SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] 7 dni. Myślicie że sprawdzi się coś takiego? Płeć: Mężczyzna Wiek: 21 Waga: 81 Wzrost: 180 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: ponad rok Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full Dieta: ok Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko, carbo

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 886 Data: 2010-01-03 13:53:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza masa.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] oko aż odsłonią się mięśnie ? -Ile kg na tydzień ? 0,5? -Czy jeżeli teraz ustawie sobie np.2 kg na kg masy ciała białka czyli 146,to czy przy wzroście wagi muszę zwiększać białko? Np. Przy wadze 80 kg zwiększyć do 80 x 2 ? Myślałem o 3300 kcal stałych. Co o tym sądzicie ? Mysle ze mam około 8% tkanki tłuszczowej (skóra może zasłaniać po [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 496 Data: 2020-07-11 22:02:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebna pomoc+Korekta diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta do korekty..2-3miesiace temu ulozylem ta diete..Sa braki,ale narazie troche naniej przytylem..Wyliczylem,ze moje dzienne zapotrzeboiwanie wynosi 3200kcal. bialko-720kcal. tluszcze-1950 weglowodany-520kcal.. Nie wiem czy dobrze,to zrobilem ale chyba tak itu sie zaczyna problem,bo nie wiem jak rozdzielic te kalorie na dane posilki wciagu [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 665 Data: 2008-03-20 12:56:55 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Przeniesione - prosba o ocene planu redukcyjnego :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    . WIEK: 29 2. WAGA: 80 3. WZROST: 171 4. WYMIARY: -biceps: 37 cm -klatka: 101 cm -udo: 54 cm -talia: 85 cm 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata 6. DIETA: 2300 kcal -białko: 1.5g/kg -węglowodany: max 100g dziennie -tłuszcz: 1.6g/kg 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak 8. TRENING: 5x w tyg ogolnorozwojowka silowa na maszynach i 5x [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 665 Data: 2016-11-28 11:58:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Redukcyjna do oceny 36 lat

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] to ZMA przed snem, kreatyna jako antykatabolik(DT 2 razy dziennie, DNT raz) na czczo i po treningu. Trening zaczynam o godz 17 , zakładam 1 godz ciwczen i odrazu białko 30 min pózniej posiłek. Poczytałem pare art i założyłem że potreningowy ma jak najmniej TT zawierac, do kazdego posiłku z wyjątkiem przed i po treningu dodaje [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 515 Data: 2020-05-16 21:44:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! Mam gainera trec mass xxl, serwatke extensora i carbo olimpu oraz resztki ovopola. Zaczynam HST. Po skonczonym treningu plywam na basenie przez ok 15-20min. Dojscie z silowni na basen zajmuje mi ok 15min. Mam w zw z tym nastepujace pytanie: jak polaczyc ww odzywki wziawszy pod uwage, ze wlasciwie caly dzien przebywam poza domem.Ok godzine [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2009 Data: 2005-02-23 13:18:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy brac juz kreatyne ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam :) A wiec tak, przygode z silka zaczalem we wrzesniu 2011 roku tak solidnie i ciagnalem to do wrzesnia 2012 tutaj pojawila sie przerwa z powodu I semestru, ale juz wrocilem i na silce jestem miesiac, moje rekordy zostaly juz pobite i szybko miesnie sie odbudowaly. Mam trening i diete, wszystko z tego forum i efekty sa. Przez ostatni miesiac [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 984 Data: 2013-03-29 00:14:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolacja na masie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć. Im więcej artykułów czytam tym więcej wątpliwości się pojawia. Mianowicie mając dietę na na masę gdzie 26% to białko, 43% węgle i 31% tłuszcze to jak powinna wyglądać kolacja spożywana bezpośrednio po treningu? Dieta to 5 posiłków (śniadanie - 7, obiad - 11:30/12, przekąska najczęściej koktajl - 14, obiad przed treningiem - 17, kolacja po [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1889 Data: 2021-08-08 12:59:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • proszę o rade

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] nie codziennie, głównie chodzi o wtorek i środe. 2. czy mogę po treningu spożywać mleko w proszku odtłuszczone (nie mam problemu z otłuszczaniem więc może mógłbym dostarczać białko w taki sposób po treningu? i jeśli mogę prosić o rade kiedy je pić? czy zaraz po treningu czy z posiłkiem potreningowym? Z góry dziękuje i pozdrawiam [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1163 Data: 2003-10-20 19:17:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tak jak w temacie. Zauważyłem, że jest kilka wariantów suplementacji białkowej przed i po treningu. Która z opcji byłaby lepsza: 1. posiłek białkowo-węglowodanowy o niskim IG ok 1,5h przed treningiem(naturalny ofc:) - pół h przed izolat białka serwatki bv159 bez żadnych dodatków - następnie po treningu bcaa zgodnie z opisem (natychmiast czy po [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 5322 Data: 2006-01-04 16:52:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    1 POSIŁEK Mleko 300ml B9,6 W14,1 T1,5 Płatki owsiane 80g B9,4 W55 T5,3 Rodzynki 20g B0,46 W13,9 T0,19 Miód 10g B0 W8 T0 Jabłko 100g B0,6 W12,1 T0,7 RAZEM: B20,06 W103,1 B7,69 2 POSIŁEK Chleb przenno-żytnii (4 kromki) 180g B8,24 78,64 T1,61 4 plastry polędwicy z indyka 80g B16 W0 T1 ogórek/pomidor/papryka/rzodkiewka 100g B1 W0,5 T5 RAZEM: B25,74 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1042 Data: 2010-01-28 14:51:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nowa dieta, za mało kalorii ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam rozpocząłem nie dawno nową diete. Jej celem ma być rozwinięcie czystej masy mieśniowej przy jednoczesnym utracie tłuszczu. białko, tłuszcze i wegle są chyba ok tylko z obliczeń kalorii wychdozi mi troche mało moje zapotrzebowanie na kalorie to 2600 kcal : Posiłek 1: 2 całe jajka i 2 białka z jajek ; 1 szklanka płatków owsianych (na sucho), [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1057 Data: 2011-02-09 20:04:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • poprawiona dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] -Gainer(bezpośrednio po treningu) -banan lub jabłko Posiłek czwarty (17:30) - Ryż/kasza/makaron durum (100g) - pierś kurczaka/indyka/ ryba chuda/ chuda wołowina/ ew. białko (100g) Posiłek piąty (kolacja - 19:00) - ryż brązowy/kasza/makaron razowy/ chleb zytni razowy - oliwa z oliwek, warzywa Przed snem (22:30) -twaróg 100g lub [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 676 Data: 2010-04-11 20:45:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] bez białka. Większość ćwiczących raczej się do tego nie stosuje ale muszę przyznać, że artykuł namieszał mi w głowie i nie wiem czy nie powinienem zmienić diety obniżając białko do 2g/kg i zwiększając węgle i tłuszcze. W tej chwili mam 2,5g/kg białka, 4,5g wegli i 2g tłuszczy Dzięki za pomoc i proszę też o wypowiedź kogoś kto się zastosował do [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1886 Data: 2011-01-22 23:19:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta masowa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam prosilbym o uwagi do mojej diety. Waga: 102 kg, cel: duża masa ;-P, typ budowy ektomorfik, nie łapię tłuszczu. I posilek: Mleko 0% 500 ml Platki owsiane 150 g. Chleb pelnoziarnisty 40 g. ser edamski 20 g. poledwica z piersi kurczaka 15 g. rodzynki 50 g. banan 150 g. II posilek: (wiem, ze chvja warty, ale do roboty nie wezme nic innego ;/): [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1605 Data: 2007-06-30 20:29:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - pomoc.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, chciałbym prosić o ułożenie jakiejś dobrej nie drogiej diety. Która pomogła by mi coś osiągnąć w tym co robię. Chciałbym zrzucić trochę tłuszczy, bądź przerobić go na masę mięśniową. Zwarzając uwagę na to, że w szkole jestem od 7;30 do 14/15 w zależności od lekcji, potem przyjeżdżam do domu (jakieś 30min-1h) i jadę na lekcje do szkoły [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 590 Data: 2014-05-07 15:23:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na Poniedziałek -śniadanie 1 szklanka soku owocowego 1 sadzone jajko 2 bułki pełnoziarniste 2 plastry szynki -przekąska 1 jabłko koktajl: jogurt mleko płatki owsiane banan białko z jajka -2 śniadanie ryba surówka z warzyw ryż brązowy 60g 1łyżka oliwy z oliwek -obiad mięso z kurczaka gotowane warzywa na patelnie makaron -przed treningiem puszka [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1429 Data: 2008-03-25 11:27:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • poprawienie szybkosci

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] o dietę to sam nie wiem, gdyż moi rodzice uważają, że wyglądam dobrze jak na swój wiek i za pewne nie pomogliby mi w przygotowywaniu potraw itp. Oczywiście będę jadł jakieś białko 1,5h przed treningiem HIT, nie będę jadł nic po godzinie 19.00, zrezygnuję z słodyczy i chipsów oraz napoji typu: Coca-Cola. Bardzo mi na tym zależy, gdyż brakuje mi [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 719 Data: 2011-06-23 22:00:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam prosze o ocene diety na mase dla faceta 28 lat trening 5 razy w tygodniu procent tluszczu w organizmie ponizej 10 jesli chodzi o zroznicowanie jedzenia to w skrocie jem bo wiem ze musze walory smakowe to ostatni punkt na liscie. pytanie ogolne jest takie gdzie i co moge jescze dolozyc do tego co na liscie pozdrawiam a wiec 6:30 20gram [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2954 Data: 2014-10-30 12:18:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] to jest dobre rozwiązanie na spalenie tłuszczyku? Czy do tego brać jeszcze osobno l-karnitynę czy tamte suplementy wystarczą? Po spaleniu tłuszczyku myślę, aby wtedy brać białko.. bo chyba nie teraz? (myślę, że za dużo by było tego wszystkiego?)... Kobieta, wiek 23, waga 62, wzrost 168 Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi i bez takich w stylu: [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1373 Data: 2013-02-28 01:13:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)