[...] niebiore zadużó witainy C Jestem na diece CKD więc z pożywienia witaminy C mam niewiele codziennie biore 2 tabletki glucosaminy Olimpu razem wychodzi 60mg codziennie pije białko sp80 około 50g witaminy c będzie w tym około 40mg a to już jest zalecan dawka dzienna, no ale ćwicze 3 razy w tygodniu siłowo i 7 razy w tygodniu aeroby po minimum 60 [...]
[...] że zaczerpnę porad. Tak jak w temacie, potrzebuje porady przy wyborze odżywek około treningowych. Obecnie jestem na cyklu bez kreatyny(przerwa), biorę bcaa+aakg, do tego białko. Przedtem brałem Nitro II (średnio), był też cykl z Xpandem(db). Teraz, na cykl kreatynowy, chciałem zakupic shock+storm. Co o tym sądzicie? Może polecicie coś [...]
[...] plecy + brzuch przez 6 dni w tygodniu :) drążek jeszcze jakie ćwiczenia robić na poszczególne partie mięśni ? mam małą klate ;/ chce ją poprawić i na niej najbardziej sie skupić ? to jak powoli mi pomożecie ? zbliża sie zima chce sie wziąść ostro do roboty :) jadłem białko krete i glutamine :) chce sobie kupić za jakiś czas n nitrobolon :)
Cześc chłopaki, dawno mnie tutaj nie było. Chciałbym abyście ocenili moj zestaw supli. Dodam tylko, ze po sesji wyjeżdzam odrazu za granice do szklarni, także stad tyle tych supli na regeneracje. Chciałbym abyście sprawdzili, czy wszystko ok, ew czy coś dodać, wywalić. RANO -porcja witamin -żeń szeń -100mg kofeiny -NDTKreatyna 5g -3kaps Omega 3 [...]
Może ktoś z Was będzie się orientował...czy odżywki takie jak np. białko są dostępne w hurtowniach FARMACEUTYCZNYCH Wiem, że jest L-karnityna lecytyna itp. ale chodzi mi o to czy w takich hurtowniach dostępne są również odżywki tego typu. Na wielu reklamach widnieje napis :"...dostępne w dobrych aptekach"...ale widać ja takich nie spotkałem!
w programie vitalmax wpisalem swoja wage wybralem ze chce przybrac na masie i wyszlo mi takie dzienne zapotrzebowanie: 2132kcal bialka 136g tluszczy 88g weglowodanow 194g ulozylem taka diete(pierwszy raz ukladalem diete wiec pewnie nie jest zbyt dobra ale to juz wy ocencie) 1 sniadanie jaja kurze cale 100g platki owsiane 50g mleko 0,5% tluszczu [...]
Po dluzszej przerwie cwicze od wrzesnia regularnie wczesniej nie stosowalem diety choc w miare mozliwosci staralem sie utrzymywac zapotrzebowanie kaloryczne. Moja obecna waga to 76kg i postanowilem zaczac stosowac diete ktora sobie ulozylem i chcialbym poznac wasze zdanie co do niej a mianowicie czy czegos za duzo za malo i czy posilki w dobrej [...]
[...] Praca w głównej mierze siedząca. Zapotrzebowanie 2222kcl ( 187B - 34%/ 50T - 20%/ 256W - 46%) po obliczeniach. Dieta: 5 posiłków dziennie godziny 5/8/12/15/18/21 Dodatkowo białko WPC, BCAA oraz dorzucę kreatynę jak będzie trzeba. Poniżej zrzut diety wraz z wyliczeniami w formie jpg w załącznku. Mam jeszcze pytanie czy waga piersi z kurczaka [...]
Witam. Jestem ektomorfikiem, 60 kg i 173 cm. Białko 2.2, tłuszcz 1.3 oraz węglowodany 9. Zapotrzebowanie wyliczylem na 3390 kcal Ułożyłem diete i brakuje mi wniej 100 kcal węglowodanów. Nie wiem co dodać, żeby zapewnić te 9g/kg węglowodanów. Nadmienie, że mam 100 % białka zapewnionego w diecie. Śniadanie 7:00 Płatki owsiane 100g Mleko 2% 200ml [...]
[...] i melise bo lubię. Pracuje różnie i mam pytanie odnośnie kilku rzeczy: Wstaje około 9 rano, biore o 9.30 dwa kapsy Scorcha na czczo i biegam o 10 około 45min (pić białko o 9 zaraz po przebudzeniu???czy biegać na pusty bebzon???),trening robię około 17-18h Drugie pytanie jak mam na 14 do roboty, trening robie okolo 11h to po treningu [...]
[...] cm3 1250 dziennie 2 do 6 tydzień: 10 g NII rano na czczo, 15 g NII 30 minut przed treningiem, 4 kapsułki cm3 1250 po teningu 1 raz dziennie do posiłku tabletka multipack białko zależnie od posiłków w danym dniu, w celu uzupełnienia braków staż około 2 lata bez przerw wiek 20 wzrost 168 waga 73 żadnych uczuleń na środki, przeciw wskazań [...]
witam' więc tak piję 16dni białko protein80,na dzien dobry,ido poduszki.(bcaa,eaa w dni treningowe,na pompe aakgX8)wczoraj po kosztach zakupiłem 3.5kg megamass4000.zastanawiam się czy dobrze uczyniłem,czy zostawie większość w toalecie..Jeśli ok,to jakie porcjie mam robić,bo niemam kartonu.każdy mówi inaczej.prosze o szczere wypowiedzi. [...]
[...] Day/Night Formula Jednak bardzo mało o nim opinii i nie wiem czy warto. Jedyne co wiem, to fakt że minerały nie są tutaj w postaci helatu. Obecnie stosuję dietę masową, białko z fitmaxu i kreatyna (jednak dopiero co ją włączyłem/pierwszy cykl). Mam 22 lata, ćwiczę 3 razy w tygodniu, reszta dnia to siedzenie na dupie i nauka. Z suplementów [...]
[...] ,każdy posiłek pełno wartościowy ,na noc twaróg i waga ani drgnie( -moje posiłki opieraja sie głównie na ( ryz ,ziemniaki,owsianka,jaja,piers z kurcaka rozne rodzaje mięs,białko serwatkowe,tunczyk ,twarog,owoce , mleko,ryby,chleb razowy . Pytanie brzmi jak mam przełamać tą stagnacje i isc do przodu?? i co moze byc tego przyczyną Zmieniony [...]
Witam Moj problem jest nastepujacy..wlasnie skonczylem 2 miesieczna redukcje..efek jest taki w miare..ale zostalo mi jeszcze pare kg do zrzucenia.... jednak wraz zrzucaniem calej oslony :P zauwazylem pewne niedoskonalosci tak wiec teraz chcialbym poprawic definicje..sprobowac zmniejszyc tk tluszczowa i moze cos uda sie zbudowac pozytecznego..np [...]
[...] 600 g. kreatyny mono. - Rozmawiałem z ziomkiem w sklepie określiłem co i jak i zaproponował taką kretyne. Kreatyne chciałem z czymś połączyć tylko nw. z czym jakiś gainer,białko,BCAA. Cel - zrzucenie tłuszczu i nabranie masy mięśniowej. Czytałem również inne tematy, że kreatyne nie brać ze spalaczami bo i tak bd dużo pił itp. Proszę o [...]
Śniadanie: -100g owsianki na wodzie lub mleku -banan -3 białka z ugotowanych jaj -LipoBurn 2 śniadanie: -50g makaronu/kaszy/ryżu -75g ugotowanego na parze filetu z kurczaka lub wołowiny -2/3 białka z ugotowanych jaj 3 posiłek ( ostatni przed treningiem , około godziny przed nim) -75g makaronu/kaszy/ryżu -100g ugotowanego mięsa ( jak wyżej ) [...]
[...] Dodam, iż masować będę do marca. 1. WIEK: 19 2. WAGA: 78 3. WZROST: 174 4. WYMIARY: -biceps: 40 -klatka: - -udo: 56 5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad Półtora roku 6. DIETA: -białko:ok 2,5 -węglowodany: ok 4 -tłuszcz: ok 1,3 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0 9. CEL CYKLU: MASA 10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: [...]