SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • nietypowe pytanie - objętość wpc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    na górze zamieściłem zdjęcie opakowania od białka 100% natural wpc 1 kg z olimpu. jeśli kupował ktoś ostatnio takie białko to prosił bym żeby zmierzył ile jest białka w opakowaniu (pełnym ) w stosunku do czerwonej kreski którą naniosłem na zdjęcie. (ile mm/cm wyżej/niżej) musze odmierzyć ostrowię a nie mam wagi więc uciekam sie do takiego sposobu [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1740 Data: 2005-09-07 16:07:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny/korekty.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich! Mam 17 lat, wzrostu 187 i 68kg (ektomorfik) chodzę na siłownie już od 6 miesięcy lecz nie była trzymana jakoś bardzo dieta. Jestem zielony co do układania sobie diet. Więc wstawiam tu rozpiskę posiłków do oceny: zapotrzebowanie: BMR: 1822.26 Kalorie: 3143 WW: 432g Białko: 118g Tłuszcz: 104g [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 700 Data: 2014-05-24 08:47:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] okres udało mi się zbudować. I prosze o radę jakie suplementy będą pomocne przy spalaniu tłuszczu?? Zastanawiam się czy nie rozpocząć suplementacji z HMB + l-karnityna + jakiś termogenik dobry no i dietka bogata w białko i troche mniej węglowodanów. Czy to dobre działanie?? I jaki suplementy byście poradzili?? Jaki termogenik itp.. Pozdro.

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3219 Data: 2006-05-11 15:50:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Droga do 600 kg w trójboju

    Temat
    Trening dla początkujących

    Siema! SFD czytam już długo, a dzisiaj postanowiłem się zarejestrować i założyć dziennik treningowy. Sport uprawiam od dziecka (głównie sporty walki), siłownię od 3-4 lat, a trening typowo siłowy od niecałego roku. Celem jest siła, sylwetka ma drugorzędne znaczenie - jak wystarczy mi motywacji to spróbuję coś działać w kuchni w tym kierunku. W dni [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 869 Data: 2020-02-10 16:49:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TRENING NA REDUKCJE

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] to duzo powtorzen malym ciezarem, krotkie przerwy, jednak wyczytałem, ze takim treningiem spale miesnie. Wiele ludzi preferuje duze ciezary. Co wy mi doradzicie? Jaki trening powinienem zastosowac, dodam ze diete mam, suple takie jak BCAA, białko tez są. Czy robic każda grupę miesniowa 2 razy w tyg tak jak to na rzezbie? Jakie są wasze sugestie??

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 798 Data: 2012-01-02 15:15:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta i trening

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, niedługo bede mial 15 lat - 28 kwiecien :) Chciałbym się dowiedzieć jaką dietę mogę sobie ustalić i jakie składniki, ponieważ nie wiem co zawiera dobre pelne bialko co nie :) Niedlugo planuje treningi MMA. Cwiczylem jakis rok temu, troche przybralem miesni. Planuje od poczatku, jak bd cieplo to bieganie narazie musze sie zadowolic [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 723 Data: 2013-03-26 18:15:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aeroby + eca

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Przecztałem sporo postów na temat posiłku po aerobach ale nie wiem jak to sie ma do eca. Czy ktoś w temacie może pomóc ? (ile b/ww i w jakim czasie po aerobach). Z suplementów do dyspozycji mam białko(niestety nie serwatka) i carbo. Zamierzam robic aeroby rano(w dni nietreningowe), i tu kolejny dylemat czy aeroby + eca na czczo to dobry pomysł ?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3452 Data: 2004-10-10 20:44:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa mięśniowa, a tłuscz.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 2x 8 TRICEPS Wyciskanie wąsko 3x 8 Wyciskanie francuskie jednorącz 2x 10 PIĄTEK NOGI Przysiad 4x 10 Wykroki 3x 8 Wspięcia 3x 20 Robiąc trening trzeba dużo jeść ( na masę) - ( białko + węgle). Czy ćwicząc i jedząc więcej spadnę z masy tłuszczowej a wzrośnie mi masa mieścniowa czy będzie rosła masa mieśniowa i tłuszczowa jedząc więcej kalorii ?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 632 Data: 2013-03-17 12:55:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie początek?!?!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemka. Mój staż na siłowni to ponad rok z przerwami zdrowotnymi:( Parę dni temu zakupiłem mono z vitalmax 500g, gainer 2 vita (dokupię więcej jak się będzię kończył,oraz białko z vitalamx moje dawkowanie:Kreatyna: Dni treningowe 30 min przed treningiem 2 płaskie łyżeczki i po treningu tak samo. Nietreningowe-Rano przed pierwszym posiłkiem 2 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 846 Data: 2008-02-27 20:11:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy czas zacząć brać odzywki?:)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam , trenuję na silowni juz jakos 1.5 miesiaca , szybkim krokiem bedzie 2 miesiac. Po treningu czesto nie mam sily juz na nic , padam jak pies spac. I myslalem czy by sobie nie wspomoc odzywkami. Czy nie jest to jakos bardziej szkodliwe? Myslalem o kreatynie , a jak kreatyna to wiadomo , ze odrazu carbon , inaczej chyba nie ma sensu. Moja waga [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1241 Data: 2014-01-28 22:55:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co robić.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam pakerów ! %-) Mam 15 lat prawie 16. Ważę 68,3 kg i wzrost 181 cm Moje wymiary: Biceps - 33 cm Klatka - 92 cm {{:-( Uda - 52 cm Pas - 86 cm Łydka - 37 cm Przedramie - 28 cm Kilka zdj. W czasie redukcji ćwiczyć FBW, a w masówce Split ? Moje zapotrzebowanie to ; Kalorie - 3122 Węgle - 429g Białko - 117g Tłuszcz - 104 g Dietę wcześniej [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 806 Data: 2014-04-24 21:38:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalanie fatu brzuch i klata

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 4) kilka lat 5) zbicie tłuszczu 6) nie stosowałem supli 7) nie stosowałem spalaczy 8) - 9) nie stosowalem kreatyny 10) staram się stosować zbilansowaną dietę bogatą w białko, jednak nie wyliczam sobie 'co do grama' 11) z rozsądkiem 12) Moim jedynym problemem jest fat na brzuchu w szczegolnosci w dolnych partiach (boczki) no i męskie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1196 Data: 2015-11-09 23:18:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SUPLE na wrzesien...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Na czas sierpnia bede mial nieczynna silke. Wiec 3 tyg regeneracji chyba dobrze mi zrobi. Od wrzesnia chce zaczac szamac to : - M3 Creatine, Biogenixu (jablczan); - Nitrobolonik (tylko mi nie piszcie, ze lipa-produkt bo juz testowalem i jestem zadowolony z dzialania); - Bialko jajeczne z Ovopolu (7kg, 22zl/kg)lub jakas serwatka (jaki [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1859 Data: 2005-07-21 04:32:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Płatki Owsiane

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Płatki Owsiane popularne w każdego diecie :) Jakie najchętniej spożywacie ? Górskie, zwykłe, błyskawiczne itp ? Oraz której firmy są według was najlepsze w smaku cenie jakości ? Ja ograniczyłem się do błyskawicznych firmy "KUPIEC" http://www.tabele-kalorii.pl/zdjecie-002908/P%C5%82atki-owsiane-b%C5%82yskawiczne-Kupiec.jpg Wartość energetyczna w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1714 Data: 2013-04-30 14:46:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomozcie 7 mies treningu a nic efektow

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Cwicze 7 mies, planem kolegi Ronie220 czyli najpierw FBW a miesiac temu zaczalem Push-Pull 3 dni w tyg. Sila tak nawet w miare ale obwody slabe strasznie w ogole nie widac ze cos cwicze a po tym czasie jak porownywalem zdjecia innych nowicjuszy to byli juz mocno zmienieni. Odzywki to kreatyna i bialko. Dieta jest jakas tzn. codzien staram [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 889 Data: 2016-01-18 17:23:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny/poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 170cm, waga 58kg Dieta: http://img158.imageshack.us/img158/3095/dieta2.jpg Warzyw nie wliczałem do bilansu (powinienem?) Teraz moje pytania: 1. W dni nietreningowe można ograniczyc węglowodany kosztem tłuszczy i warzyw? 2. Jest sens wprowadzac do diety białko wpc? z góry dzięki za dobre rady Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2009-10-17 11:36:51

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1338 Data: 2009-10-17 11:32:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosba o ocene diety na redukcji.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jest niezła. W tygodniu cwicze 3 razy silowo i 2 aero. Trening w dni silowe w godz. 11-12.30. Po jakim czasie mam zjesc posilek po treningowy jesli za raz po treningu pije białko z bananem jak w tabeli ponizej. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/64cd55b5d2de486da0f71110a68975e7.jpg /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/f77b080d89f941058faa22b92cee6ad2.png Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 828 Data: 2014-04-14 21:39:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] poniedziałek i czwartek mma o 20:00 Wspomagacze ; beta alanina (rano, przed i po treningu, glutamina rano i po treningu, Bcaa przed i po treningu, aakg przed treningiem , białko według braków w diecie /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/55eacc600d6d475695ffc728a7bcebf0.png Zmieniony przez - amok torcida w dniu 2014-06-09 11:13:21 Zapotrzebowanie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 603 Data: 2014-06-09 11:06:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta ( masa ) - 66kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Po raz pierwszy ułożyłem sobie dietę, bo przez cały mój staż wyniki są bardzo małe. Waga: 66kg Wzrost: 174 cm Wiek: 16 Obwód pasa: 79cm BF% : 12.91% Współczynnik BMR 1722.82 Aby utrzymać wagę Kalorie 2971.86 Węglowodany 55% 1634.52kcal = 408.63gram Białko 15%% 445.78kcal = 111.45gram Tluszcz 30% 891.56kcal = 99.06gram W diecie oczywiście w [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1827 Data: 2012-11-19 21:48:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaka diete zastosowac do omki??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam 10 strzalow omki ale nie mam pojecia jaka diete do niej zastosowac za pomoc dzieki z gory...1.WIEK: 19 2.WAGA: 74 3.WZROST: 183 4.WYMIARY: BICEPS: KLATA: UDO: TALIA: 5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata 6.DIETA BIALKO: WEGLOWDANY: TLUSZCZ: 7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 8.TRENING: 9.CEL CYKLU: duza masa 10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1821 Data: 2008-06-03 19:56:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)