie. W przyszłości chcę robić ćwiczenia na tzw. sylwetkę, ale zalega mi jeszcze troszkę tłuszczu i szukałem odpowiedniej do tego diety. Usłyszałem o "Low carb" i postanowiłem poszukać przykładowej rozpiski dnia. Natrafiłem na coś takiego:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f26d6f993d1dda81.html 

Tylko, że póki co, moje zapotrzebowanie dzienne to wg. Dziennika Posiłków VITALMAX 1513,6 kcal, 136g białka, 68g tłuszczy i 89g węglowodanów...
Wyliczyłem, że od września będzie oscylowało wokół 1850 kcal, 130g białka, 65 tłuszczy i 186g węglowodanów.
Czy ta dieta jest prawidłowa? Co odjąć lub zamienić? Może coś dodać?
Co będzie gdy zacznę chodzić na siłownie? Co wtedy zmienić?

Mam 16 lat, 68kg, 180cm wzrostu, aktywność dosyć mała, ale od 5 dni cisne "szóstkę Weidera" i narazie nie zamierzam kończyć tego cyklu.

Proszę o porady. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam, Nowy92
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

tluszczyk zostal :(

Następny temat

Dietka na mase do korekcji

WHEY premium