Dan Bilzerian (39 l.), znany również jako „King of Instagram”, jest nie tylko sławny, ale także obrzydliwie bogaty. W przeciwieństwie do innych bogaczy, którzy nie lubią występować publicznie i chwalić się swoim majątkiem, Dan uwielbia dzielić się prywatnym życiem ze swoimi fanami. Chociaż możecie być na bieżąco i śledzić jego szalone życie na Instagramie, jest kilka faktów, o których prawdopodobnie nie wiedzieliście o Bilzerianie i które sprawią, że będziecie zaskoczeni. Nic dziwnego, że jest uznawany za najbardziej interesującego człowieka na Instagramie.

 

1. Dan powiedział, że jest gotowy na prawdziwą walkę MMA

Chociaż w Internecie pojawił się żart na temat nóg Dana Bilzeriana, to tak naprawdę milioner jest bardzo sprawny i trenuje MMA. Dan powiedział, że marzy mu się profesjonalna walka i był już na kilku obozach treningowych.

 

2. Służył w United States Navy SEALs – siłach specjalnych amerykańskiej marynarki

Bilzerian dołączył do Seals i spędził 510 dni na wyczerpującym treningu Navy Seal i zdobył 94/99 punktów w egzaminie wojskowym. Jednak wdał się w kłótnię ze swoim dowódcą i nazwał go ci*ą. Tego rodzaju zachowanie nie jest oczywiście tolerowane w Seals, więc został zwolniony ze służby tuż przed ukończeniem studiów. Potem został studentem na University of Florida, gdzie studiował biznes i kryminologię.

 

3. Dan pracował również jako aktor i kaskader

Dan pracował jako kaskader dla Gerarda Butlera w „Olympus Has Fallen”, a także w filmie „The Equalizer” z Denzelem Washingtonem oraz w filmie „The Other Woman”.

 

 

4. Dan jest mistrzem świata w pokera

Bilzerian jest mocno związany ze światem pokera i obstawia naprawdę wysokie stawki. Twierdzi, że wygrał 50 milionów dolarów podczas jednej gry w 2014 roku. Wiele osób uważa jednak, że jest to lekka przesada.

 

5. Poproszono go o zwrot pieniędzy wygranych w pokera z powodu oszustwa

Istnieją przynajmniej pewne dowody na to, że Bilzerian był pośrednio zaangażowany w schemat Ponzi założony przez Bradleya Rudermana w 2009 roku. Dwa lata później, kiedy Ruderman został skazany za prowadzenie nielegalnych gier, Bilzerian był jednym z kilku osób poproszonych o zwrot wygranych pieniędzy.

 

6. Bilzerian jest Armeńczykiem

Czy mu się podoba, czy nie, ma Armeńskie korzenie (podobnie jak Kardashianie). Jego przodkowie doświadczyli tragicznych wydarzeń w historii.

 

7. Miał 2 ataki serca

Dan przed 30 rokiem życia przeszedł aż 2 ataki serca. Po 5 dniach kokainowej imprezy, braku snu i brania Viagry Dan miał zawał serca. Nie do wiary, ale zaledwie 12 godzin po wyjściu ze szpitala miał kolejny atak. Na szczęście przeżył i po kilku tygodniach rekonwalescencji wrócił do zdrowia. Wiele osób twierdzi, że być może dlatego żyje pełnią życia i chwyta każdą chwilę.

 

8. Jego ojciec jest skazanym przestępcą

Paul Alec Bilzerian był niegdyś znanym korporacyjnym specjalistą od przejęć - dopóki nie został aresztowany i skazany za oszustwa związane z papierami wartościowymi w połowie lat 80-tych. Nie był przykładnym ojcem dla swojego syna i większość czasu spędził głównie za granicą. Został skazany, kiedy Dan miał 10 lat.

 

9. Dan kocha koty

Dan jest twardzielem, a przynajmniej za takiego uchodzi. Ale jest też miłośnikiem zwierząt. Ma dwa koty, które podróżują z nim dosłownie wszędzie. Jeden z kotów ma nawet własny profil instagramowy.

 

10. Został aresztowany za posiadanie broni

Bilzerian został aresztowany dwa lata temu za posiadanie na terenie szkoły karabinu maszynowego w samochodzie. Jest właścicielem blisko 100 karabinów, a w każdym pokoju swojej rezydencji w Hollywood Hills na wystawie wisi właśnie broń.

Komentarze (7)
lordknaga

masz kase - masz wszystko, wielu ludzi go nie cierpi a to jest taki typowy internetowy statyryk/troll, duzo smiesznych postow, zeby inny gula skakala z zazdrosci :-) dobry bekowy gosciu.

1
Christo87

Ale na litość! Nie Armeńczyk tylko Ormianin!

2
Bull

Mieszkaniec Armenii to Ormianin, w zadnym wypadku nie Armenin czy Ormian (takie kwiatki zdarzają się np. komentatorom sportowym). Dopuszcza się nazwę Armeńczyk (mężczyzna), Armenka.

1
ralotm

Jak na tyle co imprezuje dobra ma sylwetke

0
Entreri

Zdjecie 'niby to z wojska' w rzeczywistosci to plan zdjeciowy filmu - obok widac Erica Banę. To czy faktycznie byl w Navy Seals to kwestia dyskusyjna.

0
domosos

Młody a juz kilka zawałów przeszedł, jak tak dalej pójdzie to kasą mzoe się za długo nie nacieszyć.

0
Egon33

Się chłop musiał starać żeby zalegalizować kasę ojca z przekrętów giełdowych i defraudacji ....niby z niego pokerzysta hahahaha komik lepszy

1