SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • glucosamina +sp80 +wit C

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] niebiore zadużó witainy C Jestem na diece CKD więc z pożywienia witaminy C mam niewiele codziennie biore 2 tabletki glucosaminy Olimpu razem wychodzi 60mg codziennie pije białko sp80 około 50g witaminy c będzie w tym około 40mg a to już jest zalecan dawka dzienna, no ale ćwicze 3 razy w tygodniu siłowo i 7 razy w tygodniu aeroby po minimum 60 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1204 Data: 2005-03-10 10:54:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki stack kreatynowy??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] że zaczerpnę porad. Tak jak w temacie, potrzebuje porady przy wyborze odżywek około treningowych. Obecnie jestem na cyklu bez kreatyny(przerwa), biorę bcaa+aakg, do tego białko. Przedtem brałem Nitro II (średnio), był też cykl z Xpandem(db). Teraz, na cykl kreatynowy, chciałem zakupic shock+storm. Co o tym sądzicie? Może polecicie coś [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 3914 Data: 2012-02-18 15:40:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] plecy + brzuch przez 6 dni w tygodniu :) drążek jeszcze jakie ćwiczenia robić na poszczególne partie mięśni ? mam małą klate ;/ chce ją poprawić i na niej najbardziej sie skupić ? to jak powoli mi pomożecie ? zbliża sie zima chce sie wziąść ostro do roboty :) jadłem białko krete i glutamine :) chce sobie kupić za jakiś czas n nitrobolon :)

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 1588 Data: 2009-10-08 20:10:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw supli do oceny- ciężka praca

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześc chłopaki, dawno mnie tutaj nie było. Chciałbym abyście ocenili moj zestaw supli. Dodam tylko, ze po sesji wyjeżdzam odrazu za granice do szklarni, także stad tyle tych supli na regeneracje. Chciałbym abyście sprawdzili, czy wszystko ok, ew czy coś dodać, wywalić. RANO -porcja witamin -żeń szeń -100mg kofeiny -NDTKreatyna 5g -3kaps Omega 3 [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1528 Data: 2018-06-06 13:56:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dostępność odżywek w aptekach

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Może ktoś z Was będzie się orientował...czy odżywki takie jak np. białko są dostępne w hurtowniach FARMACEUTYCZNYCH Wiem, że jest L-karnityna lecytyna itp. ale chodzi mi o to czy w takich hurtowniach dostępne są również odżywki tego typu. Na wielu reklamach widnieje napis :"...dostępne w dobrych aptekach"...ale widać ja takich nie spotkałem!

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 6312 Data: 2003-09-07 19:41:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase prosze ocencie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    w programie vitalmax wpisalem swoja wage wybralem ze chce przybrac na masie i wyszlo mi takie dzienne zapotrzebowanie: 2132kcal bialka 136g tluszczy 88g weglowodanow 194g ulozylem taka diete(pierwszy raz ukladalem diete wiec pewnie nie jest zbyt dobra ale to juz wy ocencie) 1 sniadanie jaja kurze cale 100g platki owsiane 50g mleko 0,5% tluszczu [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 957 Data: 2008-08-11 15:16:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Po dluzszej przerwie cwicze od wrzesnia regularnie wczesniej nie stosowalem diety choc w miare mozliwosci staralem sie utrzymywac zapotrzebowanie kaloryczne. Moja obecna waga to 76kg i postanowilem zaczac stosowac diete ktora sobie ulozylem i chcialbym poznac wasze zdanie co do niej a mianowicie czy czegos za duzo za malo i czy posilki w dobrej [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 771 Data: 2010-01-15 15:46:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcja do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Praca w głównej mierze siedząca. Zapotrzebowanie 2222kcl ( 187B - 34%/ 50T - 20%/ 256W - 46%) po obliczeniach. Dieta: 5 posiłków dziennie godziny 5/8/12/15/18/21 Dodatkowo białko WPC, BCAA oraz dorzucę kreatynę jak będzie trzeba. Poniżej zrzut diety wraz z wyliczeniami w formie jpg w załącznku. Mam jeszcze pytanie czy waga piersi z kurczaka [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1100 Data: 2016-08-21 16:30:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o sprawdzenie diety dla ektomorfika

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Jestem ektomorfikiem, 60 kg i 173 cm. Białko 2.2, tłuszcz 1.3 oraz węglowodany 9. Zapotrzebowanie wyliczylem na 3390 kcal Ułożyłem diete i brakuje mi wniej 100 kcal węglowodanów. Nie wiem co dodać, żeby zapewnić te 9g/kg węglowodanów. Nadmienie, że mam 100 % białka zapewnionego w diecie. Śniadanie 7:00 Płatki owsiane 100g Mleko 2% 200ml [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1199 Data: 2009-05-04 01:55:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do tych ktorzy mają coś do powiedzenia

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] i melise bo lubię. Pracuje różnie i mam pytanie odnośnie kilku rzeczy: Wstaje około 9 rano, biore o 9.30 dwa kapsy Scorcha na czczo i biegam o 10 około 45min (pić białko o 9 zaraz po przebudzeniu???czy biegać na pusty bebzon???),trening robię około 17-18h Drugie pytanie jak mam na 14 do roboty, trening robie okolo 11h to po treningu [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 944 Data: 2010-04-19 20:27:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do oceny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] cm3 1250 dziennie 2 do 6 tydzień: 10 g NII rano na czczo, 15 g NII 30 minut przed treningiem, 4 kapsułki cm3 1250 po teningu 1 raz dziennie do posiłku tabletka multipack białko zależnie od posiłków w danym dniu, w celu uzupełnienia braków staż około 2 lata bez przerw wiek 20 wzrost 168 waga 73 żadnych uczuleń na środki, przeciw wskazań [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1063 Data: 2008-12-07 23:45:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • protein80~megamass4000

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam' więc tak piję 16dni białko protein80,na dzien dobry,ido poduszki.(bcaa,eaa w dni treningowe,na pompe aakgX8)wczoraj po kosztach zakupiłem 3.5kg megamass4000.zastanawiam się czy dobrze uczyniłem,czy zostawie większość w toalecie..Jeśli ok,to jakie porcjie mam robić,bo niemam kartonu.każdy mówi inaczej.prosze o szczere wypowiedzi. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 673 Data: 2009-07-11 13:23:17 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • czy mozna tak je polaczyc?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie odnosnie polaczenie kilku rodzajow odzwyk Bialko bcaa pack witamin kreatyna jablczan cm3 vitargo elektro energy chcialbym do tego dolaczcy jakis spalacz? oczywiscie trening sobota barki + biceps niedziela klata + triceps+ brzuch wtorek plecy sroda nogi+ brzuch dieta Ckd piatek wieczór, sobota i niedziela ladowanie weglami w [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1033 Data: 2012-08-31 21:13:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witaminy/minerały bez witaminy A

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Day/Night Formula Jednak bardzo mało o nim opinii i nie wiem czy warto. Jedyne co wiem, to fakt że minerały nie są tutaj w postaci helatu. Obecnie stosuję dietę masową, białko z fitmaxu i kreatyna (jednak dopiero co ją włączyłem/pierwszy cykl). Mam 22 lata, ćwiczę 3 razy w tygodniu, reszta dnia to siedzenie na dupie i nauka. Z suplementów [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 878 Data: 2013-12-30 16:32:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3 miesieczna stagnacja helpppp :( ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ,każdy posiłek pełno wartościowy ,na noc twaróg i waga ani drgnie( -moje posiłki opieraja sie głównie na ( ryz ,ziemniaki,owsianka,jaja,piers z kurcaka rozne rodzaje mięs,białko serwatkowe,tunczyk ,twarog,owoce , mleko,ryby,chleb razowy . Pytanie brzmi jak mam przełamać tą stagnacje i isc do przodu?? i co moze byc tego przyczyną Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1777 Data: 2008-07-29 15:44:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaka dieta ;) ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Moj problem jest nastepujacy..wlasnie skonczylem 2 miesieczna redukcje..efek jest taki w miare..ale zostalo mi jeszcze pare kg do zrzucenia.... jednak wraz zrzucaniem calej oslony :P zauwazylem pewne niedoskonalosci tak wiec teraz chcialbym poprawic definicje..sprobowac zmniejszyc tk tluszczowa i moze cos uda sie zbudowac pozytecznego..np [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1031 Data: 2009-04-24 13:29:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań. Co i jak. kreatyna .

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 600 g. kreatyny mono. - Rozmawiałem z ziomkiem w sklepie określiłem co i jak i zaproponował taką kretyne. Kreatyne chciałem z czymś połączyć tylko nw. z czym jakiś gainer,białko,BCAA. Cel - zrzucenie tłuszczu i nabranie masy mięśniowej. Czytałem również inne tematy, że kreatyne nie brać ze spalaczami bo i tak bd dużo pił itp. Proszę o [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1061 Data: 2012-01-15 10:12:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cel masa, prosze o opinie i porady.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ;p wiek: 18 Wzrost: 176 waga: 87kg staż: 1 rok cel: masa zapotrzebowanie kaloryczne: 3500 kcal 1.Śniadanie. 100g owsianki 250ml mleka 1 jajko Oliwa z oliwek 15ml jakieś warzywo B-31, T-27, W-83, =700 kcal 2.W szkole. 1 Tabletke gold omegi 20 gram słonecznika Serek wiejski 150g 2 grahamki jakieś warzywo B-34, T-17, W-86 =635 kcal [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 840 Data: 2010-01-01 23:03:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o ocenę i poprawienie diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Śniadanie: -100g owsianki na wodzie lub mleku -banan -3 białka z ugotowanych jaj -LipoBurn 2 śniadanie: -50g makaronu/kaszy/ryżu -75g ugotowanego na parze filetu z kurczaka lub wołowiny -2/3 białka z ugotowanych jaj 3 posiłek ( ostatni przed treningiem , około godziny przed nim) -75g makaronu/kaszy/ryżu -100g ugotowanego mięsa ( jak wyżej ) [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 900 Data: 2012-11-07 19:34:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena Formy

    Temat
    Galeria Zdjęć

    [...] Dodam, iż masować będę do marca. 1. WIEK: 19 2. WAGA: 78 3. WZROST: 174 4. WYMIARY: -biceps: 40 -klatka: - -udo: 56 5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad Półtora roku 6. DIETA: -białko:ok 2,5 -węglowodany: ok 4 -tłuszcz: ok 1,3 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0 9. CEL CYKLU: MASA 10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3295 Data: 2016-01-03 22:50:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)