SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Co o tym sądzicie????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    A więc chce zrobić cykl na czysta masę Staż 18 miechów reszta w profilu, dieta redukcyjna odrzywki planuje Bcaa i termospeed,Extreme,białko jakieś co o tym sądzicie i jakie Bcaa wybrac??

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 896 Data: 2007-05-21 14:01:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatynka ... i ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wiatam. Chcialem sie zapytac z czym by tu polaczyc kreatynke Multipowera ?? koncze wlasnie bialko treca i nie wiem co by teraz zapodac:) jak ktos ma jakies pomysly to prosze o pomoc;]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 919 Data: 2005-12-29 11:26:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kiedy brac wegel?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    tak jak w pytaniu kiedy brac węgle.tzn odzywke na opakowaniu pisze przed i po treningu.ale przed treningiem biore napalma z vitargo wiec nie wiem czy dac węgle tylko po treningu?i odrazu po treningu detonator,bialko i szama

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 594 Data: 2012-12-12 00:49:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ovopol

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wiecie gdzie mozna dostac bialko ovopolu i po ile stoi 1 kg ? i czy mozna kupic od producenta jesli tak to w jaki sposob :)

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1603 Data: 2005-06-01 01:55:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stoked + man nolvaderen xt jak dawkowac

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich Mam plan na mala rekompozycje ciala. Zakupilen te dwa srodki powiedzcie jak to brac i dawkowac. Mam tez bialko na uzupelnienie diety i okolo treningowo bcaa przed treningiem i eaa po treningu. Pozdro

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 537 Data: 2014-12-19 11:11:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Soja przede wszystkim

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co myslicie zeby spozywane bialko ograniczyc wlasciwie tylko do platkow sojowych i innych sojowych przetworach,serze bialym i kurczaku? Dążenie do celu jest sensem istnienia

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1062 Data: 2003-12-18 00:07:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Olimp System Protein 80%

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam prozbe do wszystkich co jedli to bialko o wyrazenie swojej opini czy jest dobre itp wiem ze cena jest bardzo konkurencyjna do innych bialek

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1366 Data: 2004-03-03 17:52:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl-rozpiska

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć kupilem sobie kreatyne 250g, trans-x 1816 g, gainer treca magnum 5000,i bialko sp80 1250 g pomóżcie mi to rozpisać i czy to jest wogole dobry cykl ? z gory dzieki.

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1104 Data: 2005-01-31 23:14:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • REACTOR PRO 3 JABŁCZAN oceńcie??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie:)) cwicze na rzezbe i chciałbym się zapytać czy zestaw jabłczan hmb i białko będzie dobrym zestawieniem??

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1574 Data: 2006-02-02 15:02:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BSN NO-XPLODE CO DO TEGO POLECACIE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam co polecacie do BSN NO-XPLODE jakie białko ?? Zmieniony przez - dawid474 w dniu 2013-04-28 14:00:10

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1458 Data: 2013-04-28 12:59:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wpc econo czy wpc ostrovit?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    witam, które białko bardziej opłaca się kupić? wpc econo po 31zł za 750g czy wpc ostrovit po 40zł za 900g zamierzam kupić tak z 3kg

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1322 Data: 2012-06-17 19:23:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam zamiar zakupić odżywki na cykl czy to dobry zestaw??? co można dodać albo odjąć albo zamienić??? Białko ostrowia Carbo OLIMP Kreatyna OLIMP czy to wystarczy ma masę?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 941 Data: 2007-12-24 22:38:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trec Mass xxl

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Siema mam pytanie.Jak nalezy stosować to białko? w dni kiedy trenuje i w dni kiedy odpoczywam.Jakie są wasze opinie o tym i jakie są skutki uboczne.(Bez głupich komentarzy bo nie miałem z tym do czynienia)

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 706 Data: 2014-06-10 22:26:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skąd ovopol???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Mam wielka prosbe o namiary skad można kupić białko ovopolu???? i w jakiej cenie ono jest? Dzieki z góry. Życie jest zbyt krótkie , aby być małym.....

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1120 Data: 2003-08-25 22:00:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwszy cykl na kreatynie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Staz 2 lata cel masa , siła dieta jest co sądzicie o taki zastawianiu Creatin Monohydrate Vitalmax 300 g AAKG HardCore trec do tego białko WPC

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1174 Data: 2009-01-24 14:53:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OLIMP SOJAVIT 85

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czemu to takie tanie? Dobre to ? Chce wybrac dobre bialko a natrafilem na cos takiego i to w cenie 32 zł za 750 gr. Takie cos jest odpowiednie?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1353 Data: 2007-11-28 01:02:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 2cykl na kreatynie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Elo. mam juz za soba cykl na kreatynie mono + 4kg gain bolic ;] Teraz przyszedl czas na cos nowego... Co proponujecie na 2 cykl ? jaka kreatyne? Posiadam jak narazie 2kg gain bolic;] jablczan + jakies bialko ?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 703 Data: 2008-04-07 15:50:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak dawkować suple

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, kupiłem nastepujace suple : Jack3d, kreatyna re-con, bcaa i białko 100% whey protein chodzi mi o to jak je zazywac w dni treningowe i w dni nietreningowe i jaka ilosc i z czym mieszac. Dzieki

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 803 Data: 2012-07-03 13:05:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja Bcaa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, od poltoraj miesiaca jestem na redukcji, trzymam diete i z supli mam tylko bialko na braki w diecie, ale znajomy mowil zebym dokupil jeszcze bcaa zeby nie tracic miesni, czy to prawda i wskazane jest bcaa ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 693 Data: 2018-03-16 15:18:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cell Pump 665g - 60zl +kw Olimp Profi BCAA MC 300kaps - 60zl +kw Kupie Storm i Prolongatum (białko) GG:8835144 mail: [email protected] Pozdro

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1317 Data: 2008-05-03 12:32:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)