SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paul Slowinski - A Ignashow

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Zakładam osobny post bo w temacie z walkami może umknąć link a że może kogoś ta walka zainteresować bo Paul ma pochodzenie Polskie i będzie walczył w eliminacyjnym K1 (lub już ma awans).

http://*******/tr25 link do walki jak w temacie, dobra walka,pewnie mało kto widziałŚciągałem ją dobry miesiąc

Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Dzieki

sog juz nie wejdzie..

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Łap soga zaraz sobie ściągnę

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
Mógłby ktoś wrzucić tą walkę na inny serwer niż rapidshare? (z akademika nie pociągnę stamtąd )

Słowiński nie jest z pochodzenia Polakiem ale z tego co wiem uważa się za Polaka i wychodzi do walk z polską flagą (mimo że walczy dla Australii). Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko wrzucam na serwer, będzie za 25 minut.


http://s003.wyslijto.pl/?file_id=12801149347612787340  zeszło troche więcej
Pzdr.

Zmieniony przez - dragon1987 w dniu 2006-06-21 17:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
dzieki dragon nie widziałem jeszcze tego.Widać było że Paweł nie jest jeszcze zbyt pewny swoich technik bokserskich ale mimo wszystko dobrze sie zaprezentował
Fajnie że przedstawili go jako Polaka chociaż ma australijskie obywatelstwo

mylisz sie hlehle Słowiński jest z pochodzenia Polakiem tu masz z nim wywiad u mmaniaków
http://www.mmaniacs.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1152&Itemid=78

Zmieniony przez - Manikkk w dniu 2006-06-21 21:07:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko, nie ma sprawy.
Jak ktoś sie nosi z zamiarem ściągania to ściągać bo na tym serwerze siedzi tylko tydzień plik.

Jakby ktoś potrzebował jakichś walk to pisać,może mam akurat i wrzuce na serwer.Mowa o K1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
NIe do końca jasno się wyraziłem )
Chodziło mi o to, że nie jest to coś w stylu matka Polka , ojciec Polak ale syn urodził się za granicą.
Słowiński jest Polakiem i czuje się Polakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Urodził się w Polsce. "Pawel Slowinski: Urodziłem się w 1980 roku w małej miejscowości Strzegom na Dolnym Śląsku"... to fragment wywiadu, który podał Manikkk

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
Wiem wiem. Po prostu źle się wyraziłem. Mój błąd :)
Paweł nie czuje się Polakiem z pochodzenia (i tylko z pochodzenia) ale normalnym Polakiem jak każdy inny
Przynajmniej tak wnioskuję z wywiadów.

Dragon, sog wszedł ?

Zmieniony przez - hlehle w dniu 2006-06-22 00:48:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasza kariera w mma...

Następny temat

Suples sprawa!

WHEY premium