SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ignashow bebiutuje w MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745


As was reported earlier today, K-1 star Alexey Ignashov will be participating on the K-1 show scheduled for December 31st. The fight will be under MMA rules, effectively making it Ignashov's MMA debut.

Inside sources tell us that K-1 has signed Ignashov to a long-term deal, and hope to make him into the new Mirko 'Cro Cop' Filipovic of MMA. Ignashov will still compete in regular K-1, but will also figure prominently into the new K-1 MMA promotion if his transition into MMA goes as planned.

Ignashov has been training MMA with Brazilian Marco Calcavante, who also helped to prepare Cro Cop for MMA. When asked to compare the two, Calcavante says that Cro Cop has a powerful left cross and high kick, but that Ignashov can do everything and is much more powerful. Calcavante adds that Ignashov is very dedicated and learning very quick, and feels that Ignashov can be an MMA champion in one year's time.

Former K-1 star Sam Greco has been busy working as Ignashov's sparring partner, and also learning some MMA from Calcavante as well. Greco feels that Ignashov has the right instincts for either K-1 or MMA, and feels he will do well in MMA.

Ignashov's opponent for the December 31st show will most likely be Japanese amateur wrestler Yoshihiro Nakao.




"A War Isn't Won By Dying For Your Country, It's Won By Making Some Other Poor Dumb Bastard Die For His!"
http://www.mma.sfd.pl/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4607
Ignashow jest za***isty!!D******** wszystkim z ktorymi walczy!!A ze vody duzo..... widocznie mu pomaga!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A ja nie lubie już Ignashova...nic z niego nie będzie, za dużo wódki pije.

Your flesh is soft. My fists are invincible. Realize your agony!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5057
spokojnie jeszcze go polubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250
Ignashov właśnie spoko jest zawsze uśmiechnięty , wyluzowany.

..::pOzDrAwIaM::..

;-P ..::pOzDrAwIaM::.. ;-P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
Ignoashov nowym Mirko w MMA,
Mirko zanim trafił do MMA, to trochę poobijał się z najlepszymi w K-1, a Ignashov, no ale ja juz nic nie piszę, pożyjemy zobaczymy.

A tak na marginesie to w walkach Mirko widac tę zaciętość, widać, że gość ma jaja, a Ignashov........no ale ja juz nic nie piszę


Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa,a bardziej od tego, kim się jest.

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6164
ostatnimi czasy zachowuje sie jakby miał wszystko w dupie,
moze ma jakieś problemy, no ale z kryzysu zawsze można się wydostać

nie jestem i dealny w społecznym mniemaniu bo qrwa sobie przeklinam i nie mam z miejsca gotowych odpowiedzi
a samo tak lub nie nie daje mi satysfakcji

jedynym większym odemnie idiotą moge być ja sam
http://www.hard-core.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
nie widze Ignashova w MMA.Cos jest w nim co nie czyni go wojownikiem...zobaczymy.Stawiam ze nie wygra pierwszej walki,no chyba ze z jakims turbo pionkiem

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...

---===http://www.tkd.af.prv.pl ===---

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Dać mu szansę!
Dać mu szansę!
Ja tam będę mu kibicował w MMA...

>>What now? I tell you what now. Now I'm gonna call a couple of pipe niggers with a pair of pliers and a blow torch. They will get Mediaeval on your ass! You hear me now, hillbilly boy!?<<

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 404 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9122
a ja tam lubie jak ruskich bija

chleb zawsze spada na maslo

chleb zawsze spada na maslo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250
Anjew RACJA!!,
Jak ktoś jest wyluzowany, usmiechnięty, często żartuje To nie znaczy że nie jest wojownikiem, nie wiem wszyscy myślą że Fighterzy muszą być z "kammiennymi" twarzami,
Dajmy mu szanse , będzie mu trudno ale wszystkiego najlepszego mu życzę.

..::pOzDrAwIaM::..

;-P ..::pOzDrAwIaM::.. ;-P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mnie się coś wydaje, że Ignashow to jest już jakaś marka sama w sobie i w mma, przynajmniej na pierwszą walkę podłożą mu kogoś tak na dobry początek. Może ktoś z was wie coś więcej o tym Yoshihiro Nakao? bo jeśli nie, to będzie on pewnie prezentem dla Ignashowa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE SPECJAL 2003

Następny temat

Pytanie o UFC(to to w klatce?)

WHEY premium