na górze zamieściłem zdjęcie opakowania od białka 100% natural wpc 1 kg z olimpu. jeśli kupował ktoś ostatnio takie białko to prosił bym żeby zmierzył ile jest białka w opakowaniu (pełnym ) w stosunku do czerwonej kreski którą naniosłem na zdjęcie. (ile mm/cm wyżej/niżej) musze odmierzyć ostrowię a nie mam wagi więc uciekam sie do takiego sposobu [...]
Witam wszystkich! Mam 17 lat, wzrostu 187 i 68kg (ektomorfik) chodzę na siłownie już od 6 miesięcy lecz nie była trzymana jakoś bardzo dieta. Jestem zielony co do układania sobie diet. Więc wstawiam tu rozpiskę posiłków do oceny: zapotrzebowanie: BMR: 1822.26 Kalorie: 3143 WW: 432g Białko: 118g Tłuszcz: 104g [...]
[...] okres udało mi się zbudować. I prosze o radę jakie suplementy będą pomocne przy spalaniu tłuszczu?? Zastanawiam się czy nie rozpocząć suplementacji z HMB + l-karnityna + jakiś termogenik dobry no i dietka bogata w białko i troche mniej węglowodanów. Czy to dobre działanie?? I jaki suplementy byście poradzili?? Jaki termogenik itp.. Pozdro.
Siema! SFD czytam już długo, a dzisiaj postanowiłem się zarejestrować i założyć dziennik treningowy. Sport uprawiam od dziecka (głównie sporty walki), siłownię od 3-4 lat, a trening typowo siłowy od niecałego roku. Celem jest siła, sylwetka ma drugorzędne znaczenie - jak wystarczy mi motywacji to spróbuję coś działać w kuchni w tym kierunku. W dni [...]
[...] to duzo powtorzen malym ciezarem, krotkie przerwy, jednak wyczytałem, ze takim treningiem spale miesnie. Wiele ludzi preferuje duze ciezary. Co wy mi doradzicie? Jaki trening powinienem zastosowac, dodam ze diete mam, suple takie jak BCAA, białko tez są. Czy robic każda grupę miesniowa 2 razy w tyg tak jak to na rzezbie? Jakie są wasze sugestie??
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, niedługo bede mial 15 lat - 28 kwiecien :) Chciałbym się dowiedzieć jaką dietę mogę sobie ustalić i jakie składniki, ponieważ nie wiem co zawiera dobre pelne bialko co nie :) Niedlugo planuje treningi MMA. Cwiczylem jakis rok temu, troche przybralem miesni. Planuje od poczatku, jak bd cieplo to bieganie narazie musze sie zadowolic [...]
[...] Przecztałem sporo postów na temat posiłku po aerobach ale nie wiem jak to sie ma do eca. Czy ktoś w temacie może pomóc ? (ile b/ww i w jakim czasie po aerobach). Z suplementów do dyspozycji mam białko(niestety nie serwatka) i carbo. Zamierzam robic aeroby rano(w dni nietreningowe), i tu kolejny dylemat czy aeroby + eca na czczo to dobry pomysł ?
[...] 2x 8 TRICEPS Wyciskanie wąsko 3x 8 Wyciskanie francuskie jednorącz 2x 10 PIĄTEK NOGI Przysiad 4x 10 Wykroki 3x 8 Wspięcia 3x 20 Robiąc trening trzeba dużo jeść ( na masę) - ( białko + węgle). Czy ćwicząc i jedząc więcej spadnę z masy tłuszczowej a wzrośnie mi masa mieścniowa czy będzie rosła masa mieśniowa i tłuszczowa jedząc więcej kalorii ?
Siemka. Mój staż na siłowni to ponad rok z przerwami zdrowotnymi:( Parę dni temu zakupiłem mono z vitalmax 500g, gainer 2 vita (dokupię więcej jak się będzię kończył,oraz białko z vitalamx moje dawkowanie:Kreatyna: Dni treningowe 30 min przed treningiem 2 płaskie łyżeczki i po treningu tak samo. Nietreningowe-Rano przed pierwszym posiłkiem 2 [...]
Witam , trenuję na silowni juz jakos 1.5 miesiaca , szybkim krokiem bedzie 2 miesiac. Po treningu czesto nie mam sily juz na nic , padam jak pies spac. I myslalem czy by sobie nie wspomoc odzywkami. Czy nie jest to jakos bardziej szkodliwe? Myslalem o kreatynie , a jak kreatyna to wiadomo , ze odrazu carbon , inaczej chyba nie ma sensu. Moja waga [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam pakerów ! %-) Mam 15 lat prawie 16. Ważę 68,3 kg i wzrost 181 cm Moje wymiary: Biceps - 33 cm Klatka - 92 cm {{:-( Uda - 52 cm Pas - 86 cm Łydka - 37 cm Przedramie - 28 cm Kilka zdj. W czasie redukcji ćwiczyć FBW, a w masówce Split ? Moje zapotrzebowanie to ; Kalorie - 3122 Węgle - 429g Białko - 117g Tłuszcz - 104 g Dietę wcześniej [...]
[...] 4) kilka lat 5) zbicie tłuszczu 6) nie stosowałem supli 7) nie stosowałem spalaczy 8) - 9) nie stosowalem kreatyny 10) staram się stosować zbilansowaną dietę bogatą w białko, jednak nie wyliczam sobie 'co do grama' 11) z rozsądkiem 12) Moim jedynym problemem jest fat na brzuchu w szczegolnosci w dolnych partiach (boczki) no i męskie [...]
Witam! Na czas sierpnia bede mial nieczynna silke. Wiec 3 tyg regeneracji chyba dobrze mi zrobi. Od wrzesnia chce zaczac szamac to : - M3 Creatine, Biogenixu (jablczan); - Nitrobolonik (tylko mi nie piszcie, ze lipa-produkt bo juz testowalem i jestem zadowolony z dzialania); - Bialko jajeczne z Ovopolu (7kg, 22zl/kg)lub jakas serwatka (jaki [...]
Płatki Owsiane popularne w każdego diecie :) Jakie najchętniej spożywacie ? Górskie, zwykłe, błyskawiczne itp ? Oraz której firmy są według was najlepsze w smaku cenie jakości ? Ja ograniczyłem się do błyskawicznych firmy "KUPIEC" http://www.tabele-kalorii.pl/zdjecie-002908/P%C5%82atki-owsiane-b%C5%82yskawiczne-Kupiec.jpg Wartość energetyczna w [...]
Witam Cwicze 7 mies, planem kolegi Ronie220 czyli najpierw FBW a miesiac temu zaczalem Push-Pull 3 dni w tyg. Sila tak nawet w miare ale obwody slabe strasznie w ogole nie widac ze cos cwicze a po tym czasie jak porownywalem zdjecia innych nowicjuszy to byli juz mocno zmienieni. Odzywki to kreatyna i bialko. Dieta jest jakas tzn. codzien staram [...]
[...] 170cm, waga 58kg Dieta: http://img158.imageshack.us/img158/3095/dieta2.jpg Warzyw nie wliczałem do bilansu (powinienem?) Teraz moje pytania: 1. W dni nietreningowe można ograniczyc węglowodany kosztem tłuszczy i warzyw? 2. Jest sens wprowadzac do diety białko wpc? z góry dzięki za dobre rady Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2009-10-17 11:36:51
[...] jest niezła. W tygodniu cwicze 3 razy silowo i 2 aero. Trening w dni silowe w godz. 11-12.30. Po jakim czasie mam zjesc posilek po treningowy jesli za raz po treningu pije białko z bananem jak w tabeli ponizej. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/64cd55b5d2de486da0f71110a68975e7.jpg /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/f77b080d89f941058faa22b92cee6ad2.png Zmieniony [...]
[...] poniedziałek i czwartek mma o 20:00 Wspomagacze ; beta alanina (rano, przed i po treningu, glutamina rano i po treningu, Bcaa przed i po treningu, aakg przed treningiem , białko według braków w diecie /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/55eacc600d6d475695ffc728a7bcebf0.png Zmieniony przez - amok torcida w dniu 2014-06-09 11:13:21 Zapotrzebowanie [...]
Witam. Po raz pierwszy ułożyłem sobie dietę, bo przez cały mój staż wyniki są bardzo małe. Waga: 66kg Wzrost: 174 cm Wiek: 16 Obwód pasa: 79cm BF% : 12.91% Współczynnik BMR 1722.82 Aby utrzymać wagę Kalorie 2971.86 Węglowodany 55% 1634.52kcal = 408.63gram Białko 15%% 445.78kcal = 111.45gram Tluszcz 30% 891.56kcal = 99.06gram W diecie oczywiście w [...]
mam 10 strzalow omki ale nie mam pojecia jaka diete do niej zastosowac za pomoc dzieki z gory...1.WIEK: 19 2.WAGA: 74 3.WZROST: 183 4.WYMIARY: BICEPS: KLATA: UDO: TALIA: 5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata 6.DIETA BIALKO: WEGLOWDANY: TLUSZCZ: 7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 8.TRENING: 9.CEL CYKLU: duza masa 10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM [...]