SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Shop

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na poczatku chcialem zaznaczyc ze jezeli ten temat wydaje wam sie durnowaty i zbedny na forum, to prosze o jego usuniecie...

otoz mam do was prosbe abyscie mi poradzili czy oplaca sie otwierac sklep z artykulami do mma i ogolnie sw. znaczacym punktem jest to ze u mnie w miescie (wloclawek) nie ma takiego sklepu !!! co prawda, sa rozne gdzie mozna kupic rekawice, ochraniacze (te "najpopularniejsze"), ale z kimonami, pasami, oraz bronia to jush duuuuzo gorzej. prosze o odpowiedz, pozdrofki dla wszystkich !

Być silnym, znaczy być pożytecznym...

Każdy błąd ma jakieś rozwiązanie, a jeśli go nie ma to tak naprawde nie ma błędu...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
w poznaniu jest sklep z mma i rzeczami bb, huntera etc.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Skoro nie ma takirgo sklepu - to pewnie że otwieraj - powinien być złoty interes z tego, będziesz monopolistą...Tylko nie zapomnij się dobrze zareklamować.

You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wedlug mnie to dobry pomysl gdyz sklepow ze specjalistycznym sprzetem jest malo a i sprzedawcow, ktorzy wiedza co sprzedaja tez nie za wielu :D . Co prawda ilosc sklepow mowi sama za siebie albo supermarkety szmelcem zabieraja klientow albo ludzie nie wiedza gdzie isc. Ewentualnie w swoich grupach, sekcjach sie zaopatruja. Moze najpierw zbadaj u siebie zapotrzebowanie na cos takiego a dopiero potem mysl o zalozeniu takeigo sklepiku. Chociaz ze swojego doswiadczenia z wawy wiem, ze taki sklep jakby stal sie centrum sw jak szukam jakichs sekcji to tam pierwsze co ide po szukaniu w internecie lub jak potrzebuje jakiegos innego sprzetu.

Mess with the best die like the rest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
wez pod uwage ze mieszkasz w malym miescie i za duzo osob tam nie masz z czego osob trenujacych jest jeszcze mniej ,czyli kolo potencjalnych nabywcow sie zaweza bardzo ,a poza tym wez pod uwage ze ktos moze jechac sobie do wiekszego miasta po takie rzeczy jak mu se chce ,zalezy jeszcze co to za sklep by byl i co by oferowal.

tekst:"Ćwicze jak narazie 2 miesiące. Biore Deke Holenderską jak narazie wbiłem 5 strzałów."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Taaa.. Moze przejsc dwa kroki do sklepu ze sprzetem, ale NIE potencjalny klient pojedzie 600 km, bo ma czas.

(...) Bryl jest w swoim żywiole. Autorytet i pozycję zdobywa się tu siłą pięści, a nie zawiłymi i mętnymi rozważaniami o harmonii ciała i umysłu. Ten styl uczy również, jak zwalczać strach i zaakceptować ból. Nic więcej go nie interesuje, niczego więcej nie potrzebuje. [Jacek Podoba o Andrzeju Brylu i Karate Kyokushin]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Myślę, że szybko splajtujesz...

___________________________
Naczelnik "Styli Tradycyjnych"
Zdemaskowany przez czujnych użytkowników
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wszystkim za odpowiedzi co prawda to prawda, mieszkam w malym miescie, ale mamy tutaj trzy sekcje judo, karate (kyok i shodan), vie vo dao, aikido ( ), box, kickboxing, zapasy; wiec mysle ze troche ludzi chetnych do zakupu "czegos" napewno by sie znalazlo. OloKK czemu tak myslisz ? pozdrofki

Być silnym, znaczy być pożytecznym...

Każdy błąd ma jakieś rozwiązanie, a jeśli go nie ma to tak naprawde nie ma błędu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Sam zobaczysz... Za małe miasto na takie specjalizacje.
Ale powodzenia

___________________________
Naczelnik "Styli Tradycyjnych"
Zdemaskowany przez czujnych użytkowników
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki no w sumie masz racje bo sam sie glowilem nad tym czy aby ten interes wypali czy tesh nie, daltego wlasnie zamiescilem tutaj ten post jeszcze raz dziekuje wszystkim za odp., a jak jush sie zdecyduje to macie u mnie znizke 50%

Być silnym, znaczy być pożytecznym...

Każdy błąd ma jakieś rozwiązanie, a jeśli go nie ma to tak naprawde nie ma błędu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
dla porównania w warszawie są dwa takie sklepy

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie jest ten drugi bo o Budo wiem ?

Mess with the best die like the rest :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KErr vs Arona

Następny temat

Co sadzicie o Krav Maga??

WHEY premium